Claire Holt i Matthew Kaplan rozwodzą się!

Annie1602    13 maj 2017    32
Portale JustJared i Hollywoddlife informują, że Claire Holt, która wciela się w rolę Rebeki Mikaelson w ''Pamiętnikach wampirów'' i ''The Originals'' jest w trakcie rozwodu.


Para pobrała się 28 kwietnia 2016 roku, po ogłoszeniu zaręczyn latem 2015 r.

W dniu 27 kwietnia, kilka dni przez pierwszą rocznicą ślubu Matthew Kaplan wniósł o rozwód, jako powód podał ,,różnice nie do pogodzenia'' i jako datę ich separacji podał 24 kwietnia.

Claire 2 maja złożyła swój wniosek o prawne przywrócenie jej nazwiska z Kaplana na Holt. Pytana o rozwód odpowiedziała, że rozstali się 27 kwietnia, w dniu którym Matthew złożył papiery rozwodowe.

Tagi: The Vampire Diaries, The Originals, Claire Holt rozwodzi się
Kategoria: VampireDiaries > Inne

Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (32)
Nynaeve - 15 maj 2017 o 20:40:49 - (69 dni temu)

Ja też nie napisałam, że ona na pewno go zdradziła tylko, że nie musiała być jego wina. Dla tych, który nie zrozumieli napiszę chyba 3 raz, że jego zachowanie świadczy o tym, że powód rozwodu jest poważny.

A co do wywiadów to takie pierdu-pierdu to większość podaje. Raczej mało który celebryta udziela wywiadów, że ma wszystko w dupie i rucha wszystko co się rusza i na drzewo nie ucieka.

Widzę, że niektórzy to nie spoczną dopóki wszyscy nie przyznają im racji. No sorry ;p

Dabien - 15 maj 2017 o 18:50:16 - (69 dni temu)

@Nyn nikt tak nie napisał, że skoro brzydki to napewno jego wina, ani że skoro Claire ładna to napewno jest niewinna. Zarówno ja jak i Adria napisałyśmy, że nam to do niej nie pasuje, zwłaszcza że udzieliła przed ślubem wywiadu, że bardzo szanuje tradycjną rodzinę, że Matt to taki wspaniały człowiek. Nie wiemy jaka jest prawda, może nigdy się nie dowiemy, może któremuś coś odpierdzieliło, nie koniecznie musi być to zdrada.

Nynaeve - 15 maj 2017 o 16:28:53 - (69 dni temu)

Oceniaj go sobie z czego chcesz, ale dla mnie to ze jest brzydki nie jest rownoznaczne z tym, ze on jest czemus winny, a Claire jest ladna to na pewno nie jest jej wina.

Dabien - 15 maj 2017 o 6:25:37 - (70 dni temu)

@Nyn z czego mamy go oceniać jak nie z wyglądu, nie pojawiał się publicznie, to nie wiemy jaki jest jegi charakter. Możemy sobie tylko spekulować i każda spekulacja może być równie prawdziwa co fałszywa. I mnie też tak jak Adrii nie wydaje się, że Claire mogła go zdradzić, nie pasuje mi to do niej.

Nynaeve - 14 maj 2017 o 22:05:29 - (70 dni temu)

@Adria A czy ja pierwszą wypowiedzią odniosłam się tylko do ciebie?
A co do wnioskowania to mówiłam o tym konkretnym zachowaniu, że z taką determinacją złożył ten wniosek dzień przed rocznicą. Moim zdaniem takiego czegoś nie robi się bez powodu. Nie wypowiadam się co do tego czy jest mądry czy głupi, bo go nie znam. Ale większość go tu zaatakowała z powodu jego brzydkiej gęby. Poza tym jak tylko się pojawiła ta wiadomość, jeszcze nie na stronie tylko na czacie, to było zaraz pisane, że jest wstrętny i wredny i Claire znajdzie sobie lepszego. Lepszego oczywiście z wyglądu, bo to najważniejsze ;p A tak przy okazji chętnie obejrzałabym te piękne pyszczki co tak najwięcej szczekają jaki on czy ktoś inny jest paskudy ;p

Claire lubię, a Kaplan mi zwisa i powiewa i tylko wyraziłam swoja opinię na ten temat, która jak zwykle komuś nie pasuje, bo powiela tego co pisze większość.

harry92 - 14 maj 2017 o 17:02:21 - (70 dni temu)

dobra, koniec dramy! Pieszczuszek ma dzisiaj imieniny, więc pogadajmy jaki jestem wspaniały i zajebisty.

Adria - 14 maj 2017 o 16:40:55 - (70 dni temu)

A czy ja mówię, że jest brzydki? Mi sie podoba akurat.

A Ty jestes kolezanka Matthew? Skoro jego zachowanie swiadczy o tym, ze jest pokrzywdzony? ;p wnioskujesz na podstawie doniesien, jak sie zachowuje. Ja wnioskuje na podstawie publicznych zachowan Claire. To jest to samo. ;p tylko mi nie wolno, a Tobie tak.

Nynaeve - 14 maj 2017 o 11:56:49 - (70 dni temu)

Tak to jest ten powód. Rozgryzłaś mnie ;p
A co do czepiania się jednego słowa to biorę przykład np. z ciebie ;p
Po prostu śmieszy mnie to, że ludzie uwzięli się na niego tylko dlatego, że jest brzydki. A Claire jest ładna to na pewno jest święta. Po drugie niezmiernie bawi mnie wypowiedź, że jej zachowanie nie świadczy o czymś. A czy ty jesteś jej koleżanką, że wiesz jak ona się zachowuje prywatnie?

Moim zdaniem jego zachowanie świadczy o tym, że to on jest pokrzywdzony. A co do latania do prasy to wątpię by on poleciał. Po prostu ktoś dał cynk, że celebryci wnieśli pozwy o rozwód. I zauważ, że info trafiło do prasy po tym jak pozew złożyła Claire. Właśnie pewnie dlatego, że ona jest znana i ktoś dał cynk.

A co do JoMo to mnie się wydaje, że on nie przepada za małymi dziećmi, bo zwykle psioczył na te dzieciaki co grały małego Nołpa. Summer jest już nieco większa i akurat z nią widać, że się lubią.


Adria - 14 maj 2017 o 8:55:57 - (71 dni temu)

Persia ma chyba doroslą córke xd

Nyn, po raz kolejny - czepiasz sie jednego slowa. Zachowanie Claire nigdy nie wskazywalo na bycie chocby flirciara. A jak ktos po roku uznaje, ze sa rozbieżności nie do pogodzenia i leci z pozwem rozwodowym do prasy, to troche glupie zachowanie. Ale ofc Ty zakladasz, że facet jest bez winy xD nievrozumiem tego, Claire wydajea sie urocza. A ten jej koles zlozyl pozew, nie ona. Czemu zakladasz, ze ona go mogla zdradzic? :/ boisz się, że Claire wygryzie Tonkin z TO jak bedzie miec wiecej czasu czy jak?

Sorki za błedy, pisze z tableta w pociągu :/

Claire - 14 maj 2017 o 0:11:47 - (71 dni temu)

Ale JoMo chyba chciałby mieć dzieci, widać to na jego filmikach z Summer. I dlatego szkoda mi go, że jest z Persią.

Annie1602 - 13 maj 2017 o 23:54:43 - (71 dni temu)

No bez przesady, że ma dziecko. Ale trudna prawda jest taka, że dzieci z tego raczej nie będzie. Ale szkoda że względu na jomo. :) no cóż niektórzy nie chce mieć dzieci.

Nikki02 - 13 maj 2017 o 23:46:49 - (71 dni temu)

A swoją drogą Joseph też by mógł wziąźć rozwód, w końcu żona jest od niego starsza i ma dziecko ;) Poza tym chyba w tym wieku z nim raczej już dzieci mieć nie będzie

Nynaeve - 13 maj 2017 o 23:26:44 - (71 dni temu)

@Annie1602 Dokładnie o to mi chodzi.

Annie1602 - 13 maj 2017 o 23:23:45 - (71 dni temu)

A skąd mamy wiedzieć jaka ona jest? Nie mamy pewności. To że napisał różnice nie do pogodzenia, to nie znaczy, że nie mogła go zdradzić. Bo wpisując zdradę i wnosząc rozwód z jej winy. Byłoby to bardzo publiczne, a tak spokojnie się rozejda i pójdą w swoją stronę. Różnie bywa.

Nynaeve - 13 maj 2017 o 23:22:17 - (71 dni temu)

@Dabien Ja też spekuluję. Może po prostu z racji tego, że długo z nią był to nie wyciąga w pozwie brudów. U celebrytów zawsze powodem rozwodu są "różnice nie do pogodzenia".

@Adria Fajnie, że znasz ją na tyle, że wiesz czy ona daje czy nie daje i czy jest mądra. Ale zapomniałam, że rozmawiam z osobą, która jakiś czas temu sugerowała, że wie kiedy Dobrev ma okres i że dlatego się jej powiększają i zmniejszają cycki o 2 rozmiary co jakiś czas ;p

Adria - 13 maj 2017 o 23:15:42 - (71 dni temu)

Nyn, Claire nie zachowuje się jak osoba dająca dupy na boku. poza tym napisałam, oprócz ładna, kilka innych przymiotników. Ale klasycznie wybierasz sobie z całej wypowiedzi fragment i zaczynasz aferę.

Dabien - 13 maj 2017 o 23:04:43 - (71 dni temu)

@Nyn po prostu spekulujemy, a gdyby Claire go zdradziła to napisałby o tym w pozwie a nie wymyślał jakieś różnice niebdo pogodzenia, biorąc pod uwagę z jak banalnych powodów się rozwodzą ludzie.

Nynaeve - 13 maj 2017 o 22:46:50 - (71 dni temu)

Nie ma to jak wyzywać faceta od kretyna, bo miał ładną żonę i wnosi o rozwód. A może dała dupy na boku i co? Ma z nią nadal być, bo jest ładna i to mu wszystko wynagrodzi? Może nie dla każdego bycie z kimś ładnym jest życiowym priorytetem.

Adria - 13 maj 2017 o 21:31:15 - (71 dni temu)

no o psa może być największa batalia ;D


Dla mnie ten facet jest kretynem wyjątkowym. Miał piękną, mądrą, sympatyczną, utalentowaną żonę, uroczego piesełka i składa papiery rozwodowe. wtf. No ale cóż, Claire stać na kogoś mądrzejszego.

Btw, wg mnie Claire nie potrzebowała chudnąć, ale szczuplejsza też wygląda super, żadne tam niezdrowo. Do niektórych szkieletów jej baaardzo daleko, wciąż ma kobiecą sylwetkę.

hopeless_penguin - 13 maj 2017 o 20:44:56 - (71 dni temu)

@qvpnt szkielet to Phoebe, a pustyni to ja nie widziałam, więc idk xD

Nynaeve - 13 maj 2017 o 20:34:45 - (71 dni temu)

On jest brzydki, więc to na pewno jego wina, że rozwód. Hehe ja mam trochę inne zdanie. Wydaje mi się, że skoro z taka stanowczością poleciał po ten rozwód dzień przed rocznicą ślubu to mogło być tak, że to Claire coś odwaliła, a potem chciała się godzić.
Co nie zmienia faktu, że moja sympatia jest przy Claire, bo ten facet mało mnie interesuje.

harry92 - 13 maj 2017 o 20:23:27 - (71 dni temu)

On ma fałszywy wzrok, niby uśmieszek, ale ma coś za uszami.

sevendays - 13 maj 2017 o 20:12:52 - (71 dni temu)

On jest brzydki jak dupa w nocy.

Claire! Spoko luz! Znajdziesz sobie ładniejszego!!!

hopeless_penguin - 13 maj 2017 o 19:07:24 - (71 dni temu)

@Annie i właśnie dlatego marzę o tym, żeby zajął się Claire xD

goldbeti - 13 maj 2017 o 18:59:30 - (71 dni temu)

Claire ostatnio sporo schudła i wyglądała bardzo niezdrowo, ciekawe czy wpływ miały na to właśnie kłopoty w małżeństwie ;p

goldbeti - 13 maj 2017 o 18:57:02 - (71 dni temu)

Teraz niestety tak właśnie jest, ludzie zbyt łatwo się rozstają z powodu - jak @fly ujęłaś - codziennych nieporozumień ;p

No nic, szkoda, szybko poszło ;/

flyhigh123 - 13 maj 2017 o 18:48:03 - (71 dni temu)

Do rekordow niektórych gwiazd Hollywood im daleko, ale wciaz niezły wynik, gratuluje. W sumie to smutne, bo skoro wzięli slub to chyba musieli cos czuc do siebie. Ciekawe czy faktycznie sie coś zlego wydarzylo (np. Zdrada) czy po prostu nie chciało im sie pracować nad naprawa zwykłych codziennych nieporozumien.

qvpnt - 13 maj 2017 o 18:22:38 - (71 dni temu)

btw ciekawe kto weźmie psa

qvpnt - 13 maj 2017 o 18:20:45 - (71 dni temu)

o co chodzi z tym szkieletem, pustynią etc?
bo widziałam ktoś już wcześniej śmieszkował sobie z Paula xD

a co do newsa, to szybko poszło

Annie1602 - 13 maj 2017 o 17:53:32 - (71 dni temu)

hope paul jest zajęty szkieletem :D