Aktor TVD u boku gwiazdy kina akcji

Dabien    8 maj 2017    13
Od ostatniego odcinka "Pamiętników Wampirów" minął już ponad miesiąc i wielu z was z pewnością ubolewa nad faktem, że nie już nie zobaczymy naszych ulubieńców na ekranie. Jednak aktorzy wcielający się w nich nie znikają i dalej możemy ich oglądać.


Za pośrednictwem serwisu społecznościowego Instagram Michael Malarkey, którego przez ostatnie cztery lata oglądaliśmy w roli Enzo, ogłosił, że wraca w nowej roli. A zagra u boku nie byle kogo, tylko samego gwiazdora kina akcji Jean Claude'a van Damme'a w jego serialu "Jean Claude van Johnson". Wiadomo tylko tyle, że zagra postać o imieniu lub pseudonimie Dizel, nie wiemy natomiast, czy to tylko rola epizodyczna, a może będziemy oglądać Michaela dłużej. Nieznana jest również premiera pełnego sezonu serialu wytwórni Amazon, ale pilot serialu można obejrzeć już w sieci.  

Jak widać na zdjęciu, Michael solidnie przygotowuje się do roli. (to nie są prawdziwe dziary)


Zdjęcie z planu:
Tagi: michael malarkey
Kategoria: VampireDiaries > Inne

Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (13)
Adria - 11 maj 2017 o 22:14:06 - (196 dni temu)

noo, Sebcio jakby rozwinął full_Mikael_mode to byłoby fajnie ;D
wgl Sebcio jest taki fajny. a grał dobrze takiego sukinsyna.

hopeless_penguin - 11 maj 2017 o 21:35:48 - (196 dni temu)

Dziwne, że on taką cipę wychował xD Sebcio by się nadał, ma doświadczenie w takiej roli ;D

Adria - 11 maj 2017 o 20:07:18 - (196 dni temu)

po trailerze widać było, że Maxon jest taki trochę evil. I dobrze, bo te tępe kluchy z Rywalek do niczego się nie nadawały. ;p Aspen też nie. Jedyny do rzeczy facet tam to król Clarkson <3 ciekawe, kto by go grał. Mogoliby Sebcia Roche dać. xD

hopeless_penguin - 11 maj 2017 o 19:52:36 - (196 dni temu)

Ooo, tez bym go wolała w roli Maxona, mógłby ogarnąć te postać i jakoś ją ulepszyć/naprawic ;D

Adria - 11 maj 2017 o 19:46:52 - (196 dni temu)

ja bymjednak wolała "Rywalki" z nim, bo to trochę nie mój typ serialu, jak tam van Damme jest, a Rywalki to taka śmieszna teen drama by była. ;p Książki były kretyńskie, ale Maxon w wykonaniu Michaela już na trailerze wydawał się być fajniejszą postacią niż ksiązkowy pierwowzór.

crazolka - 11 maj 2017 o 17:38:01 - (196 dni temu)

Zapowiada się ciekawie :)

Dabien - 10 maj 2017 o 22:21:19 - (197 dni temu)

@Nyn nie jest to napierdalanka, tylko całkiem fajna satyra, a miejscami nawet parodia. Polecam pilot obejrzeć, a nie sam zwiastun

Nynaeve - 10 maj 2017 o 22:18:00 - (197 dni temu)

Widziałam zwiastun tego czegoś i nawet zabawny był. Ale nie jestem fanką Van Damme'a to raczej oglądać nie będę, bo to taka typowa napierdalanka w jego stylu.

Adria - 10 maj 2017 o 22:13:45 - (197 dni temu)

no niby nie, ale myślałam, że olewa aktorstwo, jakoś tak rozumiałam z kontekstu jego wypowiedzi ;p ale może coś pojebałam, jak zwykle #nielotność

Dabien - 10 maj 2017 o 21:28:48 - (197 dni temu)

@Adria jedno nie wyklucza drugiego, jak widać znajduje sposób, by pogodzić obie te rzeczy i rodzinę.

Adria - 10 maj 2017 o 21:15:20 - (197 dni temu)

Ładna fotka Majkiego ;D ale myślałam, że on teraz bardziej idzie w muzykę...?

PaolaiAndrea - 10 maj 2017 o 13:53:51 - (197 dni temu)

Ja też. Oby to nie był gościnny występ ;)

hopeless_penguin - 10 maj 2017 o 13:38:41 - (197 dni temu)

Kreatywny tytuł ;D. Ale jestem ciekawa, moze obejrzę o ile Michael będzie miał jakąś większa rolę ;p.

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: