Szefowa "Pamiętników wampirów" na temat epizodu "The Originals" w finale: "Jest więcej historii do opowiedzenia"

Nynaeve    15 marzec 2017    34
Producentka wykonawcza Julie Plec udzieliła wywiadu portalowi TVLine na temat epizodu Klaroline w finale oraz tego czy Bonnie i Caroline także osiągnęły spokój.

Obiecaliśmy „obecność” rodziny Mikaelson w finale serialu „Pamiętniki wampirów"... ale nikt nie powiedział, że się pojawią!

Poniżej, producentka wykonawcza Julie Plec omawia wielką „chwilę” Klaroline, włączając w to ukazanie przyszłości TVD z „The Originals” i brak obecności Josepha Morgana w finale.

TVLINE | Muszę wiedzieć... Co Alaric miał na myśli, mówiąc, że to początek innej historii?

Plec: To oznacza dla mnie wiele rzeczy, na razie jeszcze nic konkretnego. To życzenie, a nie obietnica, ale sądzę, że jest więcej historii do opowiedzenia. Myślę, że „The Originals” ma okazję gościć niektóre z tych postaci i sądzę, że w przyszłości można stworzyć z tego dobre historie do opowiedzenia. Jest nadzieja na przyszłość nic ponadto.

TVLINE | Mówiąc o tym, wiemy, że Alaric pojawi się w odcinku. Kiedy to wypadnie czasowo?

Plec: To wypadnie prawdopodobnie w czasie ostatniej sceny finału z listem. Faktycznie, Alaric jest tym, który się pojawi i mówi Klausowi o szkole. Ideą szkoły jest bycie bezpieczną przystanią dla młodych nadprzyrodzonych istot i z pewnością ma związek z Hope Mikaelson.

TVLINE | Kiedy Alaric pierwszy raz ujawnił pomysł nadprzyrodzonej szkoły, zareagowałem „Chcę taki spin-off.”

Plec: [Śmiechy] Dobrze. Ja też tego chcę.

TVLINE | Jeśli harmonogram nie byłby problemem i Joseph Morgan byłby dostępny to jak, wyglądałaby ta scena?

Plec: To byłaby niezwykle prosta scena z Caroline przy biurku, zarządzającą swoja nową szkołą. W drzwi zapukałby nowy darczyńca. Ona otworzyłaby drzwi i stałby tam Klaus Mikaelson. I mógłby powiedzieć „Witaj, kochana” lub „Witaj, Caroline” i to byłoby to.

TVLINE | Caroline i Bonnie są nielicznymi postaciami, których nie zobaczyliśmy jak, odnajdują „spokój.” Czy możemy bezpiecznie założyć, że w końcu go doświadczyły?

Plec: Tak. Dla nas dwie rzeczy były bardzo ważne: że Bonnie będzie wieść długie i szczęśliwe życie, a Caroline przeżyła i kontynuuje wykonywanie wszystkich dobrych rzeczy, które chciała zrobić. Jedyna osoba, która czuła się dobrze, będąc wampirem teraz, pomaga innym ludziom z ich nadprzyrodzonymi problemami. Tak, wiec Caroline prawdopodobnie będzie żyła wieki, w mojej opinii.



Tagi: tvd, 8 sezon, wywiad,
Kategoria: VampireDiaries > Inne

Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (34)
natusia152 - 26 lipiec 2017 o 22:47:45 - (144 dni temu)

Jak tylko bedzie taki spin off dawajcie znac i gdzie ogladac

Diablicaaaa161 - 9 kwiecień 2017 o 12:36:12 - (252 dni temu)

Pomysł Hogwartu mnie przeraża :(

Nynaeve - 3 kwiecień 2017 o 20:00:44 - (258 dni temu)

@irminabell Jako fanka TO nie będę się cieszyć. Sorry, ale nie wystarczy mi do szczęścia ciągnięcie serialu jeśli ktoś kto tam wcale nie pasuje będzie na chama wpychany. Przecież nawet Narducci powiedział, że nie ma tam na nią żadnego pomysłu.
A co do TVD to jak mieli tak spieprzyć to mogli dać sobie spokój po 5. sezonie. Ewentualnie po 6. bo 7. i 8. to porażka.

Adria - 2 kwiecień 2017 o 16:33:02 - (259 dni temu)

Cieszyć? niby z czego? że do końca zjebią postaci Pierwotnych?

taka prawda, że jakby TVD miało 6 sezonów, a nie 8, to wszystkim by to na dobre wyszło. TO wgl jest nie do przełknięcia, a co dopiero z Caro i Hejli bijącymi się o rolę największej Mary Sue w NOLA.

irminabell - 2 kwiecień 2017 o 15:39:01 - (259 dni temu)

A mi sie podobał wątek Klausa i Caroline.. Po odejsciu Eleny z tvd to wlasnie Caroline, Damon no i moze troche Stefan trzymali ogladalnosc serialu. Mysle,że duzo osob jednak lubi postać Caro i jezeli przejdzie do NOLA to ogladalnosc bedzie wieksza patrząc na liczbę jej fanów i fanów Klaroline.. Nawet Ci ktorzy nie lubią tego paringu beda sie cieszyc bo czym wieksza ogladalnosc TO- tym wiecej sezonów ludzie ;)

Dabien - 21 marzec 2017 o 5:43:21 - (272 dni temu)

@djbasstronic to nie wchodź tutaj

djbasstronic - 21 marzec 2017 o 0:49:55 - (272 dni temu)

weźcie zamknijcie już w pizdu tą stronę bo jak widzę z lewej strony "NASTĘPNY ODCINEK" 0 dni 0 godzin 0 minut 0 sekund to chcę wyć do księżyca i roztrzaskać monitor

Piotrosiaaaa - 20 marzec 2017 o 19:20:59 - (272 dni temu)

Liczę na Klaroline

mrocznyaniol1906 - 19 marzec 2017 o 19:45:15 - (273 dni temu)

Miało być nie przeszła

mrocznyaniol1906 - 19 marzec 2017 o 19:44:38 - (273 dni temu)

Boże spraw by Sraloline nie przeszło TO Błagam również aby Szmat umarł w spokoju na swojej ławce szeryfa miasta Dziękuję

crazolka - 18 marzec 2017 o 14:25:15 - (274 dni temu)

@flyhigh123 - a jak tak ,to spoko XD

Dabien - 18 marzec 2017 o 14:01:10 - (274 dni temu)

@Fly wysłać Caroline do Zakazanego Lasu z nadzieją, że nie wróci.

flyhigh123 - 18 marzec 2017 o 11:15:06 - (274 dni temu)

Bylabym Filchem ale dalabym szlaban Caro. Posiedzialaby troche w lochu to moze by zmadrzala xd

ouija - 18 marzec 2017 o 8:55:29 - (274 dni temu)

to gowniane forum ozyje po finale czy nadal bedziecie tak smecic o swoich owlosionych bobrach

orydzynals - 17 marzec 2017 o 23:34:50 - (275 dni temu)

Boże, jaka ona jest pierdolnięta XD powinnam się już przyzwyczaić, a jednak co chwila mnie zadziwia.

No i tak coś czułam, że ta wizyta Alarica w NOLA wcale nie będzie taka niepozorna, że niby tylko jakiś artefakt, tylko będzie coś z Hogwartem i Hope.

I jak już zdążyłam jakoś przestać myśleć o tym obrzydliwym wciśnięciu klaroline w finale, tak teraz znowu się zrzygałam

Iamgonnahate - 17 marzec 2017 o 20:44:59 - (275 dni temu)

Macie rację, o podróżnikach zapomniałam, sobowtórów trochę zlekceważyłam bo ani po wujku ani po mamie by się ten gen nie uaktywnił na 99% w tym pokoleniu

dearnies - 17 marzec 2017 o 20:41:11 - (275 dni temu)

Błagam, tylko nie Caro. To najgorszy możliwy scenariusz dla Niklausa. W TVD jakoś ją zniosłam, ale w TO wątpię, że tak się stanie. Niech idzie wyrywać Tylera w ''niebie'', a nie zawraca dupę Klausowi. :-/

sevendays - 17 marzec 2017 o 17:47:29 - (275 dni temu)

Przecież Elena była sobowtórem! No to chyba oczywistym jest, że jej potomek to kolejne wcielenie noszące ten gen. Powinno wiedzieć z czym ma do czynienia, plus podróżnicy jak mówi Nyn.

Nynaeve - 17 marzec 2017 o 16:34:07 - (275 dni temu)

Skoro Katherine byla Podroznikiem to Elena chyba tez wiec jej dzieciak moglby tez byc Podroznikiem.

Iamgonnahate - 17 marzec 2017 o 15:06:42 - (275 dni temu)

Co to pomiotu Deleny.. ale co w nim by było takiego wyjątkowego/magicznego? :D No wiem, że dziecko dwóch byłych wampirów, ale tak czy siak bez jakichś specjalnych mocy ;p Chyba, że jakimś cudem to byłby sobowtór, np. Stefana

sevendays - 17 marzec 2017 o 14:53:08 - (275 dni temu)

BURMISZCZEM Nyn używaj prawidłowego określenia!

crazolka - 17 marzec 2017 o 14:28:56 - (275 dni temu)

@flyhigh123 - chcesz być Filchem 2.0?!

Nynaeve - 17 marzec 2017 o 12:47:12 - (275 dni temu)

Jeszcze musi być szMattowy Spust. Kolejne ogniwo z rodziny dziedziców. Pewnie w tym spin offie szMatt już będzie burmistrzem ;p

flyhigh123 - 17 marzec 2017 o 11:22:38 - (275 dni temu)

DAWAC MNIE TEN SPIN OFF!!! Będę mogła sobie ulzyc

Albo zglosze sie na casting. Na delenowego bachora jestem za brzydka, ale moge byc wozna w Chogwarcie (pisownia oryginalna). Bede udawac przyjaciolke Plec i hajsu w życiu mi nie braknie. Seriale CW zawsze beda dla mnie staly otworem ;p

sevendays - 17 marzec 2017 o 9:40:39 - (275 dni temu)

Czy tylko ja pomyślałam, że oprócz Nołpa i Małpiatych w spin-offie (jeśli by taki powstal) mogą pojawić się: Pomiot Deleny, Jerrowy Spust i Slumsy Bonnie?

PanCroft - 16 marzec 2017 o 22:35:39 - (276 dni temu)

Haha zapowiada się, że powstanie osobny serial o Caroline :D Chętnie obejrzę, będzie z czego się pośmiać :D

hopeless_penguin - 16 marzec 2017 o 21:33:14 - (276 dni temu)

Samo to że taka perfekcyjna zajebistosc stąpa po tej Ziemi, to robienie dobrych rzeczy dla Julie prawdopodobnie ;p

Adria - 16 marzec 2017 o 21:29:00 - (276 dni temu)

"Caroline przeżyła i kontynuuje wykonywanie wszystkich dobrych rzeczy, które chciała zrobić."

"kontynuuje" ; oznacza, że ona robiła dobre rzeczy. Jakoś od kiedy Tyler został hybrydą i przestał się przemieniać w s3, to nie przypominam sobie ŻADNEJ dobrej rzeczy, jaką zrobiła Caro.

Klaus kurwa darczyńca. i Caroline jako Dumbledore dla ubogich. Nie, no, wielki potencjał na spin off.

Klayley - 16 marzec 2017 o 16:43:40 - (276 dni temu)

O kurwa... Klucha i Zdzira, Nołp, Kłin oraz szkoła dla nołpów. Jabłam

DziobakChaosu - 16 marzec 2017 o 16:03:43 - (276 dni temu)

O nie

PrincessDie - 16 marzec 2017 o 15:50:44 - (276 dni temu)

licze na to

hopeless_penguin - 16 marzec 2017 o 15:00:41 - (276 dni temu)

Stracę do nich resztke szacunku, jak dadzą jej kolejny spin off, ale tym razem kompletnie bez potencjału.

Annie1602 - 16 marzec 2017 o 14:55:29 - (276 dni temu)

Jak TO dostanie 5 sezon, to jakis mały watek tej szkoły bedzie.

Dabien - 16 marzec 2017 o 14:49:17 - (276 dni temu)

Julie poświęciła Bonnie tylko 5 słów, a Caroline reszte wypowiedzi.
Nie, nie róbcie spin-offu o szkole.

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: