Candice King kończy dziś 30 lat!

Annie1602    13 maj 2017    21
Aktorka, która przez 8 lat, wcielała się w rolę Caroline Forbes obchodzi dzisiaj swoje 30 urodziny!

Życzymy Candice dużo szczęścia i spełnienia marzeń!




Candice na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie ze swoim mężem.





Kilka zdjęć Candice:







Tagi:
Kategoria: VampireDiaries > Inne

Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (21)
Adria - 20 maj 2017 o 20:20:42 - (64 dni temu)

ee, zdolności to ona ma, w sensie nadawałaby się do jakichś komedii romantycznych nie gorzej niż dyżurne hollywoodzkie "dziewczyny z sąsiedztwa". ale lenistwo zwycięża. lepiej podlizać się Plec i nadal grać Caro, co wymaga zerowego wysiłku (wytrzeszczanie brwi, powtarzanie SERIOUSLY i wycie do mikrofonu raz na sezon. praca marzeń^^).

harry92 - 20 maj 2017 o 19:53:30 - (64 dni temu)

nie zgrzyta tylko myśli, że jak wyliże dupę Plec to ta ją da do wszystkich swoich seriali. Akurat teraz łasi się na TO, a jakby miał powstać spin-off o szkole to nasza "pani dyrektor" grałaby tam pierwsze skrzypce. Albo jest za leniwa aby się starać o coś lepszego, albo wie, że z jej zdolnościami nigdzie jej nie zatrudnią.

Nynaeve - 19 maj 2017 o 9:56:55 - (66 dni temu)

Dla mnie to w sumie obojętne, bo nigdy nie byłam jej wielką fanką, ale jest bardzo niekonsekwentna w tym co mówi. W trakcie 8. sezonu jak było Steroline promowane to mówiła coś w stylu, że Caro nie może być z Klausem tylko dlatego, że on jej daje sukienki i biżuterie. A teraz już słychać, że jest podekscytowana Klaroline. Coś tutaj zgrzyta skoro co chwilę zmienia zdanie.

hopeless_penguin - 19 maj 2017 o 7:35:11 - (66 dni temu)

Annie bardziej chyba chodzi o to, jak wypada w porównaniu z resztą obsady, oni aż tak się nie podlizuja Plec jak Candice. Niektórych może to irytowac i na pewno nie jest to podstawa do obrażania.
Swoją drogą pamiętam, że jakiś czas temu brala małe dziecko na protest - nikt mnie nie przekona, że jej nie odbija ;p

Annie1602 - 18 maj 2017 o 23:48:07 - (66 dni temu)

Jezu ludzie to jej praca przecież :)

Dabien - 17 maj 2017 o 20:45:19 - (67 dni temu)

@Buffy była tutaj osoba, która kiedyś była na spotkaniu z Candice i rzekomo nie jest taka miła i sympatyczna za jaką uchodzi.

harry92 - 17 maj 2017 o 20:19:04 - (67 dni temu)

Adzie chodziło bardziej o to, że Candice jest jak chorągiewka. Najpierw jest za Forwood, potem za dziadowskim KC, potem znowu forwood, potem SC i teraz znowu dziadowskie KC. Rozumiem jest aktorka, ale żeby aż tak podlizywać się Plec i zmieniać decyzje jak wywęszy dla siebie okazje zagrania w TO? Dla mnie to jest mega fałszywe i źle o niej świadczy jako aktorce.

Buffy - 17 maj 2017 o 16:29:54 - (67 dni temu)

@Adria - Poziom twoich wypowiedzi jest żenujący i sugeruje że to z tobą jest coś nie tak, przykre.

Adria - 17 maj 2017 o 15:53:03 - (67 dni temu)

Candice cierpi na odpieluszkowe zapalenie mózgu i podlizuje sie Plec. Życzenia rozumu są wiec w pelni zasadne.

Buffy - 17 maj 2017 o 13:21:08 - (67 dni temu)

Jakie tu jadowite komentarze - życzę żeby jej rozum wrócił. Serio? Ogarnij się dziewczyno. Candice prywatnie jest mega sympatyczną i inteligentną dziewczyną, nie myl jej z postacią która grała.
Ja mam nadzieje że dostanie kilka ról i pójdzie do przodu, jest ładna a przy tym mega utalentowana, może nawet nagrać płytę - nie miałabym nic przeciwko :).

Nynaeve - 14 maj 2017 o 12:11:52 - (70 dni temu)

Ja jej życzę dużo fajnych ról, żeby rola Caroline nie była jej ostatnią. I żeby znalazła dobrą stylistkę na wyjścia na gale i imprezy, bo jej stroje i makijaż czasem są fatalne.

Claire - 13 maj 2017 o 20:51:24 - (71 dni temu)

A te brwi to całe życie ma takie okropne XD na 30 życzę jej, żeby je ogarnęła.

sevendays - 13 maj 2017 o 20:11:10 - (71 dni temu)

harry xD

dobrze to ująłeś xD Ian niech ratuje Konie Rafały xD

Co do Candice, no cóż, trójka z przodu xD najlepszego ;)

Annie1602 - 13 maj 2017 o 18:22:43 - (71 dni temu)

nie dzięki szkieletowi :D

harry92 - 13 maj 2017 o 18:18:47 - (71 dni temu)

@Ann, TO dostało 5 sezon, a "szkielet" dalej tam jest ;p

Annie1602 - 13 maj 2017 o 17:34:10 - (71 dni temu)

harry akurat nie o Iana mi chodziło >:<

harry92 - 13 maj 2017 o 17:24:37 - (71 dni temu)

wiem Annie, np. Ian, który jak ma grać smutną scenę to ma minę jakby zatwardzenia dostał. Na szczęście może zniknie z ekranów i zajmie się dzieckiem i żoną ;)

Annie1602 - 13 maj 2017 o 17:18:43 - (71 dni temu)

hehe i zeby lenia z pleców wyrzuciła i pojawiła się jeszcze w jakiejś produkcji, bo gorszych aktorów widzę na ekranie i jakoś sobie radzą... No i Wszystkiego Najlepszego :D

harry92 - 13 maj 2017 o 17:16:05 - (71 dni temu)

przecież zaczynała u Majli tańcząc, wiec trochę lat ma ;p

Dabien - 13 maj 2017 o 17:09:58 - (71 dni temu)

Ona taka stara już? Myślałam że mniej ma.

Adria - 13 maj 2017 o 16:59:05 - (71 dni temu)

już 30? życzę serdecznie,by jej rozum wrócił ;)

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: