Zwiastuny 6.08 - Fade Into You

Mia    14 listopad 2014    282

Stacja CW opublikowała zwiastuny odcinka 6.08 - Fade Into You.



Stefan: Zostałeś zaproszony na przyjacielskie Święto Dziękczynienia?
Damon: A co? Ty nie zostałeś zaproszony?
Caroline: W porządku, zbierzmy się wszyscy...
Elena: Jestem wampirem!
Liam: Czym?!
Stefan: Świetnie.
Caroline: Czy ktoś może podać roladki?



[youtube]neMMpl6GsOk" rel="nofollow">[YOUTUBE]


Stefan: Zostałeś zaproszony na przyjacielskie Święto Dziękczynienia?
Damon: A co? Ty nie zostałeś zaproszony?
Caroline: W porządku, zbierzmy się wszyscy...
Elena: Jestem wampirem!
Liam: Czym?!
Stefan: Świetnie.
Caroline: Czy ktoś może podać roladki?
Damon: Po prostu go zabijmy.
Elena: Bonnie wciąż żyje? To było dziwne.
Stefan: Po prostu jesteś zła, bo nikt nie wiedział jak pokroić indyka.

Tagi: tvd, 6.08, Fade into You, zwiastun, promo
Kategoria: VampireDiaries > Zwiastuny

Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (282)
sevendays - 19 listopad 2014 o 8:42:35 - (1366 dni temu)

No niestety :-/

Julitka1 - 18 listopad 2014 o 22:33:35 - (1367 dni temu)

Jacie i tyle czasu mamy czekac?oszaleje

cami_angel - 18 listopad 2014 o 21:04:51 - (1367 dni temu)


sevendays dokładnie jest tak jak napisałaś :-)

cami_angel - 18 listopad 2014 o 21:04:50 - (1367 dni temu)


sevendays dokładnie jest tak jak napisałaś :-)

sevendays - 18 listopad 2014 o 20:17:16 - (1367 dni temu)

z tego co co wiem to później jest od 11 grudnia do 22 stycznia

asiaa22 - 18 listopad 2014 o 19:42:05 - (1367 dni temu)

cami wiesz co i jak to zamiesc tu prosze kiedy sa te przerwy:)

cami_angel - 18 listopad 2014 o 19:08:14 - (1367 dni temu)

a później kolejna przerwa....

asiaa22 - 18 listopad 2014 o 19:05:37 - (1367 dni temu)

2 tygodnie?? Jeden odcienek tak jakby wypadnie czy wiecej?

asiaa22 - 18 listopad 2014 o 19:02:37 - (1367 dni temu)

jak dla mnie do piatku- w nocy i tak nie obejrze- poczekam na napisy:/

delena_4_ever - 18 listopad 2014 o 19:02:09 - (1367 dni temu)

A potem 2 tygodnie przerwy...

delena_4_ever - 18 listopad 2014 o 19:02:08 - (1367 dni temu)

A potem 2 tygodnie przerwy...

delena_4_ever - 18 listopad 2014 o 19:00:30 - (1367 dni temu)

Cami jeszcze trochę :-P

cami_angel - 18 listopad 2014 o 17:46:22 - (1367 dni temu)

Do czwartku coraz bliżej <3

sevendays - 18 listopad 2014 o 17:42:53 - (1367 dni temu)

Wystarczy jedna ale z fajerwerkami :-D

_Ianowa_ - 18 listopad 2014 o 17:32:07 - (1367 dni temu)

A no fajnie by było, po takim czekaniu dostać jakieś fajne sceny <3

sevendays - 18 listopad 2014 o 17:11:40 - (1367 dni temu)

A ja po tym wszystkim, liczę na jakieś fajerwerki a nie że stopniowo :-D

_Ianowa_ - 18 listopad 2014 o 16:47:53 - (1367 dni temu)

Ja myślę, że coś się zacznie dziać ;) w końcu Elena dowie,że Bonnie żyję. A co do wspomnień obstawiam, że będą jej wracać stopniowo, bo nie podda się ( oby ) po tej ostatniej rozmowie z Damonem ;)

cami_angel - 18 listopad 2014 o 16:37:03 - (1367 dni temu)

O kurczę to nie dobrze... ja chcę już Delene bo oszaleję :-)

_Ianowa_ - 18 listopad 2014 o 16:20:57 - (1367 dni temu)

@cami_angel wydaję mi się, że Mozbi chodziło, o to, że nie może zdjać zauroczenia przez Pierwotnego, czyli Ricka. ;D

cami_angel - 18 listopad 2014 o 16:15:52 - (1367 dni temu)

Jakaś zacinka trzy pod rząd!!!

cami_angel - 18 listopad 2014 o 16:15:17 - (1367 dni temu)

Natalie to chyba jakiś rekordzik :-)
Mozbi to Elena jest pierwotnym wampirem ?

cami_angel - 18 listopad 2014 o 16:15:15 - (1367 dni temu)

Natalie to chyba jakiś rekordzik :-)
Mozbi to Elena jest pierwotnym wampirem ?

cami_angel - 18 listopad 2014 o 16:15:02 - (1367 dni temu)

Natalie to chyba jakiś rekordzik :-)
Mozbi to Elena jest pierwotnym wampirem ?

sevendays - 18 listopad 2014 o 16:11:08 - (1367 dni temu)

Nie?? oszszsz*t, no to lipa :/

Natalie___ - 18 listopad 2014 o 16:09:10 - (1367 dni temu)

Ale idziecie z tymi komentarzami :)

Mozbi - 18 listopad 2014 o 14:35:22 - (1367 dni temu)

Tylko, że Pierwotny nie może zdjąć zauroczenia innego Pierwotnego. :P

sevendays - 18 listopad 2014 o 13:03:39 - (1367 dni temu)

Ooo super! ! Jak Alaric stał się człowiekiem, to od razu pomyślałam o Klausie! TAK!

_Ianowa_ - 18 listopad 2014 o 7:54:29 - (1368 dni temu)

Dobre rozwiązanie :D !

cami_angel - 17 listopad 2014 o 23:05:31 - (1368 dni temu)

Klaus, przywróciłby jej wspomnienia a my byśmy mogli trochę nacieszyć się nim w TVD :-)

asiaa22 - 17 listopad 2014 o 22:51:36 - (1368 dni temu)

Ooo...Moze zeby Elena odzyskała wspomnienia

asiaa22 - 17 listopad 2014 o 22:50:52 - (1368 dni temu)

Musi być jeszcze tęcza!!!

Wampirka15 - 17 listopad 2014 o 22:43:20 - (1368 dni temu)

Podobno Klaus ma w jakimś odcinku być w TVD :D

cami_angel - 17 listopad 2014 o 21:03:50 - (1368 dni temu)

sevendays ale się uśmiałam z twego ostatniego zdania, dobre :-)

sevendays - 17 listopad 2014 o 20:46:50 - (1368 dni temu)

Najprawdopodobniej będą to retrospekcje, czar nad MF jeszcze długo nie pryśnie, wydaje mi się że taki będzie koniec sezonu, odzyskają MF i będą żyli długo i szczęśliwie i odjadą na jednorożcu w stronę zachodzącego słońca :D

YellowLedbetter - 17 listopad 2014 o 18:20:19 - (1368 dni temu)

zdjęcia 9 odcinka :p
http:/ /www.vampirediaries24. pl/news. php?readmore=8090&c_star t=10

cami_angel - 17 listopad 2014 o 17:41:38 - (1368 dni temu)

Dokładnie, właśnie widziałam nowe zdjęcie Iana i Niki w kapeluszach, widzę że on lubi zarażać swoje dziewczyny do kapeluszy :-)

asiaa22 - 17 listopad 2014 o 17:39:17 - (1368 dni temu)

Ten opis już wczoraj wrzuciła lovedelenforever- ale i dzieki cami lepiej za duzo niż za mało:)

Wampirka15 - 17 listopad 2014 o 17:34:49 - (1368 dni temu)

bo są spacje w linkach :D musisz je pousuwać ;)

cami_angel - 17 listopad 2014 o 17:34:36 - (1368 dni temu)

Znalazłam opis 9 odcinka
http://www.spoilertv.pl/news/29 136/6x09-i-alone-informacja-prasowa?utm_so urce=stv&utm_medium=rss&utm_campai gn=feed

cami_angel - 17 listopad 2014 o 17:22:14 - (1368 dni temu)

też miałam tak parę razy z linkami

sevendays - 17 listopad 2014 o 17:11:39 - (1368 dni temu)

Jestem za, ale nie umiem sobie z czymś poradzić, nie mogę wejść w linki które podajecie, dlaczego? raz, że nie są aktywne a dwa jak je skopiuję to pokazuje mi, że strona nie istnieje :/

asiaa22 - 17 listopad 2014 o 17:07:05 - (1368 dni temu)

Dlatego musimy sie doinformowywac tutaj:) Ja jestem spragniona wszystkich nowinek jak ktoś coś wygrzebie:)

cami_angel - 17 listopad 2014 o 16:46:31 - (1368 dni temu)

Coś ostatnio coraz mniej informacji jest dodawane, czy mi się tylko wydaję?

_Ianowa_ - 17 listopad 2014 o 15:52:29 - (1368 dni temu)

Widzę, że znalazłaś bardzo ładny ;p
A tak wgl rozmiar 100 na 100 w google i bardzo dużo zdjęć Damona / Iana :D

Julitka1 - 17 listopad 2014 o 15:27:02 - (1368 dni temu)

Dobra znalazlam,tylko musze pokombinowac bo chce wieksze.

Julitka1 - 17 listopad 2014 o 15:24:48 - (1368 dni temu)

_lanowa_skad znalazlas takie extra zdjecie Damona,ktore masz przy profilu tez takie chce:)

YellowLedbetter - 17 listopad 2014 o 14:47:52 - (1368 dni temu)

http://vampirediaries.pl/forum/poszukuje/2 -szukam-usunietego-filmiku

cami_angel - 17 listopad 2014 o 14:29:35 - (1368 dni temu)

Zastanawiam się jak potoczą się wydarzenia, że znajdą się w MF

cami_angel - 17 listopad 2014 o 14:25:24 - (1368 dni temu)

a w międzyczasie umielę sobie oczekiwanie oglądając TO :-)

cami_angel - 17 listopad 2014 o 14:25:20 - (1368 dni temu)

a w międzyczasie umielę sobie oczekiwanie oglądając TO :-)

cami_angel - 17 listopad 2014 o 14:23:21 - (1368 dni temu)

:-) A do 8 odcinka już coraz bliżej :-)

_Ianowa_ - 17 listopad 2014 o 14:20:18 - (1368 dni temu)

Właśnie :)

sevendays - 17 listopad 2014 o 14:19:18 - (1368 dni temu)

@highway_to_hell kto się da ten się da, ważne żeby pójść po rozum do głowy i więcej się nie dać ;-)

_Ianowa_ - 17 listopad 2014 o 14:18:39 - (1368 dni temu)

highway_to_hell - nam nie chodziło o serial i postacie z serialu ale o obrażanie ludzi. Więc nie przesadzajmy ;)

highway_to_hell - 17 listopad 2014 o 14:16:46 - (1368 dni temu)

Taaa, zawsze tak piszecie, że więcej nie dacie się sprowokować, a i tak te bezsensowne dyskusje o wyższości jednego shipu nad drugim dalej trwają w najlepsze. Neverending story...

_Ianowa_ - 17 listopad 2014 o 13:49:39 - (1368 dni temu)

Tak, nasze skromne zwycięstwo :D

cami_angel - 17 listopad 2014 o 13:43:51 - (1368 dni temu)

Dokładnie kobietki mamy w sobie moc :-) Niech żyje Delena !!!

sevendays - 17 listopad 2014 o 13:32:25 - (1368 dni temu)

Nie sądziłam, że doczekam czasów na tym forum kiedy przestaniemy dawać się sprowokować :-) Delena górą !

cami_angel - 17 listopad 2014 o 13:22:15 - (1368 dni temu)

Macie rację najlepszym sposobem będzie ignorowanie.. komentarze buffy będą dla mnie po prostu niewidoczne. My jak to nas nazywasz Dulonowce czy jakoś tak możemy być poziom wyżej :-)

sevendays - 17 listopad 2014 o 12:59:17 - (1368 dni temu)

@_Ianowa_ też jestem tego zdania ;-)

_Ianowa_ - 17 listopad 2014 o 12:46:57 - (1368 dni temu)

słuchajcie wiem po Sobie nie warto niektórym nic tłumaczyć i to ignorować :)


sevendays - 17 listopad 2014 o 12:23:08 - (1368 dni temu)

@asiaa22 przynieść popcorn ? :-D

asiaa22 - 17 listopad 2014 o 10:58:50 - (1368 dni temu)

sevendays- nie mozesz tak pisac jest wiele watków na tej stronie a kolezanka przepelniona pozytywna energia udziela sie wszedzie- poczytaj- ja umieram ze smiechu:)

sevendays - 17 listopad 2014 o 8:53:44 - (1368 dni temu)

@buffy w życiu nie widziałam głupszego wpisu.

kolina - 17 listopad 2014 o 8:45:53 - (1368 dni temu)

Kobieto, skoro nie masz zamiaru szukać innej strony, to weź wrzucić na luz.

buffy - 17 listopad 2014 o 0:48:24 - (1369 dni temu)

Nie zamierzam, jestem na tej stronie bardzo długo i żadne delenowce nie sprawią że ją opuszczę, jeszcze tego brakowało.

sevendays - 17 listopad 2014 o 0:06:17 - (1369 dni temu)

Piękna delena i ta nuta :-)

flawless4yonce - 17 listopad 2014 o 0:00:06 - (1369 dni temu)

Jak ja się ciesze, że wątek z '94 zostanie oficjalnie zakończony. Nie czytałam wszystkich komentarzy ich ilość mnie przerosła. Jestem tego zdania, że faktycznie Damon i Bonnie to nie najlepsze połączenie. Bardzo dobrze wiemy jak mocno Bonnie jest przywiązana do Jeremiego. Jest to fajna, zdrowa przyjaźń i to tyle i mam nadzieje, że tak zostanie. Znając TVD znajdą super świetny z dupy wzięty sposób jak przywrócić Elenie wspomnienia także o tym bym się nie martwiła. Stefan (wiedząc teraz jakie uczucie darzy do niego Caroline) na pewno będzie inaczej patrzył na Caroline i to tylko kwestia czasu aż zacznie się między nimi coś dziać. Takie jest moje zdanie

cami_angel - 16 listopad 2014 o 22:36:39 - (1369 dni temu)

a teraz idę oglądać "Gwiazd naszych wina " pozdrawiam

cami_angel - 16 listopad 2014 o 22:29:34 - (1369 dni temu)

Never le me go, świetna mega emocję wywołuje :-)

cami_angel - 16 listopad 2014 o 22:29:21 - (1369 dni temu)

Never le me go, świetna mega emocję wywołuje :-)

asiaa22 - 16 listopad 2014 o 22:24:41 - (1369 dni temu)

Ja kocham ta piosenkę w tle:)

cami_angel - 16 listopad 2014 o 22:24:40 - (1369 dni temu)

zapomniałam dodać na youtube :-)

cami_angel - 16 listopad 2014 o 22:24:33 - (1369 dni temu)

zapomniałam dodać na youtube :-)

cami_angel - 16 listopad 2014 o 22:23:51 - (1369 dni temu)

Właśnie oglądałam pocałunek Damona i Eleny w motelu 7 milionów wyświetleń było :-)

asiaa22 - 16 listopad 2014 o 22:23:38 - (1369 dni temu)

nie chce mi sie wierzyc ze tak szybko pozbeda sie tego zaklecia podróżników:/

asiaa22 - 16 listopad 2014 o 22:21:48 - (1369 dni temu)

Dzieki:) Czyli cos pojdzie zle i Elena i Damon utkną teraz w 94??

lovedelenforever - 16 listopad 2014 o 22:21:35 - (1369 dni temu)

Czyli generalnie wygląda na to że Delena będzie razem współpracować aby odzyskać Bonnie. Zastanawia mnie jak zdejmą tę całą blokadę z miasta, bo Elena i Damon są w domu Salvatorów, i opis sugeruje rozmowę z Jerem. Jest też możliwość że nie będą przeciągać sprawy i Delena się zejdzie już w 8 odcinku.

lovedelenforever - 16 listopad 2014 o 22:18:27 - (1369 dni temu)

Opis odcinka 9
A DEAL WITH THE DEVIL — Damon finds himself in hot water after he carries out a plan that requires Alaric's unwilling participation. When Elena shares some hopeful news with Jeremy about Bonnie, she is caught off guard by his reaction. Liv helps Damon and Elena with their plan to get Bonnie back, but when things take an unexpected turn, she’s left with a difficult choice to make. Elsewhere, Matt takes matters into his own hands when Enzo's actions cross the line, and Kai's existence continues to be a dangerous threat. Paul Wesley and Michael Trevino also star.

asiaa22 - 16 listopad 2014 o 22:17:24 - (1369 dni temu)

Tyle emocji a oglądalność spada:))

_innainaczej - 16 listopad 2014 o 22:12:51 - (1369 dni temu)

ponad 200 komentarzy , więcej niż pod dyskusją XD

cami_angel - 16 listopad 2014 o 22:11:04 - (1369 dni temu)

brakuję mi akcji w domu Damona i Stefka :-)

cami_angel - 16 listopad 2014 o 22:09:56 - (1369 dni temu)

asiaa22 nie nigdzie do tej pory nie znalazłam opisu, tylko te trzy zdjęcia, natomiast też jestem bardzo ciekawa jak tam się znajdą, może już wszyscy będą mogli przekroczyć granice.

cami_angel - 16 listopad 2014 o 22:07:30 - (1369 dni temu)

Te forum jest po to abyśmy się wymieniali naszymi opiniami na temat TVD i TO a nie kłócili, jak już powiedziałam każdy ma prawo do wyrażenia opinii ale nie do obrażania innych i plucia jadem. Przecież na siłę nikt Cię tutaj nie trzyma. Jak jest tu tak źle i razi Cię ilość fanów Deleny to zawsze możesz poszukać forum, które trafi w Twoje gusta, przynajmniej nie będziesz się denerwować. Ja szanuję odmienne opinie od moich, natomiast należy umieć dobierać słowa i nie obrażać się ani pluć jadem, bo nie wiem jaki w tym jest sens..

asiaa22 - 16 listopad 2014 o 21:58:05 - (1369 dni temu)

cami_angel- widzę że niektórzy uwielbiają negatywną energie:) A widziałaś jakiś opis do tego odcinka? Bo znalazłam tylko do 8:/

buffy - 16 listopad 2014 o 21:53:53 - (1369 dni temu)

cami_angel: Mało mnie to obchodzi, mogę wyrażać swoje w zdanie jak chce, a tobie nic do tego.

cami_angel - 16 listopad 2014 o 21:45:42 - (1369 dni temu)

też się zastanawiam nad tym :-)

asiaa22 - 16 listopad 2014 o 21:38:48 - (1369 dni temu)

Wracając do serialu:)Jak do tego dojdzie ze w 9 odc Elena i Damon sa w mystic falls???

cami_angel - 16 listopad 2014 o 21:23:12 - (1369 dni temu)

Buffy, nie wiem dlaczego tyle u Ciebie negatywnej energii, każdy ma prawo mieć swoje zdanie, logiczne jest, że wszyscy nie mamy takich samych opinii ale należy uszanować inne. Nikt nie ma do Ciebie pretensji o to, że masz inne zdanie tylko o sposób w jaki je wyrażasz.

Wampirka15 - 16 listopad 2014 o 21:11:54 - (1369 dni temu)

@Katherinexdd - też chcę więcej Steroline < 3

cami_angel - 16 listopad 2014 o 21:10:55 - (1369 dni temu)

Naprawdę nie rozumiem co niektórych ludzi, jak serial jest taki zły przez Delene to po co się męczyć.

cami_angel - 16 listopad 2014 o 21:07:45 - (1369 dni temu)

Nie było mnie przez parę godzin a tu takie rzeczy :-)

Katherinexdd - 16 listopad 2014 o 21:04:45 - (1369 dni temu)

Jak chcę więcej Steroline i aby dla Eleny wróciła pamięć :D

syl - 16 listopad 2014 o 20:17:38 - (1369 dni temu)

Caro jak zwykle=dwóch facetów i cała szczęśliwa :)
Niech ktos w końcy zabije Keniego ! Damon no dawaj, Elka ci wybaczy

buffy - 16 listopad 2014 o 20:01:03 - (1369 dni temu)

_Ianowa_: Miałaś podobno kończyć, lmao.
Ja doskonale wiem co to ironia, to ty nie wiesz skoro nie potrafisz się jej doszukać w moim komentarzu.

asiaa22: Nie wyżywam się na ludziach, tylko piszę prawdę.
Nie ty jesteś od tego by oceniać co powinno się robić na forum, a co nie. Jeśli nie da się znieść moich komentarzy - to nie czytaj.

_Ianowa_ - 16 listopad 2014 o 19:59:50 - (1369 dni temu)

Niektórzy po prostu mają tylko swój punkt widzenia i żadnego poza nim ;)

asiaa22 - 16 listopad 2014 o 19:56:30 - (1369 dni temu)

Przepraszam,ale nie wytrzymam- buffy nie da sie zniesc tego co piszesz- przestan sie wyrzywac na ludziach- nie to robimy na forach serialu.

_Ianowa_ - 16 listopad 2014 o 19:52:49 - (1369 dni temu)

ale przecież jesteś tak bardzo dojrzała, by kłócić się z takim dzieckiem, wow.

_Ianowa_ - 16 listopad 2014 o 19:51:55 - (1369 dni temu)

Wydaję mi się że To Ty nie wiesz co to ironia i najwyraźniej potrzebujesz dorosnąć.

buffy - 16 listopad 2014 o 19:50:17 - (1369 dni temu)

_Ianowa_: Smutne że nie wiesz co to ironia, tudzież sarkazm no ale bywa, jak dorośniesz to zrozumiesz (chyba).
Denne to są twoje komentarze, bo moje przynajmniej mają jakiś sens i nie zawierają błędów ortograficznych.
Piszę tak jak jest, są na to dowody, chociażby te linki co podał Michał, to nie tylko moja opinia ale także opinia obsady czy Julie Plec.

_Ianowa_ - 16 listopad 2014 o 19:44:28 - (1369 dni temu)

Hahah rozbawiłaś mnie doszczętnie tymi ostatnimi zdaniami. Rozgrzeszenia dziewczyno zejdź na ziemie. To co Ty piszesz mnie kompletnie nie interesuję. Puki nie przeczepiłaś swoich dennych komentarzy do moich wypowiedzi.
A co do Twojego ,, po3,, to tak napisałaś, że w serialu widzę tylko Delene, że serial wg mnie opiera się tylko na Delenie i tego typu pierdoły.
Piszesz jak jest ? oO ale to wg Ciebie. Nigdzie tak napisane nie jest, w większości też nie jesteś wiec nie mów, że masz rację. Kończę dyskusję, bo szkoda mi czasu na rozmowy z toba.

buffy - 16 listopad 2014 o 19:29:26 - (1369 dni temu)

_Ianowa_ : Po 1 - zainwestuj w słownik, wiem że delenowce rzadko po niego sięgają ale polecam serdecznie, przydaje się w życiu.

Po 2 - 'Kolejna sprawa, KAŻDY interpretuje serial po swojemu. Wg mnie to Delena jest naturalna i prawdziwa. Wiec z łaski swojej nie narzucaj komuś swojego zdania' - Nikomu nie narzucam zdania, tylko piszę jak jest. Prawda jest taka że ten serial jest w dużej mierze oparty na Stelenie, dullena miała być tylko dodatkiem (kto wie czy nadal nie jest).

Po 3 - 'Nigdzie nie napisałam, że Stefan nie jest ważny, a wręcz przeciwnie napisałam na tym forum niejednokrotnie, że powinien dostać fajny wątek' - Co mnie to obchodzi co ty na forum napisałaś? Nie zarzuciłam Ci tego że według Ciebie Stefan jest w serialu nie ważny, więc nie rozumiem po cholerę się tłumaczysz? Oczekujesz rozgrzeszenia czy coś? Jak tak, to niestety nie u mnie.

buffy - 16 listopad 2014 o 19:19:28 - (1369 dni temu)

Natalie___ : Uchodzi, to nie znaczy że taka jest.
Twoich wpisów nawet czytać nie można bo nie mają żadnego sensu, raz piszesz że Stefan & Elena nie mają relacji koleżeńskich, potem piszesz że mają. Zdecyduj się albo przyznaj do błędu, bo takowy popełniłaś.

sevendays - 16 listopad 2014 o 18:37:15 - (1369 dni temu)

Tak tak my też będziemy płakać...po takim czasie wszyscy mamy syndrom sztokholmski :D

michal2410 - 16 listopad 2014 o 18:26:22 - (1369 dni temu)

od dawna była zbędna. ale czekaj tylko fani zaczną skamleć, to ożyje.

_Ianowa_ - 16 listopad 2014 o 18:25:20 - (1369 dni temu)

Kath też z tego co się orientuję uwielbiało wiele widzów, a jakoś jej nie ma.

michal2410 - 16 listopad 2014 o 18:20:54 - (1369 dni temu)

no właśnie za pół roku się pożegnamy, będę płakał.

highway_to_hell - 16 listopad 2014 o 18:19:40 - (1369 dni temu)

@michal2410, jak chcesz obejrzeć serial, gdzie fani nie mają wpływu na fabułę, to zmień stację. Jest sporo produkcji, które robią za te pseudo ambitniejsze i tam faktycznie, wydaje się, że jest realizowana wizja twórców. Mogę nawet na początek coś polecić ;) Np. Legends, True detective, The Knick.

sevendays - 16 listopad 2014 o 18:19:11 - (1369 dni temu)

Ostatecznie wszyscy się pożegnamy :D jedni mniej inni bardziej zadowoleni :D

michal2410 - 16 listopad 2014 o 18:13:26 - (1369 dni temu)

highway i oni też dostawali coś dla siebie i to błąd scenarzystów. traktują fanów jak psy:d oni już otwarcie mówią że musieli coś dać każdej grupie.
jak powiedział bill cosby: "nie mam recepty na sukces, ale mam receptę na pewną porażkę: staraj się zadowolić wszystkich."

Wampirka15 - 16 listopad 2014 o 18:10:02 - (1369 dni temu)

no nie wiem, nie wiem czy tak dokładnie jest jak piszesz... Ile Delenowców pisze, że jak nie będzie Deleny to odejdą? I co chwila komentarze typu ,,Proszę zabijcie Liama. Delena!"

highway_to_hell - 16 listopad 2014 o 18:09:38 - (1369 dni temu)

Większość to nie ma tego czego chciała. Fani KC, to już całkiem spora grupa ;) Dalej fani TC, SE, nawet DE w obecnej sytuacji nie mogą być w pełni zadowoleni :P Wielu fanów Katherine pożegnało się z serialem. Hejterzy SC niedługo mogą się pożegnać. Można tak wymieniać i wymieniać ....

michal2410 - 16 listopad 2014 o 18:08:19 - (1369 dni temu)

jeśli paringi stanowią główny wątek, to oczywiście że mają.

lovedelenforever - 16 listopad 2014 o 18:07:25 - (1369 dni temu)

A wy dalej myślicie że paringi mają coś wspólnego z oglądalnością. Tak jest w 99% przypadków, dwa pierwsze sezony to szczyt oglądalności, a potem spadek, to normalne nie ma w tym nic dziwnego i nie ma żadnego związku z tym z kim obecnie umawia się główna bohaterka.

Annie1602 - 16 listopad 2014 o 18:05:59 - (1369 dni temu)

I własnie z tego powodu, nie shipuje nikogo oprócz Klefana.

michal2410 - 16 listopad 2014 o 18:04:28 - (1369 dni temu)

lovedelenaforever nie uważam tak, to Twoja nadinterpretacja.

michal2410 - 16 listopad 2014 o 18:03:21 - (1369 dni temu)

delena po prostu miała bardziej wyszczekanych fanów;p gdyby zależność była taka jak w tych wszystkich ankietach, to być może oglądalność by tak nie spadła, kiedy w końcu większość ma czego chciała.

_Ianowa_ - 16 listopad 2014 o 18:03:11 - (1369 dni temu)

Ale mylisz pojęcia. Nie napisałam, że serial jest tylko o Delenie. Ale ty cały czas piszesz, że jest o Stelenie a Delena jest zmyślona. No błagam, ileż można. To chyba powinnaś po 3 sezonach skończyć oglądać bo się wymysły zaczęły. Ja sama nie oglądam serialu tylko dla nich, bo również od praktycznie zawsze shipuję Beremy.


Wampirka15 - 16 listopad 2014 o 18:02:46 - (1369 dni temu)

Ja natomiast na początku TVD widziałam Stelene i brata Stefana który chce odegrać się na nim (za Katherine) i odbić mu (skrzywdzić) Elene :)

lovedelenforever - 16 listopad 2014 o 18:02:10 - (1369 dni temu)

michał czyli twierdzisz że książki i serial nie mają nic ze sobą wspólnego? I naprawdę nie rób z siebie ograniczonego, bo nim nie jesteś.

Annie1602 - 16 listopad 2014 o 18:02:00 - (1369 dni temu)

Ale L.J Smith już od bardzo dawna nie ma nic do serialu, tam mogą robić co chcą i możliwe, ze bedzie na koncu delena, przecież mi sie z tego powodu nic nie stanie. Chodzi mi raczej o to, co widziałam przez większość sezonów, a teraz to wszystko jest dla deleny.

michal2410 - 16 listopad 2014 o 18:01:07 - (1369 dni temu)

kiedyś Carolyn cytowała tu współpracowników Smith, którzy opowiadali jak to kogo wybierze elena, zależało od cyklu miesięcznego autorki. najpierw chciała zakończyć historię steleną, ale po listach i komentarzach fanów, zmieniła zdanie. zupełnie jak z serialem..

highway_to_hell - 16 listopad 2014 o 17:59:54 - (1369 dni temu)

W takich serialach, jak TVD, co chwila spełniane są życzenia fanów, bo chodzi o oglądalność i robienie kasy. Generalnie to widzom ma się podobać, aby można było tłuc kolejny sezon za sezonem. Tyle tylko, że każdy fan chciałby czegoś innego i jak się próbuje zadowolić wszystkich po trochu, to powstaje gówno. Sex Caro z Klausem rzucono tylko jako ochłap fanom Klaroline, aby ich trochę ugłaskać, bo po nic innego (nijak to się miało do całego odcinka). Ba, całe KC powstało chyba tylko dla fanów, bo wątpię, aby scenarzyści planowali wcześniej coś między nimi. Delena miała wielką rzeszę fanów, więc scenarzyści poszli w tym kierunku.

Annie1602 - 16 listopad 2014 o 17:58:31 - (1369 dni temu)

To z tym, że serial tylko o Delenie to niekoniecznie do ciebie. Oczywiscie, ze twierdze, ze jak kilka lat temu zaczynałam ogladać serial o Stefanie, elenie i wkurzającym bracie Stefa-Damonie. O miłosci S&E, bo to widziała, a tu nagle wchodze i czytam, ze wszystko co widziałam, to było tylko po to by delena była razem, wezcie się zastanówcie trochę. I owszem deleny, której nie było w serialu, była u was w głowach i przecież sie nie myle!

michal2410 - 16 listopad 2014 o 17:58:16 - (1369 dni temu)

logika delenowców... zgadzają się, że serial nie odzwierciedla książek, ale odsyłają do nich, żeby coś udowodnić.

lovedelenforever - 16 listopad 2014 o 17:57:05 - (1369 dni temu)

Nie wiem czy wiesz, ale ostatecznie seria książek skończyła się na tym że Elena wybrała Damona i tego ostatniego tomu nie napisała Smith, to obala twój i tak absurdalny argument. To Smith wymyśliła te postacie i tą historię, i chyba miała prawo zakończyć ją jak chciała.

Annie1602 - 16 listopad 2014 o 17:55:01 - (1369 dni temu)

highway_to_hell kochała Tylera, ale on ja zostawił, o Klausie w ogle raczej nie myslała, do momentu jego przyjazdu, a o stefanie nie w ten sposób, a już na pewno nie wzdychała, teraz mozliwe, ze dopiero po pytaniu eleny, ona to sobie uświadomiła, stef był zawsze przy niej, ale wtedy ona raczej nie myslała o nim w tym romantycznym sensie.

lovedelenforever - 16 listopad 2014 o 17:54:37 - (1369 dni temu)

Annie1602 umiesz czytać ze zrozumienie czy nie bardzo. Ja nie twierdzę ze serial jest tylko o Delenie. A ty twierdzisz że jest tylko o Stelenie. Widzisz różnicę czy nie bardzo? Oczywiście że serial nie odzwierciedla książki, ale ty twierdzisz że Delene niby sobie fani uroili, no chyba jednak nie (odsyłam do książek).

_Ianowa_ - 16 listopad 2014 o 17:53:53 - (1369 dni temu)

Czytaj ze zrozumieniem. Żadna z nas nie napisała że od początku chodziło tylko o Delenę. Za to ty napisałaś, że Delena jest wymyślona. Wiec tak chyba oglądasz inny serial. Bo każdy nawet fan Steleny, hejter Damona powinien dostrzec że związek Eleny i Damona nie był od tak.
@lovedelenforever - no masz rację :)

michal2410 - 16 listopad 2014 o 17:51:43 - (1369 dni temu)

i właśnie dlatego Smith została odsunięta od tej książki

Annie1602 - 16 listopad 2014 o 17:49:36 - (1369 dni temu)

No tak bo serial jest odzwierciedleniem książki, to widac gołym okiem! Od zawsze czułam, ze ogladam inny serial niz kilka delenowców. Przecież juz od 1 odcinka wiadomo, że tu chodziło tylko po delene. Przepraszam

lovedelenforever - 16 listopad 2014 o 17:48:25 - (1369 dni temu)

_Ianowa_ muru i tak nie przekonasz...
W książkach Delene też fani wymyślili czy jak bo nie ogarniam do końca, ale tak według niektórych z was miało być 6 sezonów nieprzerwanie słodkiej i romantycznej Steleny a Damon miał się kręcić wokół tak w sumie bezsensu.
Jasne serial to nie książka, ale na pewno producenci wymyślili sobie to tak że zupełnie pominiemy ten wątek to będzie serial tylko Stelenie. Naprawdę nie obrażajcie swojej inteligencji takimi głupimi stwierdzeniami że Delena była tylko na życzenie fanów.

highway_to_hell - 16 listopad 2014 o 17:46:14 - (1369 dni temu)

@Annie1602, jedni jak rozstają się z kimś, kogo kochają, to nie przestają go tak szybko, z dnia na dzień, kochać i nie lecą od razu w ramiona pierwszego lepszego, który się napatoczy.
W każdym razie, z Caro, moim zdaniem, z tych wszystkich postaci z TVD, które też sobie sporo używały, jest najlepsza beka, bo teraz wychodzi na to, że ona w jednym czasie kochała Tylera, fantazjowała o nagiej klacie Klausa oraz wzdychała po cichutku do Stefana (faceta/ex faceta swojej przyjaciółki). No jaja :D

socia - 16 listopad 2014 o 17:45:35 - (1369 dni temu)

Anniet1602, czy mi się wydaje, że oglądamy inny serial. A to że Delena była budowana już od 1 sezonu to każdy kto ma oczy może to dostrzec. Ale oczywiście lepiej to pominąć tak wygodniej :)

socia - 16 listopad 2014 o 17:45:34 - (1369 dni temu)

Anniet1602, czy mi się wydaje, że oglądamy inny serial. A to że Delena była budowana już od 1 sezonu to każdy kto ma oczy może to dostrzec. Ale oczywiście lepiej to pominąć tak wygodniej :)

sevendays - 16 listopad 2014 o 17:44:42 - (1369 dni temu)

Jakoś jak L.J Smith napisała książkę to nikt nie skamlał, sama chciała zakończyć ją Deleną :/ więc nie rozumiem dywagacji :/

_Ianowa_ - 16 listopad 2014 o 17:44:23 - (1369 dni temu)

A ja uważam inaczej. Bardziej przekonuję mnie to, że Elena najpierw przekonała sie do Damona, poznała Go, zaprzyjaźniła się z nim i pokochała Go. Że nie obchodziło ją zdanie innych, bo wiedziała że Go kocha. A nie miłość od pierwszego wejrzenia i związek ze Stefanem. Ale to właśnie różnica poglądów. I nie widze sensu by o to się spierać.

lovedelenforever - 16 listopad 2014 o 17:43:12 - (1369 dni temu)

Annie1602 do ciebie skierowana jest tylko pierwsza część komentarza, w reszcie zgadzam się z tobą że Caro wcale nie jest puszczalska. Niestety obecna strona nie ma opcji odpowiedzi i stąd powstają niedomówienia.

Annie1602 - 16 listopad 2014 o 17:41:08 - (1369 dni temu)

_Ianowa_ ja bym powiedziała, ze Delena była budowana przez długi czas w umysłach Delenowców, to się zgadzam.

_Ianowa_ - 16 listopad 2014 o 17:38:48 - (1369 dni temu)

Przecież nikt o tym nie zapomina. Serial jest o wampirach, miłości, przyjaźni, rodzinie, dojrzewaniu. Tutaj po prostu była wymiana zdań czy Skupia się bardziej na Stelenie czy Delenie. i ja nie zapominam o 2 sezonach Steleny, ale uważam iż Delena była budowana długi czas, a pisanie że jest związkiem tyle na prośbę fanów jest śmieszne. Co fajnie w swoich komentarzu opisała @lovedelenforever .I w większości piszczą to pewnie tacy, którzy shipują Stelene.

michal2410 - 16 listopad 2014 o 17:32:00 - (1369 dni temu)

:D

sarita - 16 listopad 2014 o 17:31:33 - (1369 dni temu)

Caroline po przemianie zmieniła się fakt trochę denerwowała jak się wtrącała w sprawy Eleny .Z Mattem o mało co się nie przespała bo jego matka ich nakryła, z Tylerem bo byli razem i go kochała , z Klausem bo była między nimi fascynacja.Z Stefanem nie wiem jak się im ułoży , ale z Enzo też mają chemię co nie znaczy że zaraz się ma z nim przespać.

sevendays - 16 listopad 2014 o 17:30:31 - (1369 dni temu)

Serial jest przede wszystkim o młodych ludziach którzy muszą dokonywać wyborów, które nie koniecznie są słuszne i nie rzadko zmuszają do poświęceń. Jest również o tym, że młodość kieruje się swoimi prawami, to czas na popełnianie błędów i szaleństw i wyciąganie z nich wniosków ale też czas na zawiązywanie przyjaźni na dobre i na złe, takich na zawsze.To czas nauki siebie i swoich pragnień, odkrywanie siebie. Nie wiem jak można tego nie widzieć :/

Annie1602 - 16 listopad 2014 o 17:28:57 - (1369 dni temu)

lovedelenforever radze dokładniej przeczytac wszystkie komentarze oraz kom osób do ktorych to zostało skierowane, bo teraz wcisnełaś swoją dziwną interpretację, która jest całkowita odwrotnością tego co napisałam

Annie1602 - 16 listopad 2014 o 17:26:52 - (1369 dni temu)

O chryste, przecież nie napisałam, ze do Damona nic nie czuła, tylko nie o to mi chodziło, raczej o sam fakt porównanie Klaus zabił matke Tylera, a Damon brata Eleny, o to mi chodziło.

Annie1602 - 16 listopad 2014 o 17:25:08 - (1369 dni temu)

Sarita częściowo masz racje, ale mi o to chodzi, ze gdy widzisz Caroline, powinnaś spojrzeć też na inne postacie i wtedy nie widzi się niczego innego. Jesli chodzi o ,,płytka'' to ona trochę jest, ale taka jest ta postać, na początku była jeszcze gorsza, od kilku sezonów tej płytkości jest o wiele mniej.

sarita - 16 listopad 2014 o 17:23:45 - (1369 dni temu)

Nie jestem za Deleną ale muszę powiedzieć że Delena nie została wymuszona przez fanów i była budowana od 1 wszego sezonu.

lovedelenforever - 16 listopad 2014 o 17:21:27 - (1369 dni temu)

Annie1602 czyli według ciebie cytuję "Elena dała Damonowi" spoko.... I nie nie uważam że Caro jest rozwiązła i wszystkim daje Matta i Tylera kochała, z Klausem miała jaką taką fascynację i się z nim przespała i to co robi z niej puszczalską i z Eleny też, no trochę to śmieszne.

Annie1602 - 16 listopad 2014 o 17:21:13 - (1369 dni temu)

Np. populana strona, ktora zbiera rożne spoilery ze stron jest spoilertv.com

sarita - 16 listopad 2014 o 17:20:27 - (1369 dni temu)

A czy ja napisałam gdzieś że jej nie lubię poprostu widze że niektórzy uważają Caro za płytką która nawet po przemianie daje na prawo i lewo.

damons_love - 16 listopad 2014 o 17:20:01 - (1369 dni temu)

Z jakich stron czytacie wszystkie spoilery i newsy? :)

_Ianowa_ - 16 listopad 2014 o 17:19:58 - (1369 dni temu)

wstawiaj dalej a my bedziemy serial ogladac.bo nwm jak mozna powedziec ze delena to zwiazek dla fanow.

Annie1602 - 16 listopad 2014 o 17:18:19 - (1369 dni temu)

@Sarita lec w zaparte, jak sobie uważasz. Jednak według mnie nie wyróżnia sie niczym innym od reszty bohaterów. Po prostu jej nie lubisz i tyle.

lovedelenforever - 16 listopad 2014 o 17:15:15 - (1369 dni temu)

Myślę, że Caro dopiero niedawno uświadomiła sobie że czuje coś do Stefa, fakt od dawna byli sobie bliscy, przyjaźnili się, a teraz ona poczuła coś więcej i nie widzę w tym nic dziwnego, myślę że teraz jak Stefan już wie to on też może sobie uświadomić że ona wcale mu nie jest obojętna.

sarita - 16 listopad 2014 o 17:14:09 - (1369 dni temu)

No nie teraz Caro jest ladacznicą która nawet po przemianie w wampira nic się nie zmieniła i daje na prawo i lewo.

michal2410 - 16 listopad 2014 o 17:13:52 - (1369 dni temu)

socia wyrwane czy nie, ale jasno mówią o co chodzi w całym trójkącie.

Annie1602 - 16 listopad 2014 o 17:13:35 - (1369 dni temu)

Nie napisałam ,,wielka'' miłość, ale z pewnoscią był dla niej wazny, swoje własne zycie ryzykowała bedac z nim podczas jego przemiany. Temu Jessiemu, nie wiadomo, było czy da, nie sprawdzisz już tego, ale w sumie jakby ,,dala'' to co z tego? Tyler sam wybrał zemstę na klausie, niż Caroline, mogł z nią zostać i nic miedzy Klausem a nia by sie nie wydarzyło. Z Klausem dała się ponieść, podobał jej sie. Elka też dała temu, co zabił jej brata i co? Wielka milość jest.

socia - 16 listopad 2014 o 17:12:28 - (1369 dni temu)

michal2410, przeczytałam to co przesłałeś, to są tylko wyrwane z całego kontekstu różnych wywiadów tylko urywki.

Wampirka15 - 16 listopad 2014 o 17:11:00 - (1369 dni temu)

@Annie1902 - hahaha masz racje, ale ja zapomniałam o jeszcze dwóch bardzo ważnych - Sage i Rebekah (i to jednocześnie) a więc przebija Caroline w 100% :D

socia - 16 listopad 2014 o 17:09:31 - (1369 dni temu)

Chodzi o to że teraz okazuje się się że od 4 sezonu czuje coś do Stefana. Czyli jak rozpaczała po Tylerze to jednocześnie czuła coś do Stefana i do tego przespała się w miedzyczasie tego wszystkiego z Klausem.

highway_to_hell - 16 listopad 2014 o 17:08:34 - (1369 dni temu)

@Annie1602, faktycznie to co czuła Caro do Tylera, to była wielka miłość skoro zaraz po jego odejściu była na dobrej drodze dania d**y randomowemu murzynowi, ale uuups - Elka go zabiła, a chwilę później puściła się na drzewie z największym wrogiem swojego ex, który zabił mu matkę :D

Annie1602 - 16 listopad 2014 o 17:08:17 - (1369 dni temu)

@Wapierka15 nawet damon wszystkich nie pamieta :D

michal2410 - 16 listopad 2014 o 17:07:36 - (1369 dni temu)

śmieszne to jest jak młode nastki tłumaczą o czym jest serial. oczywiście że jest o stelenie i delenie. głównie o stelenie:d a nie żadnym dojrzewaniu eleny. jeszcze raz to wkleję bo żaden delenowiec nie chce się odnieść.
http://saint-stefan.tumblr.com /post/48656563023/this-show-is-not-about-s tefan-and-elena
damon od początku był tylko piątym kołem u wozu;p wszystko wskazuje na to że związek deleny został jednak wyskamlany przez fanatyków tej "pary".

Wampirka15 - 16 listopad 2014 o 17:06:48 - (1369 dni temu)

dokładnie! Co się tak Caroline czepiacie, nie ona jedna spała z paroma chłopakami... w sumie to spała z 4 (Tayler,Matt, Klaus, Damon). A taki Damon to świętoszek niby??? Zobaczmy... Andie, Caroline, Elena, Katherine, (prawie z matką Matt'a), Isobel....

sarita - 16 listopad 2014 o 17:06:08 - (1369 dni temu)

Annie1602 popieram cię w 100%.

_Ianowa_ - 16 listopad 2014 o 17:06:05 - (1369 dni temu)

lovedelenforever- wlasnie to probowalam tu wyjasnic zagorzałym hejterom deleny. dzieki za twoj komentarz ;)

Annie1602 - 16 listopad 2014 o 17:05:10 - (1369 dni temu)

Nie chce, zeby myślano, ze pochwalam to, ale gdyby spojrzeć na cała obsadę, Caroline niczym się nie wyróżnia. A zarówno na forum jak i tu widze takie komentarze.

Annie1602 - 16 listopad 2014 o 17:01:48 - (1369 dni temu)

Przecież to totalna bzdura: Do Matta coś czuła, Tylera kochała, szkoda, ze to nie było odwzajemnione, z Klausem dała się ponieść. Wracamy do zamierzchłych czasów gdy facet mógł zaliczać ile wlezie, a kobieta od razu uznawana za ladacznice. Gratuluje głupoty.

lovedelenforever - 16 listopad 2014 o 17:01:29 - (1369 dni temu)

Śmieszna jest ta cała odwieczna kłótnia o Stelene i Delene, Stelena była super romantyczna i bardzo mi się podobała w pierwszym sezonie. Obecnie nie ma racji bytu, może trochę uważniej wystarczyłoby pooglądać serial, nie wiem czy tego nie widzicie, ale Stefan na chwile obecną nie chce być z Eleną, a ona z nim kochają się jako przyjaciele i tyle. Śmieszne są też twierdzenia że Delena nie była planowana tylko zrobiono to na życzenie fanów, to ja chyba jakiś inny serial oglądałam. Już nie chce mi się przytaczać wszystkich argumentów, ale chociażby w pilocie Bonnie dotknęła Eleny i powiedziała coś w stylu "meżczyzna, kruk", ale także wiele innych scen które świadczą od tym że Delena była planowana od samego początku. A już mówienie że Delena to tylko seks to, już w ogóle wszelkie pojęcie przechodzi, co jeszcze Elena musi zrobić, aby do was dotarło, że ona na prawdę go kocha. Stelenowcy uważają, że Delena jest niewiarygodna, no jasne bo to takie dziwne, że powoli go poznawała, najpierw go tolerowała, potem się zaprzyjaźnili, a potem powoli się w nim zakochiwała. Bardziej wiarygodna jest miłość od pierwszego spotkania. I nie to że jakoś dyskredytuje Stelenę bo jak już mówiłam bardzo Stelenę lubiłam, ale argumenty niektórych są śmieszne. I to nie chodzi o to aby każdy lubił Delenę czy coś, każdemu podoba się co innego, ale po co wylewać pomyje na ten drugi związek. Serial nie jest ani o Delenie ani o Stelenie, tylko o dojrzewaniu Eleny i na etapie kiedy była człowiekiem i licealistką wiarygodny był jej związek ze Stefanem, ale ona się zmieniła, dojrzała przeszła przemianę i jest kimś zupełnie innym, i to jest całkowicie naturalne bo wszyscy się zmieniają.

socia - 16 listopad 2014 o 16:59:28 - (1369 dni temu)

michal2410, czy ty potrafisz tylko obrażać innych ?

sarita - 16 listopad 2014 o 16:58:20 - (1369 dni temu)

W tym serialu prawie już każdy z każdym był , więc nie rozumiem czemu piszenie najbardziej interesujące jest kogo tym razem Caro zaliczy.

socia - 16 listopad 2014 o 16:57:57 - (1369 dni temu)

Dlatego,ze większość jej wątków opiera się właśnie na tym. Wygląda to tak jakby jej mottem jej życia było stwierdzenie:Aby tylko przeżyć do następnego faceta do zaliczenia.

michal2410 - 16 listopad 2014 o 16:55:41 - (1369 dni temu)

highway nie sprowadzaj mnie do poziomu delenowców;p

sarita - 16 listopad 2014 o 16:54:44 - (1369 dni temu)

Annie1602 no wiesz uważam że nie powiedział wtedy o tym co się tam działo bo uznał że nie ma sensu mówić skoro myślał że Bonnie nie żyje.No ale teraz chyba powie skoro Elena , Liv i Ric mają mu pomóc w sprowadzeniu jej z powrotem.

socia - 16 listopad 2014 o 16:54:35 - (1369 dni temu)

To prawda :D Ciekawe kogo jeszcze zaliczy Caroline. Pewnie do końca serialu będzie ich kilkunastu.

Annie1602 - 16 listopad 2014 o 16:53:59 - (1369 dni temu)

Wiecie to denerwuje mnie to trochę ,,obrazanie'' Caroline! A kogo Damon nie przpuścił w sumie ma jeszcze szanse na Bonnie w tym sezonie, a Sztefyn Caroline, a Matt, albo Jeremy Sare, a Alarick-Jo. Przecież serio, ona nie jest wyjatkiem, to dlaczego ją tak traktujecie?

highway_to_hell - 16 listopad 2014 o 16:51:00 - (1369 dni temu)

weźcie, delena, stelena... najbardziej ciekawe w tym serialu jest seksualne życie Caroline :D W tym sezonie laska ma szansę zaliczyć i Enzo, i Stefa. To są dopiero emocje ! A nie jakieś dramaty deleny i wspomnienia utraconej steleny.

Annie1602 - 16 listopad 2014 o 16:50:41 - (1369 dni temu)

Edit *Steroline

Annie1602 - 16 listopad 2014 o 16:47:44 - (1369 dni temu)

@sarita ale dlaczego nie opowiedział o tym co działo sie tam. Co on powiedział Jeremiemu?

Annie1602 - 16 listopad 2014 o 16:46:30 - (1369 dni temu)

Własnie boje się ze jednak postawią na tej całej Steline, bo scenarzyści planują Dalenę(o powrocie Stel. nie ma szans wiec próbują Stefkowi pod koniec serialu wlepic osobe, ktora dobrze zna, ktora lubi itd. taki zapychacz. Bo jakby dali mu nową dziewczynę, to nie zdarzyliby oni się poznać itp. byłoby tak beznadziejnie i jednostronnie jak w przypadku Ivy i Stefana. kolejna głupota scenarzystów.

sarita - 16 listopad 2014 o 16:44:34 - (1369 dni temu)

Damon skłamał o Bonnie bo sądził że ona nie żyje , a teraz z Eleną . Liv i Rickiem będzie ją próbował sprowadzić z powrotem.

Wampirka15 - 16 listopad 2014 o 16:40:04 - (1369 dni temu)

zobaczysz oni jeszcze będą razem :D

Annie1602 - 16 listopad 2014 o 16:40:01 - (1369 dni temu)

Ja nigdy nie ogladałam dla teamów, tylko wypowiedziałam sie na konkretny temat Steleny i Deleny, a wybaczcie mi bardzo, ale po odcinku jak wrocił Damon, wszystkich tylko interesowało kiedy Damon bedzie z Eleną, zabiją Liama, Elka odzyska wspomnienia itp. a gdzies mieli inne watki np. Dlaczego Damon skłamał o Bonnie? Co u niej? itd. wiec prosze mi tu nie pisac o ,,No więc może niech osoby tak płytko myślące "przełkną gule w gardle" i niech zauważa też inne postacie i wątki, a nie tylko Stelene. Amen'' tylko SAMEMU skorzystać z tej rady. PS> Szkoda tylko, ze wcześniej nie porobiłam scrennów z m.in. czatu o te ciagle pytania: Co z deleną? Kiedy ta głupia Elena odzyska wspomnienia o Damonie? Kiedy oni beda razem??

highway_to_hell - 16 listopad 2014 o 16:39:22 - (1369 dni temu)

@michal2410 - delena drama

sarita - 16 listopad 2014 o 16:38:57 - (1369 dni temu)

No tak wiem że sie jej podobał jak jeszcze była człowiekiem , ale mi chodzi o to że on ją zawsze postrzegał jako przyjaciółkę .

_Ianowa_ - 16 listopad 2014 o 16:36:57 - (1369 dni temu)

Uwierz ze nie wszyscy fani deleny uwazaja stelena za nudna i ich hejtuja. to wlasnie jest ocenianie i błedne myslenie. ja np ich lubilam, nawet bardzo w 1 sezonie. i mysle ze mieli swoj urok.
co do tego jak odbiera sie paree to sprawa indywidualnej interpretacji

Wampirka15 - 16 listopad 2014 o 16:34:25 - (1369 dni temu)

Stefan już na początku jej się podobał :D Jak jeszcze była człowiekiem.

Annie1602 - 16 listopad 2014 o 16:33:29 - (1369 dni temu)

Natalie__ Ale to Delenowcy własnie uważają Stelenę za nudną, a własnie ona była romantyczna i od razu było widac uczucie. W delenie jest inaczej, jest trochę mniej tego uczucia, de'facto takowe uczucia są głównie pokazywane w cierpieniach Eleny nad smiercią Damona, co było odrobinkę przesadzone (Nine poniósł chyba jej talent :D ) i owszem smutne. Resztę stanowi ten szybki i na delikatne oko ,,ostrzejszy'' seks, który według większość fanow tego Teamu oznacza prawdziwą miłość :D takie rzeczy czyta się na blogach, twitter, tumblr i tyle. A stelenowe takiego nie spełniało :D to jedno z najzabawniejszych porównań dokonanych przez delenowe oko. Zawsze mam z tego ubaw.

sarita - 16 listopad 2014 o 16:32:37 - (1369 dni temu)

No niby nie jest żałosne no ale byli przyjaciółmi i co nagle boom i miłość.A po tym odcinku odniosłam wrażenie że Stefan nic nie czuje do Caro w sensie romantycznym tylko jest mu przykro bo stracił przyjaciółkę.

Wampirka15 - 16 listopad 2014 o 16:29:03 - (1369 dni temu)

Moim zdaniem parowanie Stefana z Caroline nie jest żałosne. Bo niby czemu?

_Ianowa_ - 16 listopad 2014 o 16:24:20 - (1369 dni temu)

buffy- ja myślę, że to niestety ty jesteś zamknięta na inne wszelkie racje dookoła. hejt na delene i tyle. Alez hejtuj Sobie proszę bardzo, nie mój biznes. I mam to gdzieś, puki nie zaczęłaś dyskusji ze mną.
Kolejna sprawa, KAŻDY interpretuje serial po swojemu. Wg mnie to Delena jest naturalna i prawdziwa. Wiec z łaski swojej nie narzucaj komuś swojego zdania.
I po trzecie tak twierdzę, że serial w dużej mierze opiera się na miłości Damona i Eleny. Nigdzie nie napisałam, że Stefan nie jest ważny, a wręcz przeciwnie napisałam na tym forum niejednokrotnie, że powinien dostać fajny wątek. Bo to co aktualnie sie dzieje i parowanie go z Caroline jest żałosne.
Nie mam zamiaru prowadzić dyskusji bo niestety z Twoich postów wynika, że masz jakiś wielki problem, że nie wszyscy myślą jak Ty. ( mam na myśli, obrażanie innych )To chyba nie na forum powinnaś się udzielać ;)

immortal - 16 listopad 2014 o 16:22:52 - (1369 dni temu)

Moim zdaniem serial nie jest ani o Stelenie ani o Delenie, a raczej o ogólnej rywalizacji braci o jedną dziewczynę. To, że 1 sezon i zarazem historia rozpoczyna się związkiem Eleny i Stefana nie oznacza, że serial jest o nich. No heloł? Z tego co wiem była też masa innych, niemiłosnych wątków. Równie dobrze można powiedzieć ze serial jest o Katherine, Damonie i Stefanie. Bo od niej sie zaczęło, ona rozkochała braci, zostawiła, a po latach obaj szukali cząstki niej w Elenie. No więc może niech osoby tak płytko myślące "przełkną gule w gardle" i niech zauważa też inne postacie i wątki, a nie tylko Stelene. Amen

sarita - 16 listopad 2014 o 16:19:13 - (1369 dni temu)

Serial mnie interesował szczególnie w sezonach 1-3 , od sezonu 4-tego oglądam z przyzwyczajenia jak się to wszystko skończy, ale nie wiem co scenarzyści by musieli wymyślić by to zakończyć Steleną.

Natalie___ - 16 listopad 2014 o 16:19:11 - (1369 dni temu)

buffy, o ironio! Przezabawne, że nazywasz delenę nudną, skoro to właśnie SE powszechnie za taką uchodzi i jest w dodatku przywidywalna. Ale kończę już z tobą, bo i tak za chwilę napiszesz to, co ja tylko na "dullenę". Nie wiem skąd bierzesz te swoje cięte riposty. I jescze jedno, tak na przyszłość zamiast pouczać mnie, że nieuważnie oglądam, to odkryj w końcu, że jeśli wgl. jakiekolwiek relacje SE są, to tylko czysto koleżeńskie. Szkoda, że nadal nie pojęłaś sensu mojej wcześniej wypowiedzi, bez żadnych złośliwści, radzę ci- popracuj sobą. Na koniec, jeżeli ty już mi tak ładnie pogratulowałaś to ja też, a co! Gratuluję ci nad wyraz specyficznego poczucia humoru, skoro moja wypowiedź tak cię rozbawiła :)

michal2410 - 16 listopad 2014 o 16:14:26 - (1369 dni temu)

highway_to_hell- a co się takiego dzieje?:d z przyzwyczajenia ale oglądam.
cami_angel- wymowna cisza

Annie1602 - 16 listopad 2014 o 16:06:36 - (1369 dni temu)

Mozecie pisac co chcecie, ale zawsze bylo i jest TVD jest o Stefanie i Elenie! To że scenarzystom odbiło i skreslili szanse na logiczny powrót Steleny, to nie znaczy ze wszyscy fani TVD zapomnieli co oglądali wcześniej. Damon i Elena mogą byc sobie razem, ale to NIGDY nie zmieni faktu, ze TVD jest o Stelenie i tyle. Przełknijcie te gule w gardle i darujcie sobie.

highway_to_hell - 16 listopad 2014 o 15:51:38 - (1369 dni temu)

WOW, @michal2410, Twojego powrotu, zważywszy na to co się teraz dzieje w serialu, to się tutaj nie spodziewałam :D Oglądasz jeszcze TVD ??

sarita - 16 listopad 2014 o 15:51:24 - (1369 dni temu)

A mnie ciekawi na ile Elena tak dobrze zna Liama ,że wyjawi mu swój sekret.

sarita - 16 listopad 2014 o 15:50:14 - (1369 dni temu)

No ale tak naprawdę to niewiadomo czy je wyłączy a tak czy siak to chciałabym zobaczyć jak teraz to Elena lata za Damonem.

Katherine_Queen - 16 listopad 2014 o 15:44:20 - (1369 dni temu)

W każdym sezonie Damon wyłącza emocje, jakież to oryginalne. Jeśli teraz wyłączy to na pewno wszystkich scenarzyści zaskoczą.. Boże jakie to głupie.

Andziula11@ - 16 listopad 2014 o 15:36:10 - (1369 dni temu)

Masz racje sarita.MOŻE teraz role się odwrucą i zobaczymy Elene biegającą za Damonem

sarita - 16 listopad 2014 o 15:30:57 - (1369 dni temu)

Nie jestem fanką Deleny , ale według mnie właśnie dobrze by było jakby Damon wyłączył człowieczeństwo i miał gdzieś Elenkę .Chciałabym zobaczyć po tylu sezonach jak teraz to ona będzie zabiegać o Damona.

immortal - 16 listopad 2014 o 15:25:35 - (1369 dni temu)

@Kaaaaamilkaaaaa - z Elena? Dlaczego? :)
Moje pierwsze skojarzenie to Damon, bo krąży teraz wiele pogłosek o tym by wyłączył człowieczeństwo, a jak widać łatwo jest teraz przewidzieć co szykują dla nas scenarzyści.

Kaaaaamilkaaaaa - 16 listopad 2014 o 15:15:34 - (1369 dni temu)

immortal: Jak przeczytałam ten tytuł "Woke Up With a Monster" to bardziej mi się skojarzyło to z Eleną niż z Damonem

sarita - 16 listopad 2014 o 15:09:22 - (1369 dni temu)

Stelena była ładna i piękna ale w sezonach 1-3 potem Elena została wampirem i zaznaczam to nie Elena zerwała ze Stefanem tylko on z nią bo zaczął zauważać że Elena coś czuje do Damona.Uważam że Delena nie została w żaden sposób wymuszona przez sire bond bo kochała Damona już wcześniej tak jak wszyscy gadali że uczucie Eleny do Damona nie jest prawdziwe tylko muszone przez sire bond a jednak się okazało że uczucie było prawdziwe.Co do teraz zaistniałej sytuacji uważam że Elena prędzej czy póżniej wszystko se przypomni i wróci do Damona.Stefan se już odpuścił Elene i też nie wiem co by się musiało stać by powróciła Stelena.

buffy - 16 listopad 2014 o 14:29:30 - (1369 dni temu)

Aktualnie*

buffy - 16 listopad 2014 o 14:28:59 - (1369 dni temu)

delenowce - racjonalne myślenie, rozbawiłaś mnie haha, nie ma co.

Po 1 - Ten twój argument iż rzuciła Stefana bo zmieniła się w wampira jest z dupy wzięty, bo jakoś na początku 4 sezonu było między nimi dobrze. Elena sama mówiła że wybrała jego bo go kocha i to jej najlepszy wybór. To sire bond wszystko zrujnowało, to właśnie po tym Elena zmieniła się w zupełnie inną osobę - Julie i spółka spierdoliły to na całej linii.


Po 2 - 'Dlatego, że nie miałaby ku temu powodów, nie można by jej było usprawiedliwić' - Zatem przemienienie w zupełnie inną osobę jest dla ciebie dobrym argumentem? Gratuluje, nie ma co.

Po 3 - 'Często zalecasz innym poprawienie umiejętności czytania ze zrozumieniem, a sama masz z tym problem' - Sktualnie to ty masz z tym problem, nie ja.

Po 4 - 'Już dawno nie było żadnych wątków sentymentalnych albo chociaz przyjacielskich SE' - Czy my oglądamy ten sam serial?
Nie wydaje mi się, oglądaj uważnie, bo za bardzo skupiasz się na toksycznej dullenie (fagirling i te sprawy) i nie zwracasz uwagi na inne, dość ważne aspekty w serialu.

buffy - 16 listopad 2014 o 14:22:01 - (1369 dni temu)

_Ianowa_ : Ja różnicę widzę, Stelena była romantyczna i naturalna, dullena wymuszona i w dodatku toksyczna.

Zabawne są te twoje wpisy, to pokazuje jak bardzo jesteś zamknięta na pewne informacje. Zarówno Julie Plec jak i PRZEDE WSZYSTKIM Kevin Williamson sami mówili że serial jest oparty na miłości Stefana & Eleny i że dużo muszę przejść by w końcu wrócić do siebie, czy jakoś tak. Tak samo to, że jest to historia Stefana.

Michał podał już linki, dzięki czemu nie muszę się kłopotać ze znalezieniem informacji, specjalnie dla was - czujcie się wyróżnieni.

Natalie___ - 16 listopad 2014 o 14:14:20 - (1369 dni temu)

Jery, buffy nadal nie możesz zrozumieć tego, co chcę ci przekazać... Elena byłaby dla mnie suką, jakby rzuciła Damona i poleciała do Stefa. A wiesz dlaczego? Dlatego, że nie miałaby ku temu powodów, nie można by jej było usprawiedliwić. Bo co? Miałaby się nagle wielka miłość przypomnieć? Nie przemawia to do mnie jakoś. I owszem, jak zerwała ze Stefem w 4 sez. TO BYŁO OK, bo jak pisałam wcześniej.. przemieniła się w wampira...wszystko się zmieniło. Często zalecasz innym poprawienie umiejętności czytania ze zrozumieniem, a sama masz z tym problem. Już dawno nie było żadnych wątków sentymentalnych albo chociaź przyjacielskich SE, więc dla mnie stelena is dead.
+ Argument, wyssany z palca, że myślę jak typowy delenowiec uznam za komplement :) Bo sprzecznie z twoją opinią wiele DE na tej stronie wykazuje się racjonalnym i obiektywnym myśleniem, niestety w przeciwieństwie do ciebie.

michal2410 - 16 listopad 2014 o 13:54:23 - (1369 dni temu)

skasuj spacje w linku

cami_angel - 16 listopad 2014 o 13:47:20 - (1369 dni temu)

Weszłam sobie na stronkę, fajna poświęcona Paulowi, zdjęcie Niny z Paulem i psiakiem super słodkie :-) a coś bardziej konkretnego miałam zobaczyć?

michal2410 - 16 listopad 2014 o 13:39:51 - (1369 dni temu)

i tu jeszcze troche http://stelenabeauty.tumblr.com/post/78497 678581/tvd-cast-about-stelena

michal2410 - 16 listopad 2014 o 13:37:58 - (1369 dni temu)

cami dla Ciebie http://saint-stefan.tumblr.com/post/486565 63023/this-show-is-not-about-stefan-and-el ena

_Ianowa_ - 16 listopad 2014 o 13:23:38 - (1369 dni temu)

Nic dodać nic ująć Cami :)

cami_angel - 16 listopad 2014 o 13:17:14 - (1369 dni temu)

Czy się to komuś podoba, czy nie serial jest tak skonstruowany, że najważniejszy wątek to miłość Damona i Eleny.Jak już powiedziałam od samego początku jest kładziony na to nacisk. Ta miłość jest od początku i wątpię aby to zostało zmienione, wiadomo, że sielanki nie będzie cały czas ale na pewno nie zakończą ich miłości i choćby pocałunek w deszczu gdzie padają słowa miłość na wieczność-ma to znaczenie. Uważam, że jeśli się komuś nie podoba serial to po prostu po co się męczyć i oglądać. Delena to główny wątek serialu tak było i tak będzie :-)

michal2410 - 16 listopad 2014 o 13:16:05 - (1369 dni temu)

elena z tym wymazanym wspomnieniem wygląda na jakąś bardziej trzeźwo myślącą

_Ianowa_ - 16 listopad 2014 o 13:01:07 - (1369 dni temu)

cami_angel - ot to dobrze powiedziane zgadzam się w 100% ! ;)
bufyy- widzę, żę Ty dalej nie widzisz różnicy pomiędzy Steleną a Deleną. Ale jest zasadnicza. Niby epic love Steleny zaczęło się wnet od pierwszego odcinka. Fakt, że Elenie zależało na Stefanie, ale na przestrzeni kolejnych sezonów zakochała się w Damonie i w NIGDY nie miała wątpliwości, że to właśnie jego kocha naprawdę. Przecież gdyby była happy with Stefan nie zakochała by się w Damonie. I niestety dla Ciebie wielkiej hejterki Deleny tak serial jest zrobiony, że już od dawna kładzie nacisk na relacje Eleny i Damona. I tego nie zmienisz.
Poza tym Twojego stwierdzenia typowy delenowiec już nie skomentuję.

immortal - 16 listopad 2014 o 12:24:44 - (1369 dni temu)

Stacja CW podała terminy przerw w emisji TVD.

6x07 “Do You Remember The First Time?” - 13.11.2014
6x08 ”Fade into You” - 20.11.2014
PRZERWA
6x09 “I Alone” - 4.12.2014
6x10 “Christmas Through Your Eyes” - 11.12.2014
PRZERWA
6x11 "Woke Up With a Monster" - 22.01.2015

Tyle czasu bez TVD :(

Jak myślicie - czy tytuł odcinka 11 może nawiązywać do wyłączenia człowieczeństwa przez Damona? :(

buffy - 16 listopad 2014 o 12:08:27 - (1369 dni temu)

Natalie___ - Po 1 - jak widać jedna kogoś obchodzą

rankingi. Po 2 - napisałam że to właśnie Elena rzuciła Stefana po 3 sezonach, więc Damona także może rzucić po 2 sezonach.

Po trzecie: Dziwny jest twój tok myślenia, no tak typowy delenowiec. Jak Elena rzuciła Stefana dla JEGO BRATA to było okej, a gdyby rzuciła Damona, to już suka? Fucking logic, nie ma co.

_Ianowa_ : Stefan & Elena też wiele przeszli, więcej niż dullena, a mimo wszystko Elena go zostawiła, z Damonem może być to samo.

cami_angel - 16 listopad 2014 o 10:52:55 - (1369 dni temu)

Ja oczywiście jestem wielką fanką Deleny, ale Elkę i Stefana też lubiłam, miło się patrzało, jednak relację między Damonem i Eleną budowane są od początku serialu, widać gołym okiem jaki nacisk na to producenci kładli. Co do Stefana to jak Damon umarł Elena miała parę miesięcy na rzucenie się na Stefana, a tego nie zrobiła, nie było ani kszty zainteresowania z ich strony sobą. Co do oglądalności to po prostu zawsze się tak dzieję, że jest na coś bum, ludzie się fascynują a później emocję opadają, wręcz niemożliwe by było utrzymanie oglądalności przez tyle lat na takim samym poziomie. Uważam, że większość fanów, która została to właśnie wierni fani Damona i Eleny, podbili serca wielu osób, ja uważam to za epic lov.

_Ianowa_ - 16 listopad 2014 o 10:20:51 - (1369 dni temu)

Tu akurat zgadzam się z Wami dziewczyny, że Stelena teraz nie ma racji bytu. To po prostu nie logiczne. Elena zakochiwała się w Damonie stopniowo, ich zmieniające się relacje były przedstawione na przestrzeni odcinków, nawet sezonów. Rakże powrót Steleny kompletny nonsens. a jak chodzi o Delenę, gdyby nie mieli być razem jaka logika w tym co już sie wydarzyło? Zdecydowanie wiele przeszli, najpierw by być razem. w tym momencie 6 sezon powrót do Steleny po mojemu jest niemożliwy :) aczkolwiek trafny argument jednej dziewczyny, że Stefan nie ma porządnego wątku, jego postać trafi, a szkoda bo lubiłam.
Co do dyskusji jeszcze, to ja nie wiem, ale dla mnie to wygląda tak jakby niektórzy tutaj wyraźnie mieli problem z tym, że więcej osób shipuję Delenę niż Stelenę. No taka prawda jest

Annie1602 - 16 listopad 2014 o 9:42:24 - (1369 dni temu)

To ze Steleny juz raczej byc nie powinno to nie znaczy, ze Delena ma być. Wolałabym Elene z kims innym.

Natalie___ - 16 listopad 2014 o 9:29:38 - (1369 dni temu)

Po 1 kogo obchodzą rankingi? Nic to nie zmieni. A poza tym, buffy zaprzeczasz sama sobie. Piszesz, że nie chcesz powrotu SE, a pare om. później, że to byłoby możliwe, bo Elena rzuciła Stefa po 3 sezonach. Zapomnasz tylko, że dobiegamy do końca serialu i nie mamy już tylu sezonów w zanadrzu... Po drugie rozpad SE był spowodawany tym, że Elena zastała wampirem, zmieniła się, dojrzała. Musiała sobie z fym wszystkim poradzić praktycznie sama. Więc jakby traz El miała wrócić do Stefana ni z gruszki, ni z pietruszki to byłaby po rostu suką :) Jestem oczywiście DE, ale przyznam się, że lubię stelenę, a przynajmniej lubiłam, jak Elena była słodką nastolatką. Ale nie ma szans już na powrót tego epic love i uważam, że jakby serial skończył się SE to byłaby to już inna, zupełnie zmieniona para i nie spełniłaby waszych oczekiwań. Więc ocknijcie się.

socia - 16 listopad 2014 o 7:19:09 - (1370 dni temu)

buffy :D jak widać już się zapomniano co napisałaś niedawno w komentarzach. Może nie zauważyłaś,ale sama się pogrążasz i strasznie kręcisz. Pisałaś zawsze jak to nie lubisz Damona,ale oczywiście nie masz problemu z łączeniem go z Bonnie. A jak wiem to ona zawsze się poświęca dla dobra innych, jest lojalna i odważna.

buffy - 16 listopad 2014 o 0:46:59 - (1370 dni temu)

Naprawdę mam z was niezły ubaw. Bronicie Damon i Dulleny jak umiecie ale coś kiepsko wam to wychodzi, bo sami się pogrążacie.

Twierdzicie że po tym wszystkim Elena nie mogłaby być ze Stefanem? Och, wait to właśnie ona rzuciła Stefana po 3 sezonach, więc...nie bądźcie tacy pewni. Tym bardziej że Damon już ją tak nie interesuje.

buffy - 16 listopad 2014 o 0:43:56 - (1370 dni temu)

Natalie___ - Zabawne, bo to właśnie dullena jest toksyczna i sztuczna, wręcz nienaturalna.

buffy - 16 listopad 2014 o 0:42:41 - (1370 dni temu)

@Katherine_Queen - W końcu ktoś to tak dosadnie ujął, zgadzam się w 100% (jak nie więcej).

buffy - 16 listopad 2014 o 0:42:00 - (1370 dni temu)

justa - Po pierwsze patologiczna to ty jesteś. Po drugie gdzie ja piszę że chce by Elena znowu była ze Stefanem? Po trzecie rankingi nic nie znaczą, ale jeśli Cię usatysfakcjonuje to proszę bardzo oto przypadkowy ranking, na który się natknęłam -> http://hollywoodlife.com/2014/09/18/vampir e-diaries-season-6-pics-elena-stefan-carol ine-love-triangle/.
Po czwarte - nie odpuszczę, bo te porównania są bardzo trafne i ku twojemu niezadowoleniu prawdziwe.

michal2410 - 15 listopad 2014 o 23:31:28 - (1370 dni temu)

a po tym co wyprawiała ze stefanem, mogła być z damonem? justa jesteś patologiczna:d
co do rankingów, dorośli się raczej w takie rzeczy nie bawią, dlatego jest tam mniej stelenowców.

Katherine_Queen - 15 listopad 2014 o 23:15:34 - (1370 dni temu)

A co się nam Stelenowcom dziwicie? Po Stelenie dali nam tylko namiastkę Steferine, a teraz próbują wcisnąć coś co nie powinno się zdarzyć - Steroline. Nie wyobrażam sobie ich razem bo najwidoczniej Stefan nie czuje tego co Caroline, a dziwne by było gdyby nagle zaczął.. Jak sobie przypomnę dobre, stare czasy Steleny to chce mi się płakać gdy widzę co się teraz dzieje ze Steroline. Teraz głównym wątkiem jest Delena, a Stefana spychają na drugi plan, wciskają mu byle jaki wątek byle by było. Niech robią tak dalej, a oglądalność będzie spadać do tego stopnia, że serial nie dotrwa do końca sezonu.

Natalie___ - 15 listopad 2014 o 23:03:32 - (1370 dni temu)

I też nie widzę żadnego powodu(oprócz tego, że fani chcą SE, dla którego stelena miałaby się zejśc. Nagle epic love ma się przypomniec? To już serio lepszym rozwiązaniem byłby Ken-Liam :P

Natalie___ - 15 listopad 2014 o 23:02:01 - (1370 dni temu)

justka, "Po tym wszystkim co Elena nawyrabiała z Damonem chciałabyś aby była ze Stefanem?"- Dokładnie!
Gdyby to wszystko, co przeszła z Damonem byłoby ze Stefem(choc nie wyobrażam sobie tego), to w życiu bym już nie chciała deleny! Poza tym... jaka stelena? Steleny nie ma już od 2 sezonów... i na prawdę myślicie, że(zakładam, iż to ostatni sezon) twórcy byliby w stanie w zaledwie kilkunastu odcinkach powrócic do SE? To chyba nie byłoby zbyt naturalne, a na pewno przymuszone i pozbawione sensu.

ulalala70 - 15 listopad 2014 o 22:50:17 - (1370 dni temu)

@justka popieram Twoje zdanie też już mam dosyć tych nienawistnych komentarzy -,-

justka - 15 listopad 2014 o 22:32:40 - (1370 dni temu)

do Buffy, dziewczyno odpuść sobie te porównania, gdyby było więcej fanów Twojej SE to DE nie wygrywałaby tyle rankingów. Dla mnie jesteś chyba patologiczna skoro po tym wszystkim co Elena nawyrabiała z Damonem chciałabyś aby była ze Stefanem. Dla Ciebie widać 2x2 zawsze będzie 5. Potrafisz tylko krytykować DE, napisz o czymś bardziej sensownym, np. o całym odcinku, a nie ciągle to samo. Widać dziewczyno, że masz z tym poważny problem

kolina - 15 listopad 2014 o 20:54:23 - (1370 dni temu)

@myblood, chyba prędzej próbowała, albo coś zrobiła/stało się coś niespodziewanego

myblood - 15 listopad 2014 o 20:34:56 - (1370 dni temu)

0:15 Czyżby Elena próbowała znowu przekroczyć Granice MF aby przypomnieć sobie cokolwiek ?

michal2410 - 15 listopad 2014 o 19:05:41 - (1370 dni temu)

ale bonnie jest w serialu

agniesszka19991 - 15 listopad 2014 o 18:02:11 - (1370 dni temu)

Stefan jest żałosny!!! Bonii wróć w końcu,bo bez Ciebie serial nie trybi ;/

kolina - 15 listopad 2014 o 17:53:25 - (1370 dni temu)

Przedstawiony przez Ciebie, buffy, ranking jeszcze o niczym nie świadczy.
A jeśli chodzi o Bamona, mam takie samo zdanie co większość; nie ma co liczyć na związek tej dwójki.

cami_angel - 15 listopad 2014 o 17:37:16 - (1370 dni temu)

Bo zostali tylko najwierniejsi fani TVD, a wśród nich przeważają fani Deleny i uważam, że połączenie Bon z Damonem spowodowało by jeszcze niższą oglądalność.

buffy - 15 listopad 2014 o 17:15:45 - (1370 dni temu)

kaede - Niby dlaczego samobójstwo? Jest delena a oglądalność nie rośnie, a wręcz przeciwnie maleje. Dla porównania - https://twitter.com/dullenashippers/status /533433280549646336.

sevendays - 15 listopad 2014 o 16:14:18 - (1370 dni temu)

Bamon to postrzał we własne kolano ! never !

cami_angel - 15 listopad 2014 o 16:04:13 - (1370 dni temu)

Mam nadzieję, że Damona :-)

Andziula11@ - 15 listopad 2014 o 16:02:24 - (1370 dni temu)

Elcia chyba złapała za ręke Damona bo tam był pierscionek :)

cami_angel - 15 listopad 2014 o 15:57:12 - (1370 dni temu)

Absolutnie nie wyobrażam sobie Bonn i Damona jako pary. Natomiast bardzo spodobała mi się ich przyjaźń :-)

kaede - 15 listopad 2014 o 15:32:10 - (1370 dni temu)

moim zdaniem Liam to taki jej wymarzony chłopak... myślę, że scenarzyści chcą pokazać, że takie marzenia są bardzo złudne w zderzeniu z rzeczywistością;)
buffy- tak, rozgryzłaś mnie, gratuluję........ mam nadzieję, że w przeciwieństwie do mnie doskonale Ty rozumiesz znaczenie słowa ironia:)
wg mnie na Bamona nie ma szans, bo wtedy zniszczyliby Delenę, a to byłoby samobójstwo:/

TenShi - 15 listopad 2014 o 15:05:32 - (1370 dni temu)

Też mi się wydaje, że Elcia złapała Damona za rękę. Yaaaa, Bonnie wróć!

sevendays - 15 listopad 2014 o 14:51:49 - (1370 dni temu)

czy dobrze widzę? Elena chwyta za rękę Damona?? I czyżby Ken był zaskoczony wyznaniem Eleny hahahahahha

Kisses_A - 15 listopad 2014 o 14:42:30 - (1370 dni temu)

buffy - Tak z ciekawości pytam: kogo masz na profilowym? :)

_Ianowa_ - 15 listopad 2014 o 14:38:14 - (1370 dni temu)

buffy- tłumacz Sobie jak chcesz przecież. ale na to nic nie wskazywało a to, że poszła z Damonem zostawiając Liama było pokazane, wiec wyglądało na to iż wcale jej na nim nie zalezy :)

Elena odkąd jest z Damonem jest lepsza, pewniejsza Sobie, silniejsza. A co najważniejsze podczas bycia ze Stefanem miała wątpliwości może nie na początku czy robi dobrze a gdy była z Damonem nigdy ich nie miała. Najlepszym dowodem na to jest to kiedy opowiadała Rickowi o momencie o chwili kiedy zdała Sobie sprawę z tego, że kocha Damona. a co do Niego to fakt delena_4_ever Damon również niemal od początku serialu czuje coś do Eleny. Epic i tyle. Jeśli serial miał by się kończyć czymś innym niż nimi razem to bo było do teraz stało by się trochę bez sensu .

asiaa22 - 15 listopad 2014 o 14:06:18 - (1370 dni temu)

Niesamowite jest to że wszyscy ogladamy ten sam serial a jakie mamy rozne odczucia- ciezko maja ci scenarzysci nie da sie wszyskich zadowolic. Ale ja uwielbiam ogladac wszystkie sceny seksu z Ianem- chciaz jakbym mial to zrobic z Bonnie...nie ... chyba przestałabym ogladac ten serial. Juz wystarczy ze Carolina smiertelnie kochala juz wszystkich w obsadzie:)

cami_angel - 15 listopad 2014 o 13:41:43 - (1370 dni temu)

te z TVD są świetne :-)

buffy - 15 listopad 2014 o 13:29:44 - (1370 dni temu)

mów*

buffy - 15 listopad 2014 o 13:29:29 - (1370 dni temu)

kaede - Nie ma szans? Nie było tez szans na Klaroline i proszę, nawet Caroline miała swój skok w bok z pierwotnym. Nigdy nie mówi nigdy.

buffy - 15 listopad 2014 o 13:28:24 - (1370 dni temu)

kaede - Nie wiem czy wiesz co to ironia, jeśli nie to odsyłam do słownika :). Na szczęście nie spędzam swojego życia naoglądaniu scen seksu, jak co niektórzy, więc ;).

kaede - 15 listopad 2014 o 13:01:16 - (1370 dni temu)

zawsze wiedziałam, że Damon i Bonnie będą kiedyś dobrymi przyjaciółmi, między nimi zawsze była jakaś iskra;)

co nie zmienia faktu, że Delenę budują od 1 sezonu i - na szczęście - nie ma szans na coś więcej między Damonem i Bonnie

buffy, nie wiem jakie sceny seksu oglądałaś w swoim życiu, ale jeśli te z TVD uznajesz za wyuzdane to jest to smutne...

asiaa22 - 15 listopad 2014 o 12:37:38 - (1370 dni temu)

Relacja Damona i Bonnie jest super ale na zasadzie przyjaźni- nie wyobrażam sobie że może połączyć ich coś więcej, tak samo jak dziwna dla mnie jest sytuacja Stefan Caroline. Może po prostu za bardzo wierze w przyjaźń damsko-męską bez wątków romantycznych.

buffy - 15 listopad 2014 o 12:01:20 - (1370 dni temu)

tofifi - Elena jest za słaba by sobie z Damonem poradzić, Bonnie to silna, dojrzała i pewna siebie kobieta, która wiele w życiu przeszła - co w tym momencie czyni ją jeszcze silniejszą.
Bonnie nie zmieniłaby się dla Damona, tak jak Elena - z niej zrobili hipokrytkę i pozbawioną honoru dziewczynę, to nie jest Elena z 1,2 czy 3 sezonu, to jakaś ponura parodia.
Na większą korzyść przemawia to że Damon w towarzystwie Bonnie jest inny, lepszy. Zapomniałabym, sceny Bamon są o wiele bardziej fascynujące niż taki wyuzdany seks dulleny.

buffy - 15 listopad 2014 o 11:56:28 - (1370 dni temu)

_Ianowa: Słowa - 'Wciąż ze mną rozmawiasz,przepraszam, że tak uciekłam', nie znaczą iż go wcześniej nie szukała, może go szukała i się zdziwiła że już sobie poszedł, więc sb darowała i również wyszła. Przecież nie powie chłopakowi -'Hej, szukałam Cię dość długo, gdzie ty byłeś?!' brzmiałoby to dość dziwne, a Elena wyszłaby na zdesperowaną.

Kama - 15 listopad 2014 o 11:48:02 - (1370 dni temu)

Stefana nie zaprosili. Jakoś go to nie ruszyło. Caro foch na przyjaciela. Olać Stefana, najważniejsza impreza. Rozwalił mnie jej tekst "Czy ktoś może podać roladki?". Bonnie wraca. Kai z kijkiem bejsbolowym. Zwiastun nawet interesujący

delena_4_ever - 15 listopad 2014 o 11:16:48 - (1370 dni temu)

Teoretycznie to on jest w niej zakochany od 1 sezonu :-P i z każdym kolejnym widać jak tą miłość go zmienia. Na lepsze, na gorsze... Nie wiem. Czasem chciałabym znów zobaczyć tego bezwzględnego wampira z pierwszych sezonów, a z drugiej strony cieszę się, że pokazuje swoje uczucia i nie wyłącza człowieczeństwa.

_Ianowa_ - 15 listopad 2014 o 9:11:32 - (1370 dni temu)

buffy - pod koniec odcinka Liam przychodzi do Eleny a ona pierwsze co mówi to ,, wciąż ze mną rozmawiasz,przepraszam, że tak uciekłam,, z tego raczej wynika, że go nie szukała. A zajęta był czymś lub kimś innym.
Poza tym, Damonowi zależy na Bonnie, jako na przyjaciółce, bo widać że przez ten czas który tam spędzili ich relacje się zmieniły i poprawiły, nie ma tu nic dziwnego. Uratowała mu życie, sama zostając z psychopatą na nie wiadomo gdzie.
A to iż Damon od sezonu 4 zakochany jest w Elenie to widać i nawet ze względu na to, jak w TVD pokazana jest ta jego wielka miłość do Eleny i jaki ma na niego wpływ nie wyobrażam Sobie Go z kim innym.

tofifi - 15 listopad 2014 o 7:31:33 - (1371 dni temu)

Buffy dlaczego to tylko Delena jest toksik wg Ciebie? Nie rozumiem jak możesz chcieć duetu Bamon jeśli o Damonie masz takie zdanie(egoistyczny zły krzywdzący wszystkich) i chcesz połączyć go z postacią która chyba najwięcej dobrego uczyniła w tym serialu(Bonnie wiecznie się poświęca);)jeśli toksycznym jest wybaczenie zabicia brata(a raczej chęć przemienienia w wampira bo Damon wiedzial ze Jeremy wypil krew Any i chciał zostać wampirem) to równie toksyczne uważam jest wybaczenie zabicia a raczej przemienienia matki w wampira( zaznacze ze to egoistyczny Damon wyreczyl Stefana aby ten nie stracił na swej doskonalosci w oczach Eleny) i żeby nie było ze jestem Delenowcem to dodam iz Delena zrobiła się strasznie meczaca ilez można jeść odgrzewane kotlety trzeci sezon juz oglądamy jak to oni się kochają ale cały czas cos stoi na przeszkodzie i znowu w ostatnim odcinku zrobią happy end,a może warto by było polaczyc Damona z kim innym;)z Bonnie pasowali by idealnie, sceny Bamon maja cos urokliwego w sobie;)

Annie1602 - 15 listopad 2014 o 7:31:25 - (1371 dni temu)

Damon i Bonnie to super połączenie :D chce ich wiecej.

delena_4_ever - 15 listopad 2014 o 0:24:09 - (1371 dni temu)

Niech Elena mu powie kim jest, a potem niech ktoś zabije Liama, proszę. A Damon i Bonnie maja być tylko przyjaciółmi. Super ze przez tę 4 miesiące przeszli od nienawiści do przyjaźni. Nawet jeśli jest ona nieco dziwna :-P

delena@love - 15 listopad 2014 o 0:15:09 - (1371 dni temu)

Omg Elena powinna zerwać z tym Liamem i być z Damonem a nie mówić mu swoją twjemnice

Julitka1 - 14 listopad 2014 o 23:41:10 - (1371 dni temu)

Ty -buffy-to raczej za Delena nie jestes!

buffy - 14 listopad 2014 o 23:22:33 - (1371 dni temu)

Kaaaaamilkaaaaa - Niezdrowa? Lmao, to dullena jest toksyczna nie Bamon ;).

buffy - 14 listopad 2014 o 23:22:12 - (1371 dni temu)

_Ianowa_ & Weronika : Tego nie wiecie. Może Elena go szukała a on w międzyczasie był zajęty swoim prywatnym śledztwem? Nie pokazali tego, co nie znaczy że tak nie było.

Wampirka15 - 14 listopad 2014 o 23:14:09 - (1371 dni temu)

Liam nie jest byle kim, bez przesady....

W końcu znalazłam idealne rozwiązanie:
Damon + Bonnie
Stefan + Caroline
Elena + Liam :)

Natalie___ - 14 listopad 2014 o 22:51:55 - (1371 dni temu)

Haha. Dokładnie Weronika ;) Dopiero teraz to zauważyłam, Elka niby na imprezce była z Liamem... To, że tańczyła z Damonem ok... idzie jakoś wytłumaczyc. No, ale kurde ona sobie po porostu poszła XD Nie było żadnej sceny, w której chocby mówi o tym Liamowi. Rozumiem, że antyfani deleny mają chęc połączyc Elenę z byle kim, ale jak można shipowac tą parę, to nie rozumiem.

Kaaaaamilkaaaaa - 14 listopad 2014 o 22:39:51 - (1371 dni temu)

Damon i Bonnie to raczej taka niezdrowa przyjaźń :D związku to oni na pewno nie stworzą.

_Ianowa_ - 14 listopad 2014 o 22:39:23 - (1371 dni temu)

Weronika - trafnie ;D gdyby jej zależało, zachowywała by się inaczej. Ale to akurat dobrze, bo Liam nie cierpie odkad sie pojawił xd

Weronika - 14 listopad 2014 o 22:34:46 - (1371 dni temu)

Zostawiła go samego na imprezie, więc raczej małą ją obchodzi :P

_Ianowa_ - 14 listopad 2014 o 22:32:54 - (1371 dni temu)

Liczę ofc na Delene ;) myślę, że coś sie zacznie dziać.
czy ja wiem, czy Elena tak jest zafascynowana Liamem, nie do końca.

_innainaczej - 14 listopad 2014 o 22:24:35 - (1371 dni temu)

Najlepsze promo ever :D

buffy - 14 listopad 2014 o 22:16:55 - (1371 dni temu)

No za bardzo to wyjścia nie miała, skoro Liam i tak by się dowiedział, lepiej że od niej wie. Dullena niekoniecznie może być razem, Elena jest zafascynowana Liamem, a widać że Damonowi coraz bardziej na Bonnie zależy.

Kaaaaamilkaaaaa - 14 listopad 2014 o 22:03:53 - (1371 dni temu)

Coś czuję że na Delene sobie jeszcze poczekamy.
Patrząc na zwiastun zastanawiam się czemu Elena powiedziała że jest wampirem. Haloo Elena pogięło cię :D

kolina - 14 listopad 2014 o 22:01:08 - (1371 dni temu)

No dokładnie ;/... A to tylko tydzień! Boję się pomyśleć jak będzie wyglądało oczekiwanie na odcinek po przerwie świątecznej...