Ian Somerhalder i Nikki Reed przywitali na świecie córeczkę!

Nynaeve    10 sierpień 2017    19
Portal E!Online.com poinformował, że Ian Somerhalder i jego żona Nikki Reed są już oficjalnie rodzicami.


Nikki Reed i Ian Somerhalder są aktorami i także aktywistami, a teraz mogą dodać sobie jeszcze jedną nazwę: Rodzice!

Portal E!News może potwierdzić, że znana para 25 lipca powitała na świecie swoje pierwsze dziecko - dziewczynkę Bodhi Soleil Reed Somerhalder.

Pierwszy raz informację o ciąży potwierdzili w maju, po wielu spekulacjach. Nikki opublikowała na Instagramie zdjęcie swojego ciążowego brzuszka w sukience z kolekcji Bayou With Love (marka ubrań, którą założyła rok temu), pisząc „Znam cię, ale tylko przez to, że cię czuję. Jak to możliwe, by już kochać kogoś tak mocno? Wiem na pewno, że to najsilniejsze uczucie, jakiego kiedykolwiek doświadczyłam.”

Dodała, „Dzielimy to ciało już od jakiegoś czasu, i już tak wiele razem doświadczyliśmy. Nie możemy się doczekać, by cię poznać... Twoi Rodzice.”

Ian również podzielił się na Instagramie swoim podekscytowaniem, pisząc, „Do naszej rodziny, przyjaciół i reszty świata. W moim 38-letnim życiu na tej planecie nigdy nie doświadczyłem niczego potężniejszego i piękniejszego niż to. Nie jestem w stanie myśleć o niczym bardziej ekscytującym niż ten kolejny rozdział i chcieliśmy byście, usłyszeli to najpierw od nas."

„To najbardziej wyjątkowy czas w naszym życiu i chcieliśmy to utrzymać pomiędzy naszą trójką najdłużej jak się da, więc możemy się radować tym czasem z innymi i naszym maleństwem, które tak szybko rośnie... bo to one właśnie robią, szybko rosną. Dziękujemy za waszą pozytywną energię.”

Przed urodzeniem dziecka Nikki Reed udzieliła wywiadu magazynowi dla mam "Fit Pregnacy nad Baby", w którym opowiedziała o tym, jak wraz z Ianem przyjęli wiadomość o tym, że zostaną rodzicami i o tym, co planują po urodzeniu dziecka.

O tym, jak dowiedziała się, że jest w ciąży:
„Jestem rannym ptaszkiem, więc zrobiłam test ciążowy przed świtem. Nie miałam okularów ani szkieł kontaktowych i nie widziałam bez nich dobrze. Mrużyłam oczy myśląc, 'Jest więcej kresek?' krzyknęłam do Iana 'Wstawaj!' Wbiegł do łazienki, odczytał test i byliśmy tacy podekscytowani. Oglądaliśmy razem wschód słońca myśląc, 'Wow, będziemy mieli dziecko.”

O byciu w ciąży:
„Ian żartuje, że chciałby, aby na zawsze była w ciąży. Będąc w ciąży, jestem lepszą wersją siebie. Jestem odprężona i zrelaksowana, co jest prawdziwym błogosławieństwem.”

O jej i Iana planach po przywitaniu dziecka:
„Pierwszy miesiąc życia dziecka chcemy mieć tylko dla siebie. Po pojawieniu się dziecka robimy sobie miesiąc ciszy. Tylko nasza trójka, żadnych odwiedzających, wyłączamy telefony, nie oczekujcie, że będziemy się z kimś komunikować. Nie odzyskasz tych 30 dni, a my chcemy być w pełni obecni.”

Gratulujemy Ianowi i Nikki oraz życzymy dużo zdrowia ich córeczce.


Zdjęcia: źródło.

Tagi: Ian Somerhalder, Nikki Reed, Bodhi Soleil Reed Somerhalder , dziecko Iana Somerhladera i Nikki Reed
Kategoria: VampireDiaries > Inne

Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (19)
flyhigh123 - 17 sierpień 2017 o 20:21:05 - (5 dni temu)

Gratulacje!


Co prawda w ciąży nie byłam, nie będę się wypowiadać, ale wydaje mi się, że każdy aspekt życia jest dużo łatwiejszy, gdy hajs na koncie się zgadza. Abstrahując od tego, żaden hajs nie sprawi, że będą z miejsca dobrymi rodzicami, teraz muszą każdego dnia starać się wychować Młodą na dobrego człowieka, co na pewno jest chyba największym wyzwaniem w życiu. Wydają się być szczęśliwym i zgranym małżeństwem, wszyscy są zdrowi, więc generalnie mają wszystkie warunki, by zapewnić dzieciakowi dobre życie, to jest najważniejsze ;)

crazolka - 13 sierpień 2017 o 23:53:05 - (9 dni temu)

Wszystkiego Najlepszego dla nich!

ArtisticCreator - 13 sierpień 2017 o 10:24:06 - (10 dni temu)

@gary nie tylko ty :P Świetnie się bawię czytając te gównoburze, zwłaszcza jak Izka jest w nie wplątana. Tok rozumowania tej osoby mnie rozwala xD

Enzolover - 13 sierpień 2017 o 0:49:39 - (10 dni temu)

Twoje zachowanie też ma fachową nazwę. Szkoda, że jeszcze tego nie zauważyłaś, ale chyba za dużo wymagam od osoby tak przekonanej o swojej megazajebistości ;D

sevendays - 12 sierpień 2017 o 23:16:17 - (10 dni temu)

Enzolover, widać że wiesz o czym mówisz xD i to ja współczuję Tobie, że widzisz spisek tam gdzie go nie ma. Takie zachowanie ma fachową nazwę, ale co ja się będę wypowiadać, ty pewnie to wiesz lepiej xD

gary - 12 sierpień 2017 o 15:48:44 - (11 dni temu)

Zawsze jak mi się nudzi to przychodzę poczytać tutaj komentarze bo są mistrzowskie, a te gówno burze są piękne xd

Iamgonnahate - 12 sierpień 2017 o 11:36:45 - (11 dni temu)

Otóż to, gratulacje świeżo upieczonym rodzicom, niech dzidzia zdrowo rośnie :)

maladict - 12 sierpień 2017 o 1:25:40 - (11 dni temu)

Życzę całej trójce wszystkiego najlepszego. Niech będą zdrowi i szczęśliwi.

Annie1602 - 11 sierpień 2017 o 23:37:19 - (11 dni temu)

Enzo ciepło, ale nie gorąco.

Evameva - 11 sierpień 2017 o 23:34:51 - (11 dni temu)

Drogi Enzolover, nie mam pojęcia o co Ci chodzi, nie wiem z jakiego powodu bierzesz mnie za użytkowniczkę @sevendays, ale nią nie jestem. Chciałam skomentować tylko wywiad, że nie zgadzam się z tym, co mówi Nikki. Chyba nie ma z tym problemu?
Pozdrawiam

Enzolover - 11 sierpień 2017 o 23:24:29 - (11 dni temu)

Nie ma to jak zalozyc fikcyjne konto i gadac samemu ze soba. Niestety jednym szczegolem zdradzilas sie @sevendays ze w obu przypadkach piszesz ty sama. Niestety tez dla ciebie ale nie umiesz tak dobrze poslugiwac sie roznymi stylami pisania. Naprawde musisz ich nienawidzic ze posuwasz sie do czegos takiego. Troche ci wspolczuje ;p

Evameva - 11 sierpień 2017 o 23:11:34 - (11 dni temu)

Droga Sevendays. Każda kobieta, która dała życie zasługuje na miano świętej. Miło, że również jesteś mamą i rozumiesz mój punkt widzenia. Jednak ciężko mi jest znieść ten fałsz na temat ciąży, sama padłam jego ofiarą, gdy okazało się podczas pierwszej ciąży, że nie jest tak różowo i cudownie jak opisuje to w tym wywiadzie Nikki czy pani Anna Lewandowska. Przykro mi jest, że jako matki szerzą taki fałsz. Nie, zwolenniczką Niny nie jestem, nie oglądałam nawet serialu, weszłam na ten portal tylko ze względu na ten wywiad.
Pozdrawiam.

sevendays - 11 sierpień 2017 o 22:52:20 - (11 dni temu)

Droga Evomevo, odradzam hejt, a zwłaszcza jeśli jesteś matką. Źle to się skończy. Psy gończe już ujadają. Nasza Nikki jest święta A jej macica brylantowa. Dziecko to nowy Mesjasz, już samo jego imię o tym świadczy. Zostaniesz okrzyknięta zwolenniczką Niny xd też coś wiem o macierzyństwie i ciąży ale cóż...celebrytką nie jestem i do tak dobrych dragów nie mam dostępu xd

Evameva - 11 sierpień 2017 o 22:25:06 - (11 dni temu)

Witam wszystkich. Smutne jest dla mnie to, że celebrytki nie przedstawiają ciąży taką, jaką jest naprawdę. Nie wiem co to jest, jakiś chwyt marketingowy, jakaś akcja społeczna, by namówić kobiety, by zaczęły rodzić dzieci, bo społeczeństwo się starzeje? Po Nikki spodziewałam się prawdy, że jeśli już udzieli wywiadu, to opowie jak to jest naprawdę. Sama jestem od trzech lat mamą Wojtusia, a od siedmiu miesięcy również Gai, więc mogę wam opowiedzieć, jak to jest, bo słowa Nikki wydają się być mocno przesłodzone, a wręcz przesadzone. Podczas żadnej z ciąż nie czułam się odprężona i zrelaksowana, wręcz przeciwnie odczuwałam wszystko inne, strach, zdenerwowanie, niemalże paraliżujące uczucie towarzyszące mi od momentu, gdy się dowiedziałam o ciąży, aż do okresu kilka miesięcy po narodzinach dziecka. Dziecko jest błogosławieństwem, ciąża nigdy. To okres bólu, mdłości, puchnących kończyn i wiecznego zmęczenia. Gdy ktoś mi mówił, że wyglądam pięknie i kwitnąco, to miałam ochotę go uderzyć, bo tak się nie czułam, bardziej jak napęczniała beczka, która się toczy, bo chodzić ledwo mogłam. I nie jest to tylko moje odczucie, miliony kobiet czują dokładnie to samo, nawet jeśli ciąża przebiega prawidłowo, to i tak czują strach, czy dziecko będzie zdrowe, czy będę dobrą matką, czy mój mąż będzie mnie wspierał. Owszem, są kobiety, które ciążę przechodzą lekko, jednak z tego co widzę, są to głownie celebrytki, większość jednak nie wspomina ciąży dobrze i głównie z tego powodu nie decydują się na więcej niż jedno dziecko, bo się naczytają, że ta aktorka czy piosenkarka ciążę przeszła lekko, a do swojej wagi wróciła po trzech miesiącach, a potem przychodzi wielkie rozczarowanie. Dziecku i rodzicom życzę powodzenia, ale mocno zawiodłam się na Nikki, że jako matka woli promować ciąże kłamstwem, zarówno w wywiadzie, jak i w zdjęciach, bo jej brzuch jak na 9 miesiąc jest zbyt okrągły, zwykle na końcu ciąży przypomina bardziej gruszkę.
Pozdrawiam Eva

klausmikaelsonsfan - 11 sierpień 2017 o 18:54:37 - (11 dni temu)

Nie chcę wywoływać kolejnej burzy, więc poczytaj sobie komentarze na starszych newsów :D


Muszę przyznać, że Nikki ładnie wyglądała w ciąży :D

Annie1602 - 11 sierpień 2017 o 18:53:03 - (11 dni temu)

ładnie Nikki napisała „Znam cię, ale tylko przez to, że cię czuję. Jak to możliwe, by już kochać kogoś tak mocno? Wiem na pewno, że to najsilniejsze uczucie, jakiego kiedykolwiek doświadczyłam.”

goldbeti - 11 sierpień 2017 o 18:52:35 - (11 dni temu)

A co on takiego zrobił? Nie interesuje się nim, ale zawsze wydawał mi się być jednym z tych rozsądnych-aż-nudnych ludzi ;p

Klayley - 11 sierpień 2017 o 18:27:28 - (11 dni temu)

Gratulacje, jednak to nie zmienia faktu, że imię jest dziwne. Każdy ma swój gust. c; Ian powinien się teraz ogarnąć i przestać udawać kozaka.

klausmikaelsonsfan - 11 sierpień 2017 o 18:24:05 - (11 dni temu)

Mimo szczerej niechęci do Iana, gratuluję :D Może rola ojca trochę go odmieni ;)

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: