Zdjęcia promocyjne z 6.09 - I Alone

Mia    19 listopad 2014    56

Portal Spoiler TV opublikował zdjęcia promocyjne z odcinka 6.09 - I Alone.



Tagi: tvd, 6.09, i alone, zdjęcia promocyjne
Kategoria: VampireDiaries > Zdjęcia

Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (56)
_Damon_ - 22 listopad 2014 o 21:47:02 - (1363 dni temu)

Tez mam takie wrazenie, jak niektorzy, ze Delena znajdzie sie w 94'...

Adria - 21 listopad 2014 o 1:07:57 - (1365 dni temu)

Bexy nie shipuje nigdy żadnej laski ze swoimi braćmi. :D

Annie1602 - 20 listopad 2014 o 23:19:34 - (1365 dni temu)

taa A Bexy dopuszczasz :D

Adria - 20 listopad 2014 o 23:14:20 - (1365 dni temu)

Ale wyobraźcie sobie taki badass skład - Elena, Bexy i Davina. :D
Caroline to ja bym osobiście dała zakaz zbliżania do niewinnej Daviny. Zaraz by było "Ty i kalebokol - EPIC" czy coś. ;/
Nieee, tylko nie Jer. Z nim to nawet Davina by chemii nie wytworzyła. ;D

W sumie ja romantycznie widzę Davinę z Elijahem tylko. Ale on nie jest już taki fajny, to mi jej szkoda dla niego.

Annie1602 - 20 listopad 2014 o 22:58:27 - (1365 dni temu)

Caroline sprowadziłaby ja na zła droge, pewnie Jer by sie w niej zabujał w koncu czarownica :D

Adria - 20 listopad 2014 o 22:52:03 - (1365 dni temu)

@Lexandr - Davina w TVD? Byłoby zajebiście. Mogłaby już w MF pozostać. <3 Ona jest taka fajna. Na pewno zaprzyjaźniłaby się z Eleną, obie sporo wycierpiały i jakby Davina jej pomogła, to byłby fajny początek...

Vinga - 20 listopad 2014 o 22:23:16 - (1365 dni temu)

Maga, rzeczywiście, masz rację. Pomyślałam, że karafki z alkoholami są dosyć charakterystyczne, ale Demon pije ciągle i wszędzie :-) to chyba mnie zmyliło.

Lexandra_11 - 20 listopad 2014 o 17:29:44 - (1365 dni temu)

@highway_to_hell Wydaje mi się, że w przypadku tych wszystkich problemów to wiedźmy Bennet były takim wspaniałym ratunkiem, a teraz kiedy żadnej nie ma to oni już u wiedźm nie będą szukać pomocy we wszystkim... (Oczywiście, patrzę na to z perspektywy scenarzystów).

highway_to_hell - 20 listopad 2014 o 16:23:14 - (1365 dni temu)

@Lexandra_11, Liv pewnie spokojnie mogłaby to zrobić, albo jej brat bliźniak. To ewidentny błąd scenarzystów. Bo skoro magia, od 1 sezonu, zawsze stanowi rozwiązanie na większość problemów, to przede wszystkim u wiedź DE powinno szukać pomocy w pierwszej kolejności.

Lexandra_11 - 20 listopad 2014 o 15:48:55 - (1365 dni temu)

Zaraz, zaraz... Nie mam pojęcia, czy ktoś już o tym wspominał, ale ma podobno dojść do crossover'a TVD z TO... A czy przypadkiem Davina nie specjalizuje się w łamaniu hipnozy pierwotnego? xD Skoro już potrafi to robić to może pomoże również Elenie?

Domi - 20 listopad 2014 o 14:12:04 - (1365 dni temu)

Dobry pomysł skorson, żeby Elena znowu zakochała się w Damonie i dopiero wtedy wszystko sobie przypomniała. Ja tam bym się zakochała w Damonie po raz drugi , i trzeci, i czwarty, i ... :-). Mam nadzieję, że niedługo zobaczymy jakąś epicką scenę DELENY, bo bez niej TVD to nie TVD. Kocham Delenę, mam zryty berecik na ich punkcie. Stara jestem a głupia :-)

sarita - 20 listopad 2014 o 12:52:11 - (1365 dni temu)

Ta właśnie widziałam ten komentarz Julie i Caroline do jutrzejszego odcinka , ale ta scena z Damonem z miśkiem na końcu mnie rozwaliła całkowicie i mina Stefana ahahahaha.

delena_4_ever - 20 listopad 2014 o 11:01:55 - (1365 dni temu)

Komentarz Julie i Caroline do jutrzejszego odcinka ( scena Damona z miskiem na końcu najlepsza) <3
https://www.youtube .com/watch?v=BME1e0fIQ6k

skorson - 20 listopad 2014 o 7:07:05 - (1366 dni temu)

Elena powinna sięod nowa zakochać w Damonie i dopiero potem sobie przypomnieć.

asiaa22 - 19 listopad 2014 o 23:02:00 - (1366 dni temu)

Był już zamieszczony chyba pod zwiastunami tego odcinka w komentarzach. No mamy już tyle pomysłów że zastanawiam sie czym nas zaskocza:)

Julitka1 - 19 listopad 2014 o 22:49:27 - (1366 dni temu)

Gdzie znajde opis tego 9odcinka?

Tempest - 19 listopad 2014 o 21:55:26 - (1366 dni temu)

Co do wspomnienia, które ma przywrócić pamięć Elenie, wydaje mi się, że powinno być to samo, które zmieniło pamięć Eleny. Albo coś bardzo przypominającego to zdarzenie. Co do pomieszczenia też pomyślałam o domu Salvatorów.

sevendays - 19 listopad 2014 o 21:26:27 - (1366 dni temu)

Pierwotny nie może usunąć hipnozy innego pierwotnego...podobno.

wampirka012 - 19 listopad 2014 o 21:09:36 - (1366 dni temu)

Nich Claus przywróci Elenie wspomnienia!

maga - 19 listopad 2014 o 21:01:02 - (1366 dni temu)

Vinga: A po czym poznajecie, że to dom Salvatorów? Chociaż oglądałam wszystkie odcinki tyle razy, to jskoś... nie rozpoznaję otoczenia.


Kanapa, za nia stolik z alkoholami, zaslony, okno w tym samym miejscu, obraz (po prawej stronie kominka) rowniez szafa za nimi, (nie rozpoznalabym, bo generalnie za ciemno tam zwykle bywa, ale popiersie mozna zobaczyc np tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=GkLMWiBF_Q Y na 4.27 - dosyc ciemno, ale widac zarys.



_Damon_ - 19 listopad 2014 o 20:42:29 - (1366 dni temu)

sevendays- marzenia.. :D cudownie by bylo zobaczyc taka scene, jeszcze przy tej samej piosence.. <33

sevendays - 19 listopad 2014 o 20:40:20 - (1366 dni temu)

chciałąbym żeby to było tak że Elena przypomni sobie i nagle znajdą się w takiej sytuacji jak delenarainkiss i powie damonowi : obiecaj że to na zawsze?? i on załapie że ona pamięta :D

GoneGirl - 19 listopad 2014 o 20:05:05 - (1366 dni temu)

Ja myślę że coś Delenowego dostaniemy na święta <3 A ostatecznie odzyska w 13 :)

_innainaczej - 19 listopad 2014 o 20:04:02 - (1366 dni temu)

jest już 1 scena z TVD http://www.tvguide.com/News/Vampire-Diarie s-Exclusive-1089446.aspx

syl - 19 listopad 2014 o 19:58:38 - (1366 dni temu)

Caro by dorabiałą jako niańka dla Hope

delena_4_ever - 19 listopad 2014 o 19:55:10 - (1366 dni temu)

I juz Caro nie oddać <3 Tak <3

_Damon_ - 19 listopad 2014 o 19:37:39 - (1366 dni temu)

Klaus moglby wkroczyc, porwac Caro na bialym koniu, a Elenie przywrocic wspomnienia :D

delena_4_ever - 19 listopad 2014 o 19:29:06 - (1366 dni temu)

Byle było ciekawie :)

_Damon_ - 19 listopad 2014 o 19:24:23 - (1366 dni temu)

Ciekawe jak sobie przypomni...

delena_4_ever - 19 listopad 2014 o 19:21:18 - (1366 dni temu)

Czemu tak późno?????

tvdforeverde - 19 listopad 2014 o 19:00:42 - (1366 dni temu)

z tego co gdzieś wyczytałam to Elena ma sobie przypomnieć dopiero w 13 odc.

delena_4_ever - 19 listopad 2014 o 18:49:24 - (1366 dni temu)

A ja myślę,że Julie zrobi nam prezent na gwiazdkę i da nam Delenę. I myślę że to będzie jakiś epicki moment, tak jak pisała @sevendays

sevendays - 19 listopad 2014 o 18:28:08 - (1366 dni temu)

Jak dla mnie masakra..jeśli to tak długo potrwa. ale pomyślałam że może znajdą się w takiej samej sytuacji jak DelenaRainKiss i wtedy Elena sobie przypomni??

Kvampire7 - 19 listopad 2014 o 18:13:32 - (1366 dni temu)

Coś na temat Deleny w świątecznym odcinku (6x10)?

E!Online: Czerwony alarm fani Deleny: "Być może będzie w przyszłości w pobliżu Damona i Eleny jakaś jemioła" zdradziła Julie Plec. "Czy się pod nią pocałują czy nie to się okaże". Robimy zakłady i mówimy...TAK. Przy okazji czy ktoś nadal przeżywa scenę Delenowego Pocałunku w Deszczu? Ktoś sprzedaje plakaty, bo chciałabym taki.
Wynika z tego że Delena jeszcze długo nie wróci w 100% więc pewnie Elena będzie na nowo się zakochiwać w Demonie i tak do końca sezonu:)

_Ianowa_ - 19 listopad 2014 o 17:35:12 - (1366 dni temu)

A by było. xD
Świetne zdjęcia ;p zwłaszcza mina Eleny i ujęcie Damona <3

_Damon_ - 19 listopad 2014 o 17:07:27 - (1366 dni temu)

Adria- dobrze kombinujesz...

Adria - 19 listopad 2014 o 16:59:17 - (1366 dni temu)

A może będzie "dwa za dwa" (równowaga w naturze etc)- i DE wskoczy w 1994, a Bon-bon (Kai zabierze się siłą) wyląduje w teraźniejszości..?

highway_to_hell - 19 listopad 2014 o 16:45:12 - (1366 dni temu)

Ja to myślę, że prędzej trafią do 94'. Z opisu odcinka wynika, że Liv, będzie pomagała DE wydostać Bonnie, więc może Delena tam trafi... Bo trochę nie bardzo jest kiedy i komu zdjąć tą barierę.

Adria - 19 listopad 2014 o 16:35:45 - (1366 dni temu)

Racja, @highway ;) Ale serio daliby taki duży spoiler, że Bariera kaputt?

Vinga - 19 listopad 2014 o 15:53:40 - (1366 dni temu)

A po czym poznajecie, że to dom Salvatorów? Chociaż oglądałam wszystkie odcinki tyle razy, to jskoś... nie rozpoznaję otoczenia.

Delena@love - 19 listopad 2014 o 15:36:01 - (1366 dni temu)

A Damon jeszcze ładniej

Delena@love - 19 listopad 2014 o 15:35:36 - (1366 dni temu)

A żeczywiście to oni muszą zdjąć te zaklęcie W MF. Nina wygląda ślicznie

highway_to_hell - 19 listopad 2014 o 15:28:40 - (1366 dni temu)

Ada, to chata Salvatorów na bank. Foty promocyjne z 5x11 - tak można szybko sprawdzić i porównać. http://tvspoilernews.com/wp-content/upload s/2014/01/2.jp g

Adria - 19 listopad 2014 o 15:17:28 - (1366 dni temu)

A może to ten Whitmore House? Czy go w końcu spalili w S5?

sevendays - 19 listopad 2014 o 12:48:56 - (1366 dni temu)

Chodziło mi o to ze może być wszystko inne ale nie dom DS w teraźniejszości :-D nie daliby takiej foty żeby wszystko było oczywiste, chociaż to TVD, tego nie ogarniesz :-D

delena_4_ever - 19 listopad 2014 o 12:39:26 - (1366 dni temu)

Nie może. Widać, że to dom Salvator'ów.

sevendays - 19 listopad 2014 o 12:22:39 - (1366 dni temu)

Znając TVD, będzie to wszystko inne tylko nie dom DS :-D

delena_4_ever - 19 listopad 2014 o 11:54:17 - (1366 dni temu)

Wątpię żeby to była retrospekcja.

syl - 19 listopad 2014 o 9:14:26 - (1366 dni temu)

to chyba cos z retrospekcji

sevendays - 19 listopad 2014 o 8:37:48 - (1366 dni temu)

Pewnie ta okropna Liv ma z tym coś wspólnego :/

sevendays - 19 listopad 2014 o 8:36:19 - (1366 dni temu)

Wygląda na dom DS :-) ale w jakich okolicznościach? Zapewne Damon wróci z Elką po Bonnie, bo innego wyjścia nie ma. Wysłała swoją magięw miśku wwięc muszą jej ją spowrotem dostarczyć żeby mogła się wydostać.
Ale pytanie brzmi!: jak niby DE dostaną się do '94?

delena_4_ever - 19 listopad 2014 o 7:49:29 - (1367 dni temu)

Dlaczego.oni są u Salvatorów?

Annie1602 - 19 listopad 2014 o 1:01:39 - (1367 dni temu)

O kurde faktycznie sa chyba u salvatorow??Q!! Finally!!!

Annie1602 - 19 listopad 2014 o 1:00:29 - (1367 dni temu)

A mina Damona :D czuje ze sie tlumaczy elce dlaczego od razu prawdy o Bonnie nie powiedział.

highway_to_hell - 19 listopad 2014 o 0:59:55 - (1367 dni temu)

Elena i Damon trafili do 94' ??? Bo chyba zaklęcia z MF nie zdjęto...