Michael Malarkey w Polsce!

klausmikaelsonsfan    24 lipiec 2017    23
Michael Malarkey, znany z roli Enza z "Pamiętników wampirów", 26 listopada 2017 r. zagra koncert w... Warszawie. Aktor i piosenkarz będzie promował swój album "Mongerels", którego premiera już we wrześniu tego roku.
Wydarzenie odbędzie się w barze "BARdzo bardzo" na ul. Nowogrodzkiej 11 o godzinie. 20.00


Tym, co wybierają się na spotkanie życzymy wspaniałej zabawy i niezapomnianych wrażeń.

Liczymy także na małą relację :)

Szczegóły odnośnie wydarzenia na Facebooku tutaj.
Tagi:
Kategoria: VampireDiaries > Inne

Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (23)
Dabien - 31 lipiec 2017 o 12:33:28 - (23 dni temu)

Zmienili miejsce koncertu ze względu na duże zainteresowanie, ale biletów ViP nie będzie, bo taką pulę organizator wyznaczył.

mikito - 31 lipiec 2017 o 12:10:48 - (23 dni temu)

https://goout.net/pl/billety/michael-malar key/sxjb/

mikito - 31 lipiec 2017 o 11:57:41 - (23 dni temu)

Właśnie dostałam maila od goout.pl, że jest dodatkowa pula biletów <nie VIP>.

Dabien - 31 lipiec 2017 o 5:54:29 - (23 dni temu)

@kolina Nate Buzzolic na tegorocznym Pyrkonie

kolina - 30 lipiec 2017 o 23:20:34 - (23 dni temu)

@Adria, to kto jeszcze z obsady był w PL?

Hopeless_penguin - 29 lipiec 2017 o 23:05:29 - (24 dni temu)

Ada przynajmniej masz filmiki, zawsze coś, mnie Robin nic nie nagrał a minelismy sie juz chyba 6 razy XD

Adria - 29 lipiec 2017 o 22:44:40 - (24 dni temu)

BĘDĘ KOLEKCJONOWAĆ FILMIKI PT: "aktorzy z TVD, z którymi nie mogłam zobaczyć się osobiście w Polsce" #przegryw

Dabien - 29 lipiec 2017 o 22:21:21 - (24 dni temu)

@Hope może Michael nagra dla was filmik jak Nejciak

Hopeless_penguin - 29 lipiec 2017 o 21:50:22 - (24 dni temu)

Dab, liczymy na szczegółową relację ;D

Adria - 29 lipiec 2017 o 20:54:32 - (24 dni temu)

Dab, ale super masz ;)

Dabien - 29 lipiec 2017 o 6:21:37 - (25 dni temu)

@mikito na innych stronach to faktycznie mogły jeszcze być, wszyscy się na goout.pl rzucili, bo tam były te Vipowskie
@fly VIP gwarantuje wcześniejsze wejście do klubu, spotkanie z Michaelem po koncercie i sesja zdjęciowa z nim.

mikito - 28 lipiec 2017 o 23:10:26 - (25 dni temu)

@Dabien sorki, nie doczytałam pytania. Najpierw kupiłam bilety na goout, a po południu na eventim.

flyhigh123 - 28 lipiec 2017 o 22:52:13 - (25 dni temu)

Z ciekawości - z biletem VIP jest wejście na backstage czy jak?

mikito - 28 lipiec 2017 o 21:23:49 - (25 dni temu)

@Dabien No ja nie szalałam, więc kupiłam normalne. Koło 16-tej udało mi się jeszcze kupić na eventimie, bo teraz to już nigdzie nie ma, może są jeszcze w empiku, ale to raczej mało prawdopodobne.

Dabien - 28 lipiec 2017 o 13:19:07 - (26 dni temu)

@mikito a jakie kupiłaś i gdzie, bo na stronie goout.pl od 10.40 jest informacja, że już wyprzedane.

mikito - 28 lipiec 2017 o 13:05:29 - (26 dni temu)

Yes, Yes, Yes!!!! Przed chwilą kupiłam 2 bilety, więc chyba tak do końca się nie wyprzedały.

Dabien - 28 lipiec 2017 o 11:30:40 - (26 dni temu)

220 zł VIP i 55 normalne, ale Vipowskich juz nie ma a normalne są na wykończeniu.

Darkhope - 28 lipiec 2017 o 11:06:45 - (26 dni temu)

A jakie ceny biletów? :D tak z ciekawości pytam

Dabien - 28 lipiec 2017 o 10:36:08 - (26 dni temu)

Udało mi się kupić bilet VIP. Z kim widzę się na koncercie?

Dabien - 28 lipiec 2017 o 10:31:46 - (26 dni temu)

Bilety na koncert zostały już prawie w całości wyprzedane.

Enzolover - 26 lipiec 2017 o 10:19:01 - (28 dni temu)

Miła niespodzianka.

Dabien - 26 lipiec 2017 o 9:14:43 - (28 dni temu)

Ja najprawdopodobniej. Bardzo bym chciala zobaczyć Michaela na żywo, zwłaszcza, że to może być jedyna okazja.

goldbeti - 25 lipiec 2017 o 23:14:15 - (28 dni temu)

Poszłabym na ten koncert nawet nie tyle, żeby posłuchać muzyki, która średnio do mnie przemawia, co popatrzeć sobie na Michaela :D Tuż przed moimi urodzinami, może zrobię sobie prezent. Kto się wybiera? :)

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: