Wyniki oglądalnosci 8.16 - "I Was Feeling Epic"

Kama    11 marzec 2017    28
Portal SpoilerTv opublikował wstępne wyniki oglądalności finałowego 16 odcinka 8 sezonu "The Vampire Diaries''.


Najnowszy odcinek obejrzało 1.19 miliona widzów (wskaźnik 0,5 w grupie demo),  czyli więcej niż  poprzednio. Dla przypomnienia, 15 odcinek 8 sezonu przyciągnął przed ekrany telewizorów 1.14 miliona widzów (0,4 w grupie demo). Odcinek specjalny obejrzało 1.14 mln (wskaźnik 0,4 w grupie demo).

PS. Stefan wygląda jakby popsuł auto, ale wiadomo w razie awarii samochodu warto skorzystać z mechanika. Dobry jest mechanik blachownia.
Tagi: tvd, 8.16 - "I Was Feeling Epic, ogladalność
Kategoria: VampireDiaries > Inne

Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (28)
kolina - 20 marzec 2017 o 17:38:44 - (272 dni temu)

Jeśli to http://www.spoilertv.com/2017/03/final-adj usted-tv-ratings-for-friday_13.html jest właściwy link, to oglądalność spadła...

kolina - 16 marzec 2017 o 22:37:33 - (276 dni temu)

Szczerze? Jak już to prędzej pojawi się Damon niż Elena. I jak już to na odciek, może dwa.

beyondthesun - 16 marzec 2017 o 21:09:11 - (276 dni temu)

dzięki za info natss.. +5 lat to sporo. czyli Stefan się nie pojawi jednak, ale Damon i Elena mają szansę to zrobić ;) mam nadzieję, że tak się stanie, bo jestem ciekawy jak Damon sobie radził po śmierci Stefana..

natss - 15 marzec 2017 o 20:10:59 - (277 dni temu)

W TO będzie przeskok czasowy +5 lat

kolina - 15 marzec 2017 o 14:27:56 - (277 dni temu)

Po prostu rób stwierdzenie ,,to już inna historia" straszenie mnie gryzie. Osobiście także liczę na to, ze się tam nie pojawi, ale wiecie jak to jest...

xEleanor - 15 marzec 2017 o 14:21:58 - (277 dni temu)

Obejrzałam wszystkie odcinki TO i sądzę że Caroline nie jest tam potrzebna. Dodatkowy bohater który będzie wciśnięty na siłę. :)

beyondthesun - 15 marzec 2017 o 2:24:04 - (278 dni temu)

@kolina: TO wznowią za 3 dni.. nie wydaje mi się, że [Caroline] od razu pojawi się w TO, bo w ostatnim odcinku TVD dostała list od Klausa, a jak wiadomo na chwilę obecną Klaus w TO jest tak jakby niedysponowany i nie za szybko się to zmieni :P myślę, że trochę czasu upłynie zanim TO dogoni rzeczywistość kończącego się ostatniego odcinka TVD. wcale bym się nie zdziwił, gdyby w TO pojawił się jeszcze Stefan, Damon i inni.. no chyba, że twórcy zrobią wielki krok do przodu jeśli chodzi o czas.. typu '1 rok później'..

kolina - 14 marzec 2017 o 23:23:03 - (278 dni temu)

W sumie mam prośbę do osób, oglądających TO: napiszcie, proszę, tutaj czy Caro pojawiła się w Nowym Orleanie

marcinkowska - 14 marzec 2017 o 20:16:05 - (278 dni temu)

szkoda,ze już się konczy i co ja będę ogladac? fakt pomieszali wszystko ale zawsze było oko na czyms zawiesić i pofantazjować:P i nie będzie na kim oka zawiesić ah ten stefan i demon:)

beyondthesun - 14 marzec 2017 o 0:11:29 - (279 dni temu)

czuję niedosyt.. i pewien smutek.. :( wiedziałem, że to 'series finale', ale mimo wszystko będzie mi brakować TVD.. świetna piosenka na koniec..

kolina - 13 marzec 2017 o 17:26:57 - (279 dni temu)

Wow jestem w szoku. Ale nie w tym pozytwynym. Sądziłam, że na FINAŁ serialu przywieje więcej fanów. Nie mówię oczywiście o pobiciu rekordu w oglądalności, ale mniej więcej takiego wyniku, jak napisała @Daviko. Niestety po aktualizacj jeśli wzrośnie, to na 99% niewiele.

Doviko - 13 marzec 2017 o 14:49:38 - (279 dni temu)

Spodziewałam się przybliżonego wyniku do normalnych odcinków Supernatural (serial tej samej stacji), czyli jakieś 1,7,minimum, a tu taka klapa...

Zaczarowana12345 - 13 marzec 2017 o 10:57:24 - (279 dni temu)

Żałosny koniec szkoda slow.....

Gdeszek - 13 marzec 2017 o 1:28:24 - (280 dni temu)

Jak dla mnie kapitalny finał sezonu i zajebiste zakończenie...
Cały czas z nimi byłem od 1 odcinka...
Bedzie tęsknota za tym serialem :(

Lexi123 - 12 marzec 2017 o 18:46:53 - (280 dni temu)

Trochę mało jak na finał :( Ale skoro to jest mierzone tylko w stanach to nie ma rzeczywistego odzwierciedlenia.

PaolaiAndrea - 12 marzec 2017 o 18:21:32 - (280 dni temu)

No tak nie za dużo...

patixx - 12 marzec 2017 o 15:51:59 - (280 dni temu)

https://www.youtube.com/watch?v=Jgj93BFj6m s
i po Finale zapraszam do filmiku pożegnalnego i podziękowań :*
Jeżeli w linku masz spacje to ją usuń

sweetbitter - 12 marzec 2017 o 13:37:15 - (280 dni temu)

Również spodziewałam się większej oglądalności na finał, no cóż.

TVD_TO - 12 marzec 2017 o 13:16:15 - (280 dni temu)

Spodziewałam się, że będzie więcej, ale w sumie nie ma się co dziwić.

Nikki02 - 12 marzec 2017 o 13:11:06 - (280 dni temu)

Myślałam, że na Finał będzie więcej :O

Kiniaxx - 12 marzec 2017 o 11:02:56 - (280 dni temu)

Mnie to nie dziwi, że tak mało. Widać było co się stało z serialem.

anetiii19 - 12 marzec 2017 o 10:52:30 - (280 dni temu)

Po tym widać że lata świetności ma już za sobą. Ale my co się nie działo jak zaczęli psuć i mieszać byłyśmy. Nie odwróciłyśmy się mimo że hejty szły ale zawsze gdzieś trzeba odreagować i móc oglądać dalej. Nie mogę co ja będę robić teraz :(

Annie1602 - 12 marzec 2017 o 10:47:16 - (280 dni temu)

@klayley zawsze mogło być gorzej. :)

crazolka - 12 marzec 2017 o 10:45:05 - (280 dni temu)

Szału nie ma.

Nynaeve - 12 marzec 2017 o 10:44:34 - (280 dni temu)

Pewnie więcej ludzi oglądało, bo Plec promowała też tym, że Pierwotni będą. Ale i tak szału nie ma.

Klayley - 12 marzec 2017 o 10:44:26 - (280 dni temu)

Malutko :/ Ale widać dzięki temu, co zrobili z serialem i jak go zniszczyli

Annie1602 - 12 marzec 2017 o 10:37:43 - (280 dni temu)

Wiadomo, że więcej oglądało, ale niekoniecznie wszyscy w tv cw :)

anetiii19 - 12 marzec 2017 o 10:36:01 - (280 dni temu)

Spodziewałam się więcej jak na finał

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: