Candice King, Paul Wesley i Daniel Gillies w Rio de Janeiro!

Annie1602    13 maj 2017    24

Paul Wesley, Candice King, Daniel Gillies i Chase Coleman (Oliver w TO) 4 maja odpoczywali razem na plaży w Rio de Janeiro w Brazylii.  Wszyscy przybyli do miasta by wziąć udział w konwencji Vampire Attraction Shoot Rio Maj 2017. Zapraszam do obejrzenia zdjęć zarówno z odpoczynku jak i samej konwencji.

Dzięki portalowi JustJared mamy zdjęcia z odpoczynku aktorów. Gwiazdy relaksowały się na plaży, a także jeździli rowerami na przejażdżkę.














ZDJĘCIA Z KONWENCJI










Więcej zdjęć z konwencji w Rio można zobaczyć na oficjalnej stronie.
Tagi:
Kategoria: VampireDiaries > Inne

Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (24)
Nynaeve - 17 maj 2017 o 20:55:27 - (9 dni temu)

Był wyrobiony tylko na potrzeby serialu. Przecież Paul często mówił, że nie chce mieć scen bez koszulki, bo musi wcześniej popracować na siłowni. Teraz już nie musi.

Gary - 17 maj 2017 o 14:58:09 - (9 dni temu)

Gdzie ten triceps Paula z 1 i 2 drugiego sezonu ?:o

Annie1602 - 17 maj 2017 o 10:10:04 - (9 dni temu)

I ogólnie to candice fajnie schudła :) wcześnie była pyta po nią ciąży :)

Nynaeve - 16 maj 2017 o 20:41:49 - (10 dni temu)

Akurat na tych zamieszczonych tu zdjęciach może tak bardzo tego nie widać, ale widziałam więcej tych z plaży i muszę powiedzieć, że Candice ma bardzo zgrabne nogi.

hopeless_penguin - 16 maj 2017 o 7:31:26 - (10 dni temu)

@February hahaha <3

February - 15 maj 2017 o 20:35:51 - (11 dni temu)

Wesley*

February - 15 maj 2017 o 20:34:18 - (11 dni temu)

Dlatego w wyszukiwarkę wpisuje Stefan Salvatore, a nie Paul Weasley xD

DziobakChaosu - 15 maj 2017 o 15:12:47 - (11 dni temu)

Patrząc na zmiany fryzury Elijah, to na pewno rosną. No i u Damona też się zmieniały.
U Klausa chyba też.

crazolka - 14 maj 2017 o 16:55:44 - (12 dni temu)

Naprawdę muszę oglądać Steroida ,nawet po zakończeniu serialu? :(
Jak dla mnie Paul nie wygląda źle ,gorzej jest jak jeszcze bardziej zapuszcza.

Adria - 13 maj 2017 o 22:35:05 - (13 dni temu)

racja, Claire, nie patrzyłam w ten sposób. ;p

wgl a propos depilacji, to w VD włosy wszędzie rosły normalnie, nie? nie jak w True Blood że takie same?

Claire - 13 maj 2017 o 22:33:46 - (13 dni temu)

Paul w TVD grał 17-latka, więc musiał się depilować xd

Dabien - 13 maj 2017 o 22:23:15 - (13 dni temu)

W TVD każdy miał chyba klatę wygoloną, tylko Alaric w drugim sezonie i Enzo w 8 nie.

Adria - 13 maj 2017 o 22:21:05 - (13 dni temu)

podobno Dereka w TW kazali golić na klacie. Wilkołaka. WTF.

mi włochaty tors, w granicach rozsądku, nie przeszkadza, ale jakby facet depilował to też jakoś przeżyję. jego wybór.

ale Paul mógłby coś z twarzą jednak robić. Chyba że usiłuje zniechęcić do siebie Fibs. xD

flyhigh123 - 13 maj 2017 o 22:11:05 - (13 dni temu)

Paul chyba z ulgą przyjął, ze juz nie musi klaty golic, bo w TVD chyba zawsze miał wydepilowana. Chociaz to w sumie dobre dzialanie na rzecz równości płci, ostatecznie my musimy golic nogi :////

Ja tam lubie takich zarośniętych w granicach rozsądku, niczego nie żałuje XD

Adria - 13 maj 2017 o 22:06:03 - (13 dni temu)

Candice cierpi na schizofrenię. Podobno niedawno na jakimś konwencie, już po finale VD, znowu mówiła o forwoodzie bardzo pozytywnie. A nagle, jak się okazuje, że bd s5 TO, to zaczyna zacieszać, bo wiadomo... ;ppp

w sumie mi przykro, bo bardzo długo ją lubiłam. Never meet your heroes, jak to mówią. W tym wypadku - Never read too much about your hero's opinions. ;p

Claire - 13 maj 2017 o 21:41:43 - (13 dni temu)

Candice na tym konwencie jarała się zakończeniem jakie dostała Caroline. Mówiła też, że albo żałuje, że nie grała więcej, albo że chce grać więcej. Tak czy inaczej, Julie się tym zajmie.

Adria - 13 maj 2017 o 21:33:47 - (13 dni temu)

w Paulu się najgorsze geny odzywają.
Daniel jak zwykle fajnie.
Candice ładnie, ale czemu tyle steroida...

goldbeti - 13 maj 2017 o 21:31:50 - (13 dni temu)

Też mi się podoba Paul w takiej wersji ;p

klausmikaelsonsfan - 13 maj 2017 o 21:07:09 - (13 dni temu)

Mi również Paul Menel Wesley nie przeszkadza :D

Claire - 13 maj 2017 o 20:47:42 - (13 dni temu)

A mnie Paul menel się podoba. Uroczo wygląda na tych zdjęciach z konwentu.

Annie1602 - 13 maj 2017 o 20:35:15 - (13 dni temu)

Paul zdziadział :( dzięki szkieletonie! Candice wygląda bardzo poprawnie, jak uczennica. Ich wspólne zdjęcie wygląda jakby Candice przechodziła sobie i Paul -menel, zrobił sobie z nią zdjęcie :D :)

sevendays - 13 maj 2017 o 20:34:00 - (13 dni temu)

Paul wygląda jak bezdomny xD I znów Steroshit , jprdle :/

harry92 - 13 maj 2017 o 20:32:50 - (13 dni temu)

ja piernicze, dostaje nerwicy jak widzę Paula i Candice razem. To chyba przez spam Steroszita w ostatnich sezonach ;/
Pomijając, że Paul wygląda jak włóczęga spod dworca

hopeless_penguin - 13 maj 2017 o 20:30:54 - (13 dni temu)

Jprdl, niech ktoś porwie Paula, ogarnie, umyje i odda komuś, kto się nim zajmie (nie Phoebe, jej to nie wychodzi)

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: