Kolejny zwiastun finałowego odcinka 8.16 -''I Was Feeling Epic''

Nynaeve    9 marzec 2017    22
Stacja CW opublikowała kolejny rozszerzony zwiastun ostatniego odcinka "Pamiętników wampirów"- 8.16 ''I Was Feeling Epic.,,



[YOUTUBE]



PIĄTEK
Elena: Jestem Elena.
Stefan: Jestem Stefan.
171 ODCINKÓW
Damon: Witaj, bracie.
8 SEZONÓW
Elena: Czym jesteś?
Stefan: Wiesz.
OSTATNIE POŻEGNANIE
ZOBACZ JAK TO WSZYSTKO SIĘ ZACZĘŁO

Nina Dobrev: Trójkąt miłosny od pierwszego dnia był tym o czym wszyscy mówili.
DOWIEDZ SIĘ JAK TO WSZYSTKO SIĘ SKOŃCZY
Elena: Drogi pamiętniku...
Bonnie: Elena.
Elena: Dziś będzie inaczej. Dziś jest ten dzień, gdy znowu zacznę żyć.
Ian Somerhalder: To będzie piekielna przejażdżka. Bądźcie gotowi.
Nina Dobrev: To będzie częścią mojego życia aż do końca mojego życia.

Tagi: tvd, 8.16, i was feeling epic, zwiastun
Kategoria: VampireDiaries > Zwiastuny

Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (22)
NOTAVICKIFAN - 11 marzec 2017 o 1:33:00 - (220 dni temu)

Właśnie przyszła mi do głowy teoria, że Damon będzie w jakimś niebezpieczeństwie i wtedy Stefan stwierdzi, że się chce poświęcić i oddać mu lekarstwo i dlatego pewnie Stefan kopnie w kalendarz

Kama - 11 marzec 2017 o 0:10:05 - (220 dni temu)

Imagine Dragons - Dream- świetny. Hello brother i scena Defany w końcówce zwiastuna najlepsze.;D

zieeelkaaaa - 10 marzec 2017 o 22:43:07 - (220 dni temu)

Poda ktoś link gdzie można oglądać?:)

orydzynals - 10 marzec 2017 o 22:42:47 - (220 dni temu)

@natss specjalny 2 w nocy, finał 3, przed chwilką pytałam na chacie :)

natss - 10 marzec 2017 o 22:41:07 - (220 dni temu)

Odcinek zaczyna się o 2 w nocy ? Czy najpierw jest odcinek specjalny a dopiero potem o 3 normalny ?

anetiii19 - 10 marzec 2017 o 22:40:14 - (220 dni temu)

Hehe chusteczki naszykowane :) ale jak zabiją mi Stefka albo Damona to mi ich zabraknie :(

zieeelkaaaa - 10 marzec 2017 o 22:38:55 - (220 dni temu)

Gdzie można na żywo oglądać?

magdlaena - 10 marzec 2017 o 22:36:24 - (220 dni temu)

a więc chusteczki coś do jedzenia i finał :D ryk będzie,duża zasługa w tym starych postaci, jakoś sentymentalnie na mnie działają :D

anetiii19 - 10 marzec 2017 o 22:34:07 - (220 dni temu)

@orydzynals Ja też pierwszy raz będę oglądać na żywo nigdy nie mogłam się zmusić jestem wielkim śpiochem :D ale pierwszy i zarazem ostatni muszę :)

@magdlaena Wszystkie chyba będziemy ryczeć :) ja na pewno :)

orydzynals - 10 marzec 2017 o 22:31:43 - (220 dni temu)

ja tak samo, nawet niedawno chciałam na żywo ale zmęczenie wzięło nade mną górę. Dzisiaj już mnie nic nie powstrzyma, czekam na ten odcinek od października :D

magdlaena - 10 marzec 2017 o 22:30:28 - (220 dni temu)

ja też oglądam na żywo.lecz po raz pierwszy :D zawsze czekałam do rana i na spokojnie oglądałam,ale dziś za duże emocje :D

magdlaena - 10 marzec 2017 o 22:28:43 - (220 dni temu)

ja od 3 sezonu czekam na każdy odcinek tyle lat,szMAT czasu :D też pewnie będzie ryk u mnie ;D

orydzynals - 10 marzec 2017 o 22:27:20 - (220 dni temu)

Też bym bardzo chciała, dlatego bardzo liczę na to, że teoria @fly się sprawdzi :D przynajmniej miałabym pewność, że ta kretynka nie pojedzie do NOLA i nie będą mi wciskać KC na chama. Ja oglądam na żywo :D kurde, pierwszy i ostatni raz

anetiii19 - 10 marzec 2017 o 22:25:04 - (220 dni temu)

O jak ja bym chciała żeby to Caro kopnęła w kalendarz :):) zdecydowanie za mało razy umierała najmniej ze wszystkich innych postaci :):) więc teraz może :)

Kto będzie oglądał na żywo ? Ja się chyba pokuszę i obejrzę ostatni raz :)

orydzynals - 10 marzec 2017 o 22:24:20 - (220 dni temu)

A co do samego zwiastuna - cóż, powiem szczerze, nigdy nie sikałam w gacie z podjarki nad TVD. Ale jak go oglądam to mam ciary i łapią mnie sentymenty. Mimo wszystko, fajna podróż i pewnie się poryczę. Jeszcze nie do końca do mnie dotarło że to ostatni odcinek ever i już nigdy nie obejrzę żadnego odcinka po raz pierwszy.

orydzynals - 10 marzec 2017 o 22:19:11 - (220 dni temu)

@fly Twoja teoria co do Caro mnie bardzo przekonuje, jakby się okazało że to ona umiera to brawo za tak dobre wyłapywanie takich elementów i tworzenie z tego teorii, której chyba nikt nie zakłada :D

Ja bardziej obstawiam Stefa, no i też się zgadzam, że chyba nie będzie Defan endgame.

Co do wszystkich shipów, to tak naprawdę tylko z Bonenzo będę się cieszyć. I po tych dwóch sezonach bez Eleny jakoś nie widzę ani SE ani DE endgame. Oby finał potwierdził teorię że SC nigdy nie miało prawa bytu i to gówno się rozleci w milion kawałków i możemy poudawać że to się nigdy nie wydarzyło.

Pomysłu z wymazywaniem wspomnień wolę nie brać pod uwagę, ale chyba powinnam się psychicznie przygotować, bo chcąc nie chcąc taki plot twist jest możliwy.

crazolka - 10 marzec 2017 o 22:14:57 - (220 dni temu)

Ja również obstawiam Stefa :(
A z endgamów to Bonenzo (które chcę) i Delene (której nie chcę).
Napięcie rośnie...
Również życzę wszystkim miłego oglądania!

Ultraviolence - 10 marzec 2017 o 22:08:32 - (220 dni temu)

Ja również myślę że to będzie Stefan..
Czekam na Delena engame i Bonenzo :>

magdlaena - 10 marzec 2017 o 22:06:58 - (220 dni temu)

obstawiam Stefa

Dabien - 10 marzec 2017 o 22:05:36 - (220 dni temu)

1. Ja jednak stawiam króregoś z braci, bardziej Stefana lub Bonnie, chociaż nie chce, by ktokolwiek z tej trójki umarł, wolę by to Caroline lub Matt zakończyli swój żywot. Ric, Elena wiadomo, że przeżyją, Enzo już nie żyje więc ich pod uwagę nie biorę.
2. Endgame: to chciałabym Bonenzo, bo jednak po 8 latach Bonnie się należy szczęśliwe zakończenie, a ono tylko z Enzo. Z lubianych shipów to tyle, a z tych mniej to Delena.

flyhigh123 - 10 marzec 2017 o 21:59:11 - (220 dni temu)

Ostatni raz można się wybrać na fascynującą wędrówkę w umysł Plec i spróbować spekulować, co się wydarzy w TVD. Jest to trochę smutne. Kiedy te wszystkie lata minęły? :<

Moje typy na finał w dwóch chyba najważniejszych kwestiach:

1. Śmierć: Caroline/Bonnie. Ze wskazaniem na tę pierwszą, jakoś mi tak przyszło do głowy w ostatnim tygodniu. To byłby jedyny zgon, który byłby dla mnie szokiem. Braci wykluczam, bo umierali już w tym sezonie kilka razy. Elena będzie na pogrzebie. Bonnie jest w sumie dość pewna, ale jest kilka rzeczy, które mogą wskazywać na Caro:
- w zeszłym odcinku wszyscy z nią mieli jakieś głębokie rozmowy, które można uznać za pożegnania - może to tylko z powodu ślubu, ale kto wie?
- SMS od Katherine: "Game on". Ostatni raz jak Kath powiedziała te słowa, to Caro skończyła martwa. Skoro ma być sentymentalnie i mają być powroty do starych cytatów...
- zakrwawione zdjęcie Caro z Miss Mystic Falls,
- napis w zwiastunie "One last goodbye" jest na Caroline.
- niby ma być "coś na kształt" Klaroline, cholera wie, czy to zaproszenie do NOLA/rozmowa przez telefon/mowa pożegnalna na pogrzebie/prośba o przyjęcie Nołpa do szkoły Rica.

Bonnie wiadomo: bo moc jest w niej silna (albo i nie), bo ma mieć jakiś happy-end z Enzo (może po śmierci) i tak dalej.


2. Endgame: wspomniane już Bonenzo (w tym lub w tamtym świecie). Steroline wątpię (a może mam nadzieję, że nie). Co do Stelena/Delena to myślę, że żadne, chociaż nie wykluczam patologicznej opcji z tym, że Stefan i Elena zostaną zauroczeni, żeby zapomnieć, Damon usunie się w cień i znowu jakoś oni ze sobą wylądują. Lubiłam ludzką Stelenę, ale motyw wymazywania pamięci hejtuję z całego serca, bo jest durny na wszystkich płaszczyznach. Delena odpada ze względu na to, że ona jest człowiekiem, a on wampirem, a lekarstwo jest w Stefanie. Chyba że nagle się okaże, że małpiatki też potrafią uleczać z wampiryzmu, ale to już by było za dużo XD

szMaticzek-karaluszek na pewno przeżyje, podobno się rozmnoży i dalej będzie szeryfem (ten to ma ciekawe życie). Mam nadzieję, że nikt nie wpadł na durny pomysł sparowania Eleny ze szMattem, bo to będzie... Okropne. Po prostu okropne.

Ric przeżyje, bo ma jechać do NOLA z jakimiś gadżetami.

Chyba się nie zapowiada na Defan endgame. Jak skończy się tak, że Stefan będzie żył w nieświadomości na jakiejś wsi, a Damon zostanie na wieki wieków sam jak palec, to będę musiała się powstrzymywać przed wyrzuceniem komputera przez okno.


Miłego oglądania, Misie, ten jeden ostatni raz! <3
Mam nadzieję, że uda mi się obejrzeć jutro :D Zobaczymy, czy trafiłam cokolwiek.


Disclaimer: Nie jestem Julie Plec pod przykrywką XD

anetiii19 - 10 marzec 2017 o 21:58:39 - (220 dni temu)

Jakoś nie mogę uwierzyć że to już ostateczny koniec ja nie chce końca :( mimo tego co się porobiło z serialem jest szkoda :(

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: