Ian i Nikki spodziewają się dziecka!

sevendays    9 maj 2017    69
6 maja na swoim Instagramie Ian Somerhalder (Damon Salvatore), opublikował wpis mówiący o tym, że wraz z żoną Nikki Reed spodziewają się dziecka. Oto treść:


Do wszystkich naszych przyjaciół, rodziny i reszty świata. W ciągu ostatnich 38 lat na tej ziemi nigdy nie doświadczyłem niczego bardziej potężnego i pięknego niż to. Nie potrafię myśleć o niczym bardziej ekscytującym niż ten następny rozdział i chcieliśmy, abyście usłyszeli to od nas.

To był najbardziej wyjątkowy czas w naszym życiu i chcieliśmy utrzymać to między nami trojgiem tak długo, jak to możliwe, i żebyśmy mogli cieszyć się tym między sobą i naszym maluszkiem, który rośnie tak szybko ... bo to właśnie robi, rośnie tak szybko. Dziękuję za energię.
Z miłością,
Ian




Gratulujemy!



Tagi: #Somereed
Kategoria: VampireDiaries > Inne

Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (69)
Buffy - 17 maj 2017 o 13:28:13 - (67 dni temu)

Czytam te komentarze = czuje że mam raka. Nikki & Ian są szczęśliwi a wy tutaj wnosicie ohydne plotki że niby były mąż się nad nią znęcał, że ona powinna zostawić Iana, że to nie jest jego dziecko, że to in vitro, ja pierdolę - inaczej tego ująć nie potrafię. Weszłam tu z ciekawości po długim czasie ale widzę że jest coraz gorzej, mam nadzieje że Ci dwoje ułożą sobie życie, że będą szczęśliwi, wychodzę stąd bo to co się tu wyrabia, no cóż szkoda mojego cennego czasu.

Nynaeve - 13 maj 2017 o 10:25:40 - (72 dni temu)

I Nina dzięki temu dostała swoją okładkę w Cosmopolitanie, którą promowała właśnie tym rozstaniem. Jakby się nie zgodziła o tym powiedzieć to wątpię, żeby ją tam wzięli. Bo jakoś wcześniej jej nie zapraszali ani teraz. Ian jest takim samolubnym palantem tylko jakoś on się nie promował nigdzie rozpadem swojego związku.

flyhigh123 - 12 maj 2017 o 21:40:28 - (72 dni temu)

Stara dobra zasada marketingu mówi, że nieważne co mówią, ważne, żeby mówili, także promocja serialu przez rozstanie pewnie przyniosła więcej korzyści, niż nam się wydaje.

Dabien - 12 maj 2017 o 20:04:12 - (72 dni temu)

@Nyn nie rzucam się, napisałam o tym tylko raz, a teraz że uważam, że rozstanie nie jest dobrym narzędziem do promocji seriali.

Nynaeve - 12 maj 2017 o 19:25:39 - (72 dni temu)

@Dabien Ale ty tak się rzucasz jakby to ciebie osobiście dotyczyło. Zrobili jak zrobili i to ich życie i ich sprawa i oni ponoszą tego konsekwencje.
Poza tym nadal nie rozumiem tego bólu o to, że romansowali w pracy. Zakochali się w sobie i tyle. Prosta sprawa. Nina nawet mówiła, że chciała uniknąć romansu w pracy, ale to było silniejsze.

Adria - 12 maj 2017 o 18:58:20 - (72 dni temu)

hope xD

Spoko, jak naprawdę zostawi kościotrupka, to Nina go nakarmi, ogoli i ubierze. ;) #dobsleywillrise

hopeless_penguin - 12 maj 2017 o 18:27:33 - (72 dni temu)

@Dab to od tego piasku mu się poprzewracało w głowie ;p

DziobakChaosu - 12 maj 2017 o 17:59:27 - (72 dni temu)

A ja się bardzo cieszę ze szczęścia Iana i jego żony :) Oby dzidziuś urodził się zdrowy.

Dabien - 12 maj 2017 o 16:51:25 - (72 dni temu)

@Enzolover nawet jeśli to zrobili to raczej nie bez ich zgody, mogli pomyśleć jakie będą tego konsekwencje w przyszłości, a rozstanie pary aktorów nie sprzyja promocji serialu, ale co ja tam wiem. Tak samo nikt nigdy nie potwierdził, że rozstanie Paula i Pheobe by promować TO. Będąc z Torrey mówił, że nie chce mieszać życia prywatnego z serialem, widocznie kiedyś był mądrzejszy. Skoro się godzi, by jego związek traktować jak bilbord reklamowy.

Enzolover - 12 maj 2017 o 14:23:03 - (72 dni temu)

A według mnie to bzdura. Mogliby sobie robić PR jakby dalej razem nie pracowali. Wcale by mnie nie zdziwiło jakby ta niezdrowa podnieta ich byłym związkiem była podburzana przez producentów serialu. Ktoś kto interesował się takimi mechanizmami tu się wypowiadał jeszcze na starej stronie, że zaraz po rozstaniu Niny i Iana osoby z promocji TVD wręcz wysyłały prośby do portali by pisali o tym jak najwięcej, bo to promocja dla serialu. I jak widać może być w tym dużo prawdy skoro ostatnio ten sam zabieg zastosowali z fake newsem o rozstaniu Paula z Phoebe.

crazolka - 11 maj 2017 o 17:45:54 - (73 dni temu)

@Dabien - zgadzam się.

Nynaeve - 11 maj 2017 o 12:33:51 - (73 dni temu)

@hopeless_penguin Ich sprawą było czy byli razem. A tak na marginesie to matka Niny, która też lubi brylować wśród jej fanów wielokrotnie zaprzeczała konfliktom między nimi po ich rozstaniu. Jakiś rok temu nawet spotkała się z Ianem i bratem Niny w Nowym Orleanie. Jakby taka wojna była między nimi jak się sugeruje w mediach to raczej jej matka by się z nim nie kolegowała. Ludzie to chyba nie rozumieją, że jak para się rozstaje to rzadko się zdarza, żeby spędzała potem razem wolny czas zwłaszcza jak ma już innego partnera/partnerkę.
Serio nie jestem w stanie zrozumieć jak można się tak podniecać związkiem pary, która nie jest za sobą od 4 lat. I jeszcze im nakazywać bądź nie czy mają być razem i czy w ogóle powinni być razem kiedyś.

Dabien - 11 maj 2017 o 12:32:51 - (73 dni temu)

@Nyn wiele par w Hollywood z większym fandomem niż Nian się rozstawało, ale jednak dobry PR powzolił im zachować wizerunek i uniknąć takich dram z fanami. Nina i Ian to zaniedbali i teraz ponoszą konsekwencje.

Nynaeve - 11 maj 2017 o 12:28:22 - (73 dni temu)

Akurat w ich przypadku to raczej poszło o to, że jedno się chciało ustatkować, a drugie robić karierę. A w takim wypadku to raczej się nie dojdzie do porozumienia. Jak minęły pierwsze och i achy w związku to się wszystko rozpadło. Pierwsze trzy lata są zwykle decydujące dla związku. Jak widać im nie było pisane. Całą gówno burzą tworzą tylko zjebani fani nie mający własnego życia poza śledzeniem czyjegoś.

hopeless_penguin - 11 maj 2017 o 12:26:40 - (73 dni temu)

Jak chcieli, żeby cos było ich sprawą to mogli to przemyśleć, zanim szli do tv, jeszcze do teen dramy xd

Dabien - 11 maj 2017 o 12:21:57 - (73 dni temu)

Ich sprawa, ale dobrze wiedzieli jak takie rzeczy się kończą. Nie bez powodu mówi się, że najlepiej nie łączyć pracy z życiem prywatnym.

Nynaeve - 11 maj 2017 o 12:14:55 - (73 dni temu)

To jest chyba sprawa Iana i Niny, że byli parą w trakcie kręcenia serialu. Mnóstwo ludzi poznaje się w pracy i tworzy związki. Nie oni pierwsi i nie ostatni zwłaszcza w tym środowisku i nie muszą się nikomu tłumaczyć z tego dlaczego ze sobą byli. Tak naprawdę to ból dupy się zaczął kiedy Ian znalazł sobie nowa partnerkę. Wcześniej widać było nawet na filmikach zza kulis, że jest między nimi dobrze.

Poza tym to nie wina Iana ani Nikki, że psychofanki Niny i Niana chcą ich nowych fotek razem, bo brandzlowanie się do ich starych zdjęć już nie daje im orgazmu.

Zresztą z ekipy TVD to nie tylko oni odstawiali szopki, bo nawet ostatnio Paul i Phoebe puścili do wszystkich portali fake newsa, że się rozstali, żeby było głośno o finale TVD i premierze 4. sezonu TO.

hopeless_penguin - 11 maj 2017 o 12:03:46 - (73 dni temu)

Annie no jest różnica między kręceniem ze sobą przez chwilę, a poważnym, oficjalnym związkiem trwającym ponad dwa lata (?)

Adria - 11 maj 2017 o 11:57:09 - (73 dni temu)

Dobsley will rise ;)

Annie1602 - 11 maj 2017 o 11:54:45 - (73 dni temu)

A ja słyszałam, ze Paul i Nina kręcili ze soba w 1 sezonie.

hopeless_penguin - 11 maj 2017 o 11:51:35 - (73 dni temu)

Jak dla mnie sam związek Niana był nieodpowiedzialnym błędem. Sami podburzyli fanów, fani dobsleya nie zachowują się aż tak beznadziejnie, bo Paul i Nina nigdy nie byli w związku i jakoś udało im się oddzielić pracę od życia prywatnego.

Dabien - 11 maj 2017 o 11:31:33 - (73 dni temu)

Tak @Annie błędy, jak się mówi w mediach jedno, że się rozstali w zgodzie, jaka to jest wielka przyjaźń między nimi, szopki na People Choice Awards się odstawia, zdjęcia na instagram się wstawia, a w rzeczywistości robi się co innego, że się ignorują i nawet koło siebie stać nie chcą, to jednak są to błędy. I Nina i Ian wiedzieli, w co się pakują jak się wiązali ze sobą i wiedzieli, jak to się może skończyć jak się rozstaną. Trzeba było dobrego PRowca zatrudnić, by w miare możliwości przedstawić ich rozstanie z korzyścią dla obu stron, by uniknąć takich sytuacji z fanami, a nie zostawić, by niewidzialna ręka to popchnęła. A jak ma się zjebów w fandomie to mówienie przez Iana "biedna Nikki nie hejtujcie jej, ona taka dobra" nie pomoże, większą skuteczność ma tu proste żołnierskie "odpierdolcie się", a interwencja Niny, że jej przeszkadza, że jej fani tak traktują niewinną osobę by się przydała, ale ją to widać łechtało po ego, że Nikki i Ian obrywają, bo jej i jej facetów nie dosięgnęło to w takiej skali jak ich.

Annie1602 - 11 maj 2017 o 10:45:28 - (74 dni temu)

jakie błędy Iana czy Niny, to wszystko przez walniętych fanów, już dobra można pożartować, ale niektórzy takie gó*** wypisują, ze jak czytam, to sama nie wierzę.

Enzolover - 10 maj 2017 o 22:14:52 - (74 dni temu)

@Dabien Może po prostu nie czytam o osobach, które mnie nie interesują.

hopeless_penguin - 10 maj 2017 o 22:13:08 - (74 dni temu)

Pomysł z zadupiem to też spoko rozwiązanie ;p Oczywiście o ile odpuszczą sobie social media xd

Dabien - 10 maj 2017 o 22:12:08 - (74 dni temu)

@Nyn mogła wiedzieć, raczej to nie jest początek ciąży tylko conajmniej 5 miesiąc, a raczej przyjaciołom się pochwalili.

Nynaeve - 10 maj 2017 o 22:10:58 - (74 dni temu)

A tak przy okazji Kat Graham ponoć potwierdziła w wywiadzie, że już dawno wiedziała o ciąży Nikki.

Dabien - 10 maj 2017 o 22:10:37 - (74 dni temu)

@enzolover jak siedzisz tylko w książkach to masz czasem ochote poczytać jakąś hollywoodzką drame, news o jej mężu widziałam w artykule o celebrytach, którzy uniknęli odpowiedzialności za swoje czyny. Widocznie szukasz na kiepskich stronach.

flyhigh123 - 10 maj 2017 o 22:10:28 - (74 dni temu)

Jakbym ja miala tyle hajsu to bym tak zrobiła dla świętego spokoju :p


Nynaeve - 10 maj 2017 o 22:09:00 - (74 dni temu)

@flyhigh123 Może tak będzie dla nich najlepiej. Z tego co czytałam to będą razem filmy robić we własnej wytwórni. Zresztą już tam jakiś robią dla CW.

Cieszy mnie, że jest tu ktoś kto potrafi po prostu cieszyć się radosną wiadomością z czyjegoś życia :)

hopeless_penguin - 10 maj 2017 o 22:07:38 - (74 dni temu)

No to sorka, myślałam, że mówisz o mnie, bo to ja ją głównie bronie xD.
I już napisałam, że to info może nie być prawdziwe, nie odnoszę się tylko do tego, więc po co to ciągnąć? xd

Enzolover - 10 maj 2017 o 22:05:28 - (74 dni temu)

@hopeless Wybacz, ale nie siedzę na tej stronie od rana do nocy i akurat nie ciebie miałam na myśli jako fankę Niny. Ale zdaję się, że to ty pierwsza podałaś tu info, że mąż się nad nią znęcał. Potem Dabien napisała, że się znęcał nad jakąś inną dziewczyną to i pewnie nad nią. Ale sprawy nie było. Zastanawia mnie tylko, że np. ja jako osoba, która się interesuje Ianem i Nikki, bo ich lubię nie wpadałam na takie newsy, a wy tak. I to jeszcze deklarujecie, że nie interesujecie się nią. A nagle znacie doskonale całą przeszłość jej byłego męża łącznie z jego byłymi kobietami.

flyhigh123 - 10 maj 2017 o 22:04:44 - (74 dni temu)

Dziecko bedzie na pewno sliczne, chociaz wazniejsze zdrowie. Ale pewnie bedzie mialo niezręcznie w wieku nastoletnim, jak jego/jej koleżanki będą sie slinic do tatusia ;p chyba ze Ian dla zdrowia psychicznego rodziny serio sie zaszyje na ranczo na zadupiu i będa zyc w ciszy i spokoju ;)

hopeless_penguin - 10 maj 2017 o 21:56:52 - (74 dni temu)

Ale wcale nie nagle xD. Za kazdym razem jak na chacie pojawiał się temat Nikki i Niana to pisałam, że współczuje Nikki, że musi płacić za błędy Iana i Niny xd. Poza tym nie wiem, jaki jest teraz z tym problem? To źle czy co? xd
A ja nie grzebalam w jej przeszłości, kilka dni temu ogarnelam że wgl miala męża i ze ma na nazwisko McDonald xD.

Enzolover - 10 maj 2017 o 21:54:24 - (74 dni temu)

Można, ale jak zwykle czytam od tych samych osób hejty na nią, a nagle biedna Nikki, a Ian zły to jest to dziwne. Nikki i ten gościu to chyba byli dwa czy trzy lata małżeństwem, a w separacji byli ileś tam miesięcy. Zresztą nie interesuje mnie to. I szacun, że chciało wam się grzebać w przeszłości jej męża, którego chyba nikt nie zna. Ale nie nie interesujecie się nią wcale :)


Dabien - 10 maj 2017 o 21:50:51 - (74 dni temu)

Czyli jak jest się fanką Niny to nie można powiedzieć dobrego słowa o Nikki?

harry92 - 10 maj 2017 o 21:48:24 - (74 dni temu)

Ja pierniczę, jaka ona jest brzydka. Twarz ma jakby wpadła pod tramwaj 5 razy... ;/
a to zdjęcie to jak niepokalane poczęcie. I sorry, ale dzieci w wieku 38 lat? Szkoda mi tego dziecka, bo będzie miało 20 a stary z 60 na balkoniku.

hopeless_penguin - 10 maj 2017 o 21:47:47 - (74 dni temu)

Nie jestem fanką Niny. xD

Dabien - 10 maj 2017 o 21:47:28 - (74 dni temu)

@nyn ma to, że skoro miał oskarżenie za znęcanie się nad jedną to mógł znęcać też nad Nikki. Bez powodu dwa lata w separacji nie byli

Enzolover - 10 maj 2017 o 21:46:51 - (74 dni temu)

Hejtowali jak Nina była z Derekiem Hough, ale to głównie dlatego, że on wyruchał już połowę Hollywood no i jak widać Ninę też nadział na swoją dzidę.
Z polskiej strony Niny pamiętam też, że był pojazd po takim gościu Julian Tobias chyba z którym była krótko i on opublikował zdjęcie jej wypiętego tyłka z podpisem "gdzie jest Nina?" Po tym się chyba ich znajomość zakończyła, bo widać było, że gościu leciał na jej sławę.

Zabawne jak nagle wszyscy troszczą się o Nikki. Zwłaszcza fanki Niny ;p

hopeless_penguin - 10 maj 2017 o 21:41:45 - (74 dni temu)

Mi tu nawet nie chodzi o rozstanie z Dobrev, a sam związek, co było nieprofesjonalne ze strony obojga, ale to temat na inną rozmowę xD. Serio, nie chodzi mi o to, żeby jeździć o Ianie, ale nawet jak bronię Nikki i się o nią martwię to hejtuje xD.

Dabien - 10 maj 2017 o 21:41:04 - (74 dni temu)

Tylko Nikki, żadnemu z gachów Niny się nie obrywało.

xxcruentumxx - 10 maj 2017 o 21:40:22 - (74 dni temu)

A ja mam do Was takie pytanie :D Czy tylko żonę Iana tak cisną i życzą jej wszystkiego najgorszego czy partnerów Niny, którzy pojawili się po Ianie, też coś takiego spotkało?

Claire - 10 maj 2017 o 21:38:42 - (74 dni temu)

Nie lubię Iana, ale to nie jego wina, że psychofanki Niny i Niana nie mogą pogodzić się z tym, że on śmiał ułożyć sobie życie po rozstaniu z Dobrev, bez przesady. Gdyby był z kimś innym, to też by hejtowali i jego i jego partnerkę. Niech sobie będą szczęśliwi.

PS Sev, to ty wybierałaś zdjęcie do nagłówka? Bardzo Grinchowe ;p

hopeless_penguin - 10 maj 2017 o 21:38:06 - (74 dni temu)

ooo Ada, tez o Danielle pomyślałam, praktycznie identyczna sytuacja, a Danielle uciekła ;p

Nynaeve - 10 maj 2017 o 21:37:51 - (74 dni temu)

@Dabien A co ma piernik do wiatraka?
Ogólnie napisałam co miałam do powiedzenia i nie będę ciągnąć tej dyskusji, bo jest strasznie głupia. Ian jest samolubny, bo ożenił się z kobietą, którą kocha i która jego kocha i będą mieli dziecko. Powinien z nią zerwać albo ona zostawić jego, żeby uszczęśliwić hejterów. Hahahaha dobre :)

Adria - 10 maj 2017 o 21:35:52 - (74 dni temu)

@Enzolover - Nikki ma wyjebane? haha. ;D i dlatego wciąż albo blokuje komentarze, albo skarży się w mediach społecznościowych na nagonkę i wstawia fotki z Niną, że niby się tak przyjaźnią. ;p

widać, że jej mocno przeszkadzają takie komentarze i nic w tym dziwnego. Dziwne jest to, że nadal to wytrzymuje. Zresztą, to Ian ją wciągnął w taką debilną sytuację, że co fotka, to hejty i głupie komentarze. A jego teksty, że fani Deleny hejcą jego żonę, czy jak to tam szło, serio nie poprawią sytuacji, tylko ją zaognią. ;/
Ja bym na miejscu Nikki po porodzie zabrała dzieciaka i uciekła jak najdalej, bo żadna to przyjemność znosić takie rzeczy.

Btw, jeśli chodzi o znoszenie hejtów, to dobrym przykładem jest Danielle Campbell. Zjebane fanki gejowskiego shipu jej eksa i i jego kumpla z 1D codziennie hejciły ją na twitterze, że jest suką i sprzedajną dziwką i za pieniądze i dla sławy udaje jego kobietę, a on jest gejem. A Danielle tylko zawsze wypowiadała się, że Louis ma świetnych fanów i nie dziwi się, że oni go kochają. ;)

hopeless_penguin - 10 maj 2017 o 21:33:33 - (74 dni temu)

Nigdzie nie pisałam, ani nie sugerowalam, że Ian ją do czgokolwiek zmuszał ;p. Wręcz sama zaznaczyłam, że to Nikki wybór i dlatego uważam że to dziwne XD.
I staram się spojrzeć na to z jej perspektywy, mnie by przeszkadzało, że tysiące osób mi wypisuje takie rzrczy jak to że życzą mi poronienia. A jakby ją bzdury z social media nie obchodziły to chyba by kont tam nie miała, no nie? XD No i teraz nie udawajmy, że tylko mi przeszkadzają te komentarZe i tylko ja na nie zwracam uwagę xd.
Poza tym zaznaczam, że ja nie chcę robić gownoburzy teraz, wyraziłam tylko swoją opinię na teb temat, a jak ktoś nie chce to niech sie nie odnosi do niej lol

Dabien - 10 maj 2017 o 21:31:00 - (74 dni temu)

@Nyn były mąż Nikki jeszcze przed nią, był oskarżony o znęcanie się nad swoją dziewczyną, chociaż sprawy nie było.

Enzolover - 10 maj 2017 o 21:29:23 - (74 dni temu)

Pisałam to już na czacie to i tutaj napiszę. Lubię Iana i cieszę się jego szczęściem.
To oczywiste, że dała tego newsa, żeby sobie pohejtować. Pamiętam jej reakcję na to info na czacie. Szkoda tylko, że jak zwykle te same osoby muszą robić tu gnojówkę. Bez tego się przecież nie da. Nawet takiego pozytywnego newsa musicie obrzydzić swoimi hejtami. Przykre.

@hope Ale ty piszesz głupoty. Pewnie Ian ją zmusił do tego by z nim była. Tak wynika z twojej wypowiedzi. Jakby jej te hejty tak przeszkadzały to już dawno by się z nim rozstała, ale moim zdaniem ona ma wyjebane na to wszystko i dlatego to tak boli jej hejterów. Nie każdy żyje komentarzami z instagrama.

hopeless_penguin - 10 maj 2017 o 21:22:26 - (74 dni temu)

Napisałam "ponoć" nie jestem jej fanką, nie śledzę jej życia, nie jestem pewna tych informacji xD. Ale nawet jeśli wywalić to z mojej wypowiedzi, to jej zachowanie jest wciąż trochę niezdrowe, a Iana dość samolubne (no sorry xD) i uważam, że długo tak nie pociągnie i szczerze jej życzę, żeby się wyrwala z tego związku, bo nie zasługuje na taki hejt, ani ona, ani jej dziecko. Spróbuj się postAwić w jej miejscu, a nie tylko w Iana ;p.

Nynaeve - 10 maj 2017 o 21:16:20 - (74 dni temu)

@hopeless_penguin Pierwsze słyszę, że mąż były się nad nią znęcał. I pewnie dlatego po rozwodzie jeszcze dawała z nim koncerty ze wspólnie nagranej płyty. Nie wiem skąd wy te newsy czerpiecie, ale jakieś to dziwne wszystko. Pewnie CelebDirtyLaundry. Chociaż tam tego tez nie widziałam.
Oczywiście niech każdy sobie wierzy w co chce.

sevendays - 10 maj 2017 o 21:03:19 - (74 dni temu)

Mi przynajmniej się udało...spłodzić xD

hopeless_penguin - 10 maj 2017 o 21:02:44 - (74 dni temu)

znęcał psychicznie * żeby nie było, ze sugeruje przemoc fizyczną i zaraz będę musiała wysyłać zdjęcia i dowody. XD

Dabien - 10 maj 2017 o 21:00:27 - (74 dni temu)

Gdyby hejtrzy nie byli problemem, to nie musieliby blokować komentarzy pod zdjęciem.

hopeless_penguin - 10 maj 2017 o 20:59:08 - (74 dni temu)

Niech sobie Ian będzie szczęśliwy, ale nie kosztem innych ;p. Wg mnie Nikki ma jakies problemy i nie mówię tego złośliwie, serio. Ale ponoć były mąż się nad nią znęcał, no to sie przerzucila na tysiące fanow nowego męża, ktorzy ją hejtuja. (bo to jie tylko fanki Niny, Nian to tez Ian ;p)

Nynaeve - 10 maj 2017 o 20:54:05 - (74 dni temu)

Ja pierdolę. Tak najlepsza metoda na hejterów to zniszczyć sobie życie i dać im tym samym satysfakcję. A Ian powinien być do końca życia sam, bo inaczej hejterki nie dadzą żyć jego partnerkom ;p
Też mnie rozbawiło, zwłaszcza te "szczere" gratulacje na końcu newsa jak zobaczyłam kto go spłodził. Chyba tylko po to, żeby te swoje mądrości dodać pod nim.

Adria - 10 maj 2017 o 20:26:15 - (74 dni temu)

aranżacja Maryjna wygrała ten wieczór, sevciu <333

sevendays - 10 maj 2017 o 20:10:03 - (74 dni temu)

No cóż, nadeszła ta chwila xD więc pozwolę sobie kliknąć kilka słówek :)

Otóż Ian nareszcie trafił xD aaaalbo i nie....

Patrząc na ich zdjęcie w aranżacji "Maryjnej", stwierdzam kilka niedopowiedzeń, które można jednak wyczytać między wierszami.
Szaty Nikki, zaprawdę powiadam wam, iście biblijna i do tego Ian w roli ...Józefa?xD Pozwala to na wysunięcie hipotezy, iż dziecko nie jest Iana, a idąc dalej tym tropem, pozwala na domysły, że dziecko najpewniej jest z invitro.
I choć wysokość ciąży nie jest nam znana, po wielkości brzucha wywnioskować można iż to ciąża mnoga, co tym bardziej potwierdza teorię invitro.

Tak więc, mówcie co chcecie, ale z tym trafieniem do celu, byłabym ostrożna xD

Co do ratowania małżeństwa, też nie wybiegałabym aż tak bardzo do przodu, ale faktem jest, że póki Nikki musiała sama znosić hejty, na które bezsprzecznie naraził ją Ian ( popełniając małżeństwo z pierwszą, która przyjęła pierścionek i zgodziła się być inkubatorem), mogła to znosić i powieka jej nie drgnęła. Jednak w chwili kiedy na świat przyjdzie dziecko, które będzie narażone na hejty psychoNianowców i Ianowców, to już zupełnie inna para strojów z Bayou.
Myślę, że jeśli Nikki ma trochę oleju w głowie, zgarnie dziecko pod pachę i odejdzie w stronę zachodzącego słońca :) Tak więc raczej skłaniałabym się ku stwierdzeniu, że to dziecko nie ma uratować małżeństwa, lecz wręcz przeciwnie. Może Nikki upatruje w tym swojej drogi wyjścia z trudnego małżeństwa? Będzie miała powód, to pewne, żeby nikt w życiu realnym nie ucierpiał ...
Love
Sev


Claire - 10 maj 2017 o 17:18:27 - (74 dni temu)

O jak skisłam, gdy zobaczyłam, że Sev dodała newsa XD Gratki.

Annie1602 - 10 maj 2017 o 15:11:43 - (74 dni temu)

Hejterzy zawsze coś wymyślą.

PaolaiAndrea - 10 maj 2017 o 13:55:13 - (74 dni temu)

Ian już dawno mówił, że chcą mieć dziecko, więc raczej niczego nie ratują...

hopeless_penguin - 10 maj 2017 o 13:04:57 - (74 dni temu)

Ja to wgl nie sądzę, że to małżeństwo dlugo przetrwa i to właśnie przez takie komentarze. Każdy ma jakieś granice cierpliwości, Nikki z pewnością też.

Nynaeve - 10 maj 2017 o 12:36:04 - (74 dni temu)

A ja widziałam już komentarze fanek Niny, że mają nadzieję, że nie donosi tej ciąży. Nie wiem jakim trzeba być podłym człowiekiem, żeby życzyć komuś czegoś takiego. Ja bym najgorszemu wrogowi czegoś takiego nie życzyła.

Wątpię, żeby ratowali małżeństwo tą ciążą, bo w sumie oboje mówili o chęci posiadania dziecka już od czasu zaręczyn. Ale różnie to była w życiu.

hopeless_penguin - 10 maj 2017 o 11:15:35 - (74 dni temu)

Widziałam parę artykułów, że ratują tą ciążą małżeństwo, jeśli są prawdziwe to trochę kiepsko ;/

Adria - 10 maj 2017 o 11:03:51 - (74 dni temu)

oo, ze stronki robi nam się Pudelek. ;p byleby nie celebdirtylaundry, bo tam pisali, że Reed wcale nie chce płodzika. ;D

Klayley - 10 maj 2017 o 7:19:20 - (75 dni temu)

Ian w końcu jest szczęśliwy! Żeby nie było tak, że dziecko będzie wolało Niana niż własnych rodziców. Do tego pewnie będzie Team Steroshit i Klaroline.

aurorarebekah - 9 maj 2017 o 23:32:56 - (75 dni temu)

To zdjęcie jest przeurocze! <3
+ ładnie Ian to ubrał w słowa. Nie śledze go na co dzień, nie jest w jego fanką, ale szacun!

Annie1602 - 9 maj 2017 o 23:16:27 - (75 dni temu)

Wyglądają wspaniale.

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: