Szefowa "Pamiętników wampirów" na temat epizodu "The Originals" w finale: "Jest więcej historii do opowiedzenia"

Nynaeve    15 marzec 2017    29
Producentka wykonawcza Julie Plec udzieliła wywiadu portalowi TVLine na temat epizodu Klaroline w finale oraz tego czy Bonnie i Caroline także osiągnęły spokój.

Obiecaliśmy „obecność” rodziny Mikaelson w finale serialu „Pamiętniki wampirów"... ale nikt nie powiedział, że się pojawią!

Poniżej, producentka wykonawcza Julie Plec omawia wielką „chwilę” Klaroline, włączając w to ukazanie przyszłości TVD z „The Originals” i brak obecności Josepha Morgana w finale.

TVLINE | Muszę wiedzieć... Co Alaric miał na myśli, mówiąc, że to początek innej historii?

Plec: To oznacza dla mnie wiele rzeczy, na razie jeszcze nic konkretnego. To życzenie, a nie obietnica, ale sądzę, że jest więcej historii do opowiedzenia. Myślę, że „The Originals” ma okazję gościć niektóre z tych postaci i sądzę, że w przyszłości można stworzyć z tego dobre historie do opowiedzenia. Jest nadzieja na przyszłość nic ponadto.

TVLINE | Mówiąc o tym, wiemy, że Alaric pojawi się w odcinku. Kiedy to wypadnie czasowo?

Plec: To wypadnie prawdopodobnie w czasie ostatniej sceny finału z listem. Faktycznie, Alaric jest tym, który się pojawi i mówi Klausowi o szkole. Ideą szkoły jest bycie bezpieczną przystanią dla młodych nadprzyrodzonych istot i z pewnością ma związek z Hope Mikaelson.

TVLINE | Kiedy Alaric pierwszy raz ujawnił pomysł nadprzyrodzonej szkoły, zareagowałem „Chcę taki spin-off.”

Plec: [Śmiechy] Dobrze. Ja też tego chcę.

TVLINE | Jeśli harmonogram nie byłby problemem i Joseph Morgan byłby dostępny to jak, wyglądałaby ta scena?

Plec: To byłaby niezwykle prosta scena z Caroline przy biurku, zarządzającą swoja nową szkołą. W drzwi zapukałby nowy darczyńca. Ona otworzyłaby drzwi i stałby tam Klaus Mikaelson. I mógłby powiedzieć „Witaj, kochana” lub „Witaj, Caroline” i to byłoby to.

TVLINE | Caroline i Bonnie są nielicznymi postaciami, których nie zobaczyliśmy jak, odnajdują „spokój.” Czy możemy bezpiecznie założyć, że w końcu go doświadczyły?

Plec: Tak. Dla nas dwie rzeczy były bardzo ważne: że Bonnie będzie wieść długie i szczęśliwe życie, a Caroline przeżyła i kontynuuje wykonywanie wszystkich dobrych rzeczy, które chciała zrobić. Jedyna osoba, która czuła się dobrze, będąc wampirem teraz, pomaga innym ludziom z ich nadprzyrodzonymi problemami. Tak, wiec Caroline prawdopodobnie będzie żyła wieki, w mojej opinii.



Tagi: tvd, 8 sezon, wywiad,
Kategoria: VampireDiaries > Inne

Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (29)
Dabien - 21 marzec 2017 o 5:43:21 - (4 dni temu)

@djbasstronic to nie wchodź tutaj

djbasstronic - 21 marzec 2017 o 0:49:55 - (4 dni temu)

weźcie zamknijcie już w pizdu tą stronę bo jak widzę z lewej strony "NASTĘPNY ODCINEK" 0 dni 0 godzin 0 minut 0 sekund to chcę wyć do księżyca i roztrzaskać monitor

Piotrosiaaaa - 20 marzec 2017 o 19:20:59 - (5 dni temu)

Liczę na Klaroline

mrocznyaniol1906 - 19 marzec 2017 o 19:45:15 - (6 dni temu)

Miało być nie przeszła

mrocznyaniol1906 - 19 marzec 2017 o 19:44:38 - (6 dni temu)

Boże spraw by Sraloline nie przeszło TO Błagam również aby Szmat umarł w spokoju na swojej ławce szeryfa miasta Dziękuję

crazolka - 18 marzec 2017 o 14:25:15 - (7 dni temu)

@flyhigh123 - a jak tak ,to spoko XD

Dabien - 18 marzec 2017 o 14:01:10 - (7 dni temu)

@Fly wysłać Caroline do Zakazanego Lasu z nadzieją, że nie wróci.

flyhigh123 - 18 marzec 2017 o 11:15:06 - (7 dni temu)

Bylabym Filchem ale dalabym szlaban Caro. Posiedzialaby troche w lochu to moze by zmadrzala xd

ouija - 18 marzec 2017 o 8:55:29 - (7 dni temu)

to gowniane forum ozyje po finale czy nadal bedziecie tak smecic o swoich owlosionych bobrach

orydzynals - 17 marzec 2017 o 23:34:50 - (8 dni temu)

Boże, jaka ona jest pierdolnięta XD powinnam się już przyzwyczaić, a jednak co chwila mnie zadziwia.

No i tak coś czułam, że ta wizyta Alarica w NOLA wcale nie będzie taka niepozorna, że niby tylko jakiś artefakt, tylko będzie coś z Hogwartem i Hope.

I jak już zdążyłam jakoś przestać myśleć o tym obrzydliwym wciśnięciu klaroline w finale, tak teraz znowu się zrzygałam

Iamgonnahate - 17 marzec 2017 o 20:44:59 - (8 dni temu)

Macie rację, o podróżnikach zapomniałam, sobowtórów trochę zlekceważyłam bo ani po wujku ani po mamie by się ten gen nie uaktywnił na 99% w tym pokoleniu

dearnies - 17 marzec 2017 o 20:41:11 - (8 dni temu)

Błagam, tylko nie Caro. To najgorszy możliwy scenariusz dla Niklausa. W TVD jakoś ją zniosłam, ale w TO wątpię, że tak się stanie. Niech idzie wyrywać Tylera w ''niebie'', a nie zawraca dupę Klausowi. :-/

sevendays - 17 marzec 2017 o 17:47:29 - (8 dni temu)

Przecież Elena była sobowtórem! No to chyba oczywistym jest, że jej potomek to kolejne wcielenie noszące ten gen. Powinno wiedzieć z czym ma do czynienia, plus podróżnicy jak mówi Nyn.

Nynaeve - 17 marzec 2017 o 16:34:07 - (8 dni temu)

Skoro Katherine byla Podroznikiem to Elena chyba tez wiec jej dzieciak moglby tez byc Podroznikiem.

Iamgonnahate - 17 marzec 2017 o 15:06:42 - (8 dni temu)

Co to pomiotu Deleny.. ale co w nim by było takiego wyjątkowego/magicznego? :D No wiem, że dziecko dwóch byłych wampirów, ale tak czy siak bez jakichś specjalnych mocy ;p Chyba, że jakimś cudem to byłby sobowtór, np. Stefana

sevendays - 17 marzec 2017 o 14:53:08 - (8 dni temu)

BURMISZCZEM Nyn używaj prawidłowego określenia!

crazolka - 17 marzec 2017 o 14:28:56 - (8 dni temu)

@flyhigh123 - chcesz być Filchem 2.0?!

Nynaeve - 17 marzec 2017 o 12:47:12 - (8 dni temu)

Jeszcze musi być szMattowy Spust. Kolejne ogniwo z rodziny dziedziców. Pewnie w tym spin offie szMatt już będzie burmistrzem ;p

flyhigh123 - 17 marzec 2017 o 11:22:38 - (8 dni temu)

DAWAC MNIE TEN SPIN OFF!!! Będę mogła sobie ulzyc

Albo zglosze sie na casting. Na delenowego bachora jestem za brzydka, ale moge byc wozna w Chogwarcie (pisownia oryginalna). Bede udawac przyjaciolke Plec i hajsu w życiu mi nie braknie. Seriale CW zawsze beda dla mnie staly otworem ;p

sevendays - 17 marzec 2017 o 9:40:39 - (8 dni temu)

Czy tylko ja pomyślałam, że oprócz Nołpa i Małpiatych w spin-offie (jeśli by taki powstal) mogą pojawić się: Pomiot Deleny, Jerrowy Spust i Slumsy Bonnie?

PanCroft - 16 marzec 2017 o 22:35:39 - (9 dni temu)

Haha zapowiada się, że powstanie osobny serial o Caroline :D Chętnie obejrzę, będzie z czego się pośmiać :D

hopeless_penguin - 16 marzec 2017 o 21:33:14 - (9 dni temu)

Samo to że taka perfekcyjna zajebistosc stąpa po tej Ziemi, to robienie dobrych rzeczy dla Julie prawdopodobnie ;p

Adria - 16 marzec 2017 o 21:29:00 - (9 dni temu)

"Caroline przeżyła i kontynuuje wykonywanie wszystkich dobrych rzeczy, które chciała zrobić."

"kontynuuje" ; oznacza, że ona robiła dobre rzeczy. Jakoś od kiedy Tyler został hybrydą i przestał się przemieniać w s3, to nie przypominam sobie ŻADNEJ dobrej rzeczy, jaką zrobiła Caro.

Klaus kurwa darczyńca. i Caroline jako Dumbledore dla ubogich. Nie, no, wielki potencjał na spin off.

Klayley - 16 marzec 2017 o 16:43:40 - (9 dni temu)

O kurwa... Klucha i Zdzira, Nołp, Kłin oraz szkoła dla nołpów. Jabłam

DziobakChaosu - 16 marzec 2017 o 16:03:43 - (9 dni temu)

O nie

PrincessDie - 16 marzec 2017 o 15:50:44 - (9 dni temu)

licze na to

hopeless_penguin - 16 marzec 2017 o 15:00:41 - (9 dni temu)

Stracę do nich resztke szacunku, jak dadzą jej kolejny spin off, ale tym razem kompletnie bez potencjału.

Annie1602 - 16 marzec 2017 o 14:55:29 - (9 dni temu)

Jak TO dostanie 5 sezon, to jakis mały watek tej szkoły bedzie.

Dabien - 16 marzec 2017 o 14:49:17 - (9 dni temu)

Julie poświęciła Bonnie tylko 5 słów, a Caroline reszte wypowiedzi.
Nie, nie róbcie spin-offu o szkole.

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: