Nathalie Kelley w nowym serialu CW

goldbeti    18 maj 2017    38
Pojawił się zwiastun nowego serialu CW "Dynasty", w którym w jedną z głównych ról wcieli się Nathalie Kelley, czyli Sybil z "The Vampire Diaries". Serial swoją premierę będzie miał jesienią, a odcinki będą emitowane w środy.




[YOUTUBE]



"Dynasty" to reboot kultowego serialu o tym samym tytule, który był emitowany pod koniec ubiegłego wieku. Opowiada o losach dwóch najbogatszych amerykańskich rodów – Colbych i Carringtonów. Serial skupi się na przedstawieniu losów obu rodzin wraz z pikantnymi szczegółami typu zdrady, lewe umowy oraz morderstwa.
Tagi:
Kategoria: VampireDiaries > Inne

Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (38)
Claire - 20 maj 2017 o 19:49:34 - (123 dni temu)

Trevino ;) http://tylerscaroline.co.vu/post/160867222 079/accolalove-josekingseco-via-instagram- story

Adria - 20 maj 2017 o 19:43:15 - (123 dni temu)

oprócz Plec ktoś się zmieścił...? ;p

Claire - 20 maj 2017 o 19:39:24 - (123 dni temu)

A Candice świętowała swoje urodziny z Plecową w limuzynie XD

Dabien - 20 maj 2017 o 15:28:22 - (123 dni temu)

@Nyn a ja myślę, że specjalnie dla niej Julie wyżebrała 5s dla TO, bo nie oszukujmy się, oglądalność nie zachwyca, pomysły na wyczerpaniu, a skoro Klotardzi po tylu latach nie odpuścili męczenia jej o to. A nagrywanie 4 sezonu skończyło się przed końcem nagrywania 8 sezonu TVD, a Julie do końca nie wiedziała, jak to zakończyć, to nie mogła wepchnąć Caroline do TO, ale w 5 sezonie już nic jej na przeszkodzie nie stoi, a ona przejęła całkowitą kontrolę nad TO.

Nynaeve - 20 maj 2017 o 15:11:25 - (123 dni temu)

Plec jej nie weźmie do TO. Jakby miała to zrobić to już dawno by to zrobiła. Serial mógł się zakończyć na 4., sezonie i nawet to jej nie skłoniło by ją tam wepchnąć by powiedzmy zwiększyć oglądalność. Ona tam nie pasuje i każdy dobrze o tym wie oprócz fanów Klaroline.

Dabien - 20 maj 2017 o 14:57:35 - (123 dni temu)

Gdyby się zaangażowała w coś, to Julie mogłaby jej do TO nie wziąć.

Nynaeve - 20 maj 2017 o 14:37:21 - (123 dni temu)

Z tego co wiem to Paul coś tam reżyseruje, a Ian produkuje. Ale to dopiero będzie można zobaczyć jak wyjdzie. Aha i ten film, w którym Ian zagrał "Time Framed" ponoć ma się wreszcie ukazać.
Był taki artykulik jakiś czas temu na JustJared i było wypisane co wszyscy ci głowni robią. I tylko przy Candice nic nie było i dopisek, że będzie się zajmowała dzieckiem. Nie żebym coś do tego miała, ale jak nie miała dziecka to też niczego nie robiła ;p

Dabien - 20 maj 2017 o 13:34:07 - (123 dni temu)

Jakaś drugoplanowa rola, ale zawsze coś. Lepsze to niż czekanie.

hopeless_penguin - 20 maj 2017 o 12:57:21 - (123 dni temu)

O, to Davisem mnie zaskoczyłaś. Spodziewałam się po nim, że będzie czekał na robotę od Plec XD

Dabien - 20 maj 2017 o 12:42:16 - (123 dni temu)

Nie no, nie jedna, Davis gra policjanta w jakimś serialu, a Malarkey też płytę promuje.

hopeless_penguin - 20 maj 2017 o 12:20:13 - (123 dni temu)

Jedna osoba na 6 co najmniej ;p Średnio trochę xD

Dabien - 20 maj 2017 o 12:05:40 - (123 dni temu)

Niektórym oczywistości trzeba tłumaczyć, nie mam tu akurat na myśli Ciebie @Nyn, a mój komentarz nie miał pouczać. Dobrze, że Kat i pare innych osób coś robią, a nie tylko udają, czekając aż skapnie im kolejna rola za darmo.

Nynaeve - 20 maj 2017 o 10:37:06 - (123 dni temu)

@Dabien Wiem o tym. Nie musisz mi tłumaczyć oczywistych rzeczy. Napisałam ten komentarz, żeby przekazać, że jednak ktoś z obsady coś robi. Ostatnio masz taką jakąś dziwną manierę pouczania na tej stronie prawie każdego.

Dabien - 20 maj 2017 o 6:54:35 - (123 dni temu)

@Nyn promuje, bo odgrywa sporą rolę w filmie, robi to tak jak każdy inny aktor.

Nynaeve - 19 maj 2017 o 23:49:45 - (124 dni temu)

Kat Graham dosyć ostro promuje obecnie swoją nową płytę i film.

hopeless_penguin - 19 maj 2017 o 22:01:54 - (124 dni temu)

Tak btw to trochę szkoda, że taka średniawa Nathalie ma niezłą robotę, a o głównej obsadzie dość cicho xd

harry92 - 19 maj 2017 o 21:49:37 - (124 dni temu)

Czarodziejki miało robić CW, CBS ale cały czas im nie wychodzi.

Nikki02 - 19 maj 2017 o 21:20:54 - (124 dni temu)

Boże, pamiętam jak młodsza siostra zmuszała mnie do oglądania jakiegoś serialu na Nicku i tam grała Liz <3 Zwiastun zachęca, może obejrzę

goldbeti - 19 maj 2017 o 20:54:34 - (124 dni temu)

Tak mi się właśnie wydawało, ona tam jakąś gotkę grała chyba. Ale jakoś nie przemawia do mnie ta aktorka, a co więcej już mnie irytuje jej postawa :p

Dabien - 19 maj 2017 o 19:59:16 - (124 dni temu)

Faktycznie Liz Gillies. Może w końcu się wybije z cienia Ariany Grande

Asiiagg - 19 maj 2017 o 19:19:11 - (124 dni temu)

Ta laska blondyna to grała w Victoria znaczy zwycięstwo co kiedyś na Nickeldeon leciało xd

Dabien - 19 maj 2017 o 17:10:46 - (124 dni temu)

O Czarodziejkach było i CW to miało robić, i jeszcze jakiegoś kultowego serialu

goldbeti - 19 maj 2017 o 16:48:50 - (124 dni temu)

Krążyły plotki o remake Czarodziejek, ale nie wiem która stacja miałaby się tym zająć ;p

hopeless_penguin - 19 maj 2017 o 16:23:52 - (124 dni temu)

CW miało robić remake czegoś jeszcze chyba?

Dabien - 19 maj 2017 o 15:37:50 - (124 dni temu)

Czyli dobrze przewidzieli, że po superbohaterach wejdą rimejki.

goldbeti - 19 maj 2017 o 14:35:16 - (124 dni temu)

Life Sentence zwiastun też widziałam, ale nie przepadam za Lucy Hale, więc raczej się za niego nie wezmę ;p

Bamon_teammmm - 19 maj 2017 o 11:21:08 - (124 dni temu)

zgadzam się z Claire

Claire - 19 maj 2017 o 11:02:25 - (124 dni temu)

To wygląda jak Plotkara dla ubogich. A syrenka nie umie grać.

hopeless_penguin - 19 maj 2017 o 8:01:45 - (124 dni temu)

Ja Life Sentence i tego o żołnierzach i oba wydawały się mieć jakąś ciekawszą fabułę, tamten z kolei jest z Arrowversum, więc ten ogólnie wypada najsłabiej, ale podejrzewam, że obczaje te trzy, chociaż pierwsze odcinki, w zeszłym roku Frequency wydawalo mi sie słabe, a okazało zajebiste, więc kto wie ;D

goldbeti - 19 maj 2017 o 7:45:29 - (124 dni temu)

Ja widziałam zwiastun Black Lightning i na pewno obejrzę parę odcinków, ale to chyba dopiero w 2018 wychodzi ;/

hopeless_penguin - 19 maj 2017 o 7:28:49 - (124 dni temu)

Rola raczej mało się różni od tej Sybil, tutaj tylko dla odmiany ktoś chce ją przelecieć ;p Ale widziałam trailery dwóch innych nowych seriali CW i w porównaniu z tym wydają się o wiele ciekawsze.

Nynaeve - 18 maj 2017 o 23:48:23 - (125 dni temu)

Nie no ja mówię o nowej Niewolnicy Izaurze. Wiem, bo moja mama to oglądała. Ta jakaś Victoria to coś innego jest. Ta nowa Izaura to na TV4 chyba leciała, ale to było ileś tam lat temu.

Annie1602 - 18 maj 2017 o 23:45:05 - (125 dni temu)

Na pulsie leciał remake niewolnicy izaury, ale to niewolnica victoria :) ale słaba og,adalnosc w pulsie byla, albo nie kupili kolejnego sezonu ;)

Nynaeve - 18 maj 2017 o 23:43:14 - (125 dni temu)

@flyhigh123 Nakręcili parę lat temu nową Niewolnicę Izaurę. Wiem, bo moja mama próbowała mnie nakłonić do oglądania, ale się nie dałam ;p

flyhigh123 - 18 maj 2017 o 23:39:17 - (125 dni temu)

Kiedy beda odnowione wersje Niewolnicy Izaury i Doktor Quinn?

CW chyba znalazlo format, który beda mogli ciagnac latami. Jak dobrze im pójdzie to bedzie nowa Moda na Sukces, dla młodszych odbiorców. Gdyby faktycznie byly jakies watki kryminalne to mogłoby byc ciekawie, mnie raczej same zdrady i romanse nie skusza.

goldbeti - 18 maj 2017 o 23:24:22 - (125 dni temu)

Na pewno obejrzę pierwsze odcinki i zobaczę czy da radę ciągnąć. Lubię takie odmóżdżające dramy :D
Jak dla mnie ta grafika w zwiastunie wyszła trochę tandetnie i ubogo, ale same sceny całkiem mi się podobają. Nie oglądałam Dynastii, ale minęło tyle lat, wiadomo, że muszą się bardziej wkupić w dzisiejszych odbiorców, więc to musi być zupełnie co innego.

Nynaeve - 18 maj 2017 o 23:15:58 - (125 dni temu)

Jak dla mnie beznadzieja i nie ma to nic wspólnego z prawdziwą Dynastią, którą jak byłam dzieckiem oglądała moja mama ;p
A już ta blondyna to tragedia.
Pewnie się mylę, ale ten dom mi przypomina wnętrza z TVD i ostatnich wyborów miss.

Annie1602 - 18 maj 2017 o 23:09:02 - (125 dni temu)

fajnie sie zapowiada kto wie :D moze wezme sie za niego :D

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: