Dyskusja na temat 6.07 - Do You Remember the First Time?

Mia    13 listopad 2014    174

Już dziś o godzinie 20:00 amerykańskiego czasu wschodniego (polskiej 2:00) na niedostępnym w Polsce kanale CW TV zostanie wyemitowany 7 odcinek 6 sezonu The Vampire Diaries noszący tytuł "Do You Remember the First Time?".

Właśnie w tym miejscu przez cały czas możecie komentować przebieg wydarzeń w epizodzie, wyrazić wszystkie swoje odczucia oraz wrażenia.


Aby przygotować się do premiery polecamy zapoznać się z poniższymi materiałami:
* oficjalny opis odcinka;
* zwiastuny;
* sceny;
* zdjęcia promocyjne.

Nadal nie możesz się otrząsnąć po odcinku sprzed tygodnia? Zapraszamy od podzielenia się wrażeniami na forum internetowym!

Na stronach TVPC, LiveStream, Stream2watch, RIPSINK.com, NowWatchTVLive.com, USTVNOW znajdują się odtwarzacze, dzięki którym możecie obejrzeć na żywo 7 odcinek 6 sezonu.
Tagi: tvd, 6.07, Do You Remember The First Time?, dyskusja
Kategoria: VampireDiaries > Inne

Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (174)
Lea - 21 listopad 2014 o 16:31:57 - (1364 dni temu)

A ja się pytam skąd się niby wzięły uczucia Caroline do Stefana? Zupełnie zapomniany został wątek tego, że ona przespała się z Klausem. A między tą sytuacją, a tym jej zadurzeniem, które wyszło na jaw nie przypominam sobie jakiejkolwiek romantycznej sceny, czy jakiejkolwiek chemii między tą dwójką, która mogłaby do tego doprowadzić. Nic, żadnego przyciągania, a teraz niby nawet Enzo zauważył, że ona coś czuje do Stefana? Serio?

delena_4_ever - 20 listopad 2014 o 11:15:42 - (1365 dni temu)

a kto by się nie zakochał??? Elena pewnie będzie teraz sobie przypominać i będzie cudowny powrót Deleny jak przypomni sobie wszystko <3

Domi - 18 listopad 2014 o 16:52:55 - (1367 dni temu)

Ja też się zakochałam już dawno, ale mogłabym po raz drugi i to mogłaby zrobić Elena :-)

asiaa22 - 18 listopad 2014 o 16:30:22 - (1367 dni temu)

Ja sie zakochałam już dawno:)))

cami_angel - 18 listopad 2014 o 14:46:16 - (1367 dni temu)

Domi ja też bym się zakochała w Damonie :)

Domi - 18 listopad 2014 o 10:45:01 - (1367 dni temu)

Zgadzam się z każdym Twoim słowem breathless. Też uważam, że Elena poszła na łatwiznę zapominając o miłości do Damona. Rozumiem, że było to dla niej ogromnie trudne, że nie potrafiła żyć bez niego, ale trzeba się było jeszcze pomęczyć. Mam nadzieję, że teraz za wszelką cenę będzie chciała odzyskać wszystkie wspomnienia. Z drugiej strony przecież mogłaby się ponownie zakochać w Demonie ja bym się zakochała :-) Damon zachował się cudownie wobec Eleny widać jak bardzo ją kocha dla jej szczęścia sam decyduje się mieć złamane serce. Uwielbiam go w każdym wydaniu. Żałuję tylko, że nie powiedział Elenie jak faktycznie skończyło się oglądanie spadających gwiazd, ciekawe jakby się zachowała. Mam nadzieję, że po przejściu poza granicę Elenie będą wracać wspomnienia i znowu będę oglądać DELENĘ Nie wiem czy Wy też ale ja widziałam chemię w tej scenie w deszczu.
Cieszę się, że Bonnie dala znać Damonowi, że żyje będzie miał teraz kolejny cel w życiu aby sprowadzić Bonnie na ziemię. Czekam

cami_angel - 17 listopad 2014 o 20:01:28 - (1368 dni temu)

Z drugiej strony jak by mieli ich połączyć to jak Elka wymazała wspomnienia mogła coś tam do Stefana podbijać, że tak powiem a tego nie widziałam, jedyna scena jak udawali zaręczyny w barze była fajna a tak to zero chemii

asiaa22 - 17 listopad 2014 o 17:34:57 - (1368 dni temu)

salva- poruszyłaś ciekawy wątek- ja podejrzewałam że jak Elena zapomni Damona to wrócą jej uczucia do Stefana- bo przecież gdyby nie Damon to by z nim była...ale może scenarzysci stwierdzili że to by był zbyt duzy powrót do 1 sezonu

YellowLedbetter - 17 listopad 2014 o 14:48:52 - (1368 dni temu)

http://vampirediaries.pl/forum/poszukuje/2 -szukam-usunietego-filmiku

salva - 17 listopad 2014 o 13:00:41 - (1368 dni temu)

e Damona pokochała dużo wcześniej, jeszcze jak była ze Stefanem. Trochę za bardzo mieszają w tym serialu. Już się boje co to będzie jak zniosą klątwę Podróżników z MF. Pewnie znowu zajdą jakieś zmiany.

salva - 17 listopad 2014 o 12:59:04 - (1368 dni temu)

Widzę, że Stefan staję się w tym serialu drugoplanową postacią. A w sumie to miał być serial o nim. Trójkąt miłosny z nim przestał istnieć. Dziwny tor obiera tę serial.

Dziwne, że Elena zapomniała to co łączy ją z Damonem a nie wzmocniło jej to uczuć do Stefana znowu. Bo w sumie Stefka rzuciła dla Damona. Czyżby Stefana z Elką nigdy nic nie łączyło a to co było było kwestią tej klątwy Silasa? Jeśli tak, to faktycznie jak Elka umarła to ta klątwa straciła ważność i dlatego od razu zakochała się w Damonie. Tylko dlaczego teraz wyszło przy hipnotyzowaniu Elki, ż

delena_4_ever - 16 listopad 2014 o 21:26:00 - (1369 dni temu)

Zgadzam się z Cami. To mogli być tak, że narazie widziała tylko obrazy, jakieś narazie mało znaczące urywki wspomnień.

cami_angel - 16 listopad 2014 o 21:13:10 - (1369 dni temu)

Mogło tak być, tylko pewnie chodzi o to, że to były dla niej tylko obrazy bez uczuć...

VasiaV - 16 listopad 2014 o 19:47:04 - (1369 dni temu)

w ostatnim odcinku jak Elena przekroczyła granice było też wspomnienie z naszyjnikiem, udało mi się wyłapać i zrobić screena jakby ktoś nie wierzył nadal :)

_innainaczej - 16 listopad 2014 o 19:27:23 - (1369 dni temu)

asiaa22 jeszcze nie :)

socia - 16 listopad 2014 o 15:05:12 - (1369 dni temu)

Woke up, pomyłka

socia - 16 listopad 2014 o 15:04:07 - (1369 dni temu)

Ja bym się mimo wszystko tego obawiała, bo tytuł 11 odcinka brzmi Wolę up with the monster :(

delena_4_ever - 16 listopad 2014 o 14:57:56 - (1369 dni temu)

@sevendays ktos tak pisał chyba nawet tutaj w komentarzach. Że Elena pocałuje Stefana, a Damon wyłączy człowieczeństwo. Ale sądząc ze zdjęć z 9 odcinka to to raczej tylko ploty :)

delena_4_ever - 16 listopad 2014 o 14:56:07 - (1369 dni temu)

@Tenshi ona jeszcze w 9 odcinku ma być po drugiej stronie. Tak gdzieś czytałam :)

asiaa22 - 16 listopad 2014 o 10:55:10 - (1369 dni temu)

Czy zostało już oficjalnie potwierdzone że to ostatni sezon? Bo zauważyłam takie uwagi w komentarzach.

sevendays - 15 listopad 2014 o 19:08:18 - (1370 dni temu)

@ulalala70 gdzie ty widzisz żeby Elena miała pocałować STEFANA????? OMG!?

ulalala70 - 15 listopad 2014 o 18:34:30 - (1370 dni temu)

Myślę, że Elena coś poczuła do Damona, kiedy powiedział, że pozwala jej odejść+zwiastun kolejnego odcinka trochę daje do myślenia. Jeśli zaś Elena pocałuje się ze Stefanem, to chyba zwymiotuję z zażenowania. Damon z wyłączonymi uczuciami-kiepsko by było.

TenShi - 15 listopad 2014 o 18:23:01 - (1370 dni temu)

Czy w promo 6x08 Bonnie wraca? :O Na początku nie przepadałam za nią, ale w dalszych sezonach pokazała pazurki i właśnie za to ją kocham.

cami_angel - 15 listopad 2014 o 17:39:30 - (1370 dni temu)

Jo to na pewno będzie jego siostra, ale myślę jeszcze, że na pewno będzie coś z lianem..

Karolina - 15 listopad 2014 o 17:17:37 - (1370 dni temu)

Mimo iż Elena nie odzyskała wspomnień to odcinek nie był zły. Scena w deszczu - bardzo ładna :):) Postarali się :)
Damon w sumie dobrze powiedział Elenie ,że wolałby znosić ból po jej stracie niż wymazać sobie wspomnienia o niej, moment gdy pozwala jej odejść... smutny ale widać ,że kocha ją i chce jej szczęścia nawet jeśli to nie z nim ma je uzyskać.
Bonnie - już myślałam ,ze się jej uda uciec i wróci do nas.
Stefan & Caroline - oby to był koniec tego wątku,jako przyjaciele są super :)
Enzo - chyba ktoś tu jest zazdrosny :D
Jo- czyżby ktoś przeżył z rodziny Kai.
Mina Damona na widok Miśka :)

kolina - 15 listopad 2014 o 16:57:46 - (1370 dni temu)

@cami_angel, to było w drugim odcinku. Chyba jakoś pod koniec.

cami_angel - 15 listopad 2014 o 16:52:27 - (1370 dni temu)

a w jakiej to jest mniej więcej minucie bo chyba przeoczyłam a z chęcią zobaczę :-)

cami_angel - 15 listopad 2014 o 16:51:20 - (1370 dni temu)

No właśnie zapomniałam o Lexi, pasowałaby do Stefana, szkoda że nie pozwolili się nam nią nacieszyć...

_innainaczej - 15 listopad 2014 o 16:46:49 - (1370 dni temu)

breathless uwielbiam tą scene <3

kolina - 15 listopad 2014 o 16:41:07 - (1370 dni temu)

Podoba mi się perspektywa Carenzo, jednak boję się, że zepsują Enzo, jeśli zwiążą go z Caroline.

breathless - 15 listopad 2014 o 16:39:53 - (1370 dni temu)

Ta scena,kiedy Enzo wsiadł do auta i zobaczył,że Caroline płacze przez Stefana- bezcenne <3

sevendays - 15 listopad 2014 o 16:37:51 - (1370 dni temu)

Moim zdaniem Enzo dołączył na stałe po to aby go połączyć z Caro, no bo niby po co?? Niczego nowego nie wnosi ani jego wątek nie jest jakiś zagadkowy ani nic :) tylko intrygujące jest to jak działa na niego Caro :D było widać, że jest zazdrosny o to co Caro ma do Stefana, z wyrzutem i z premedytacją wydał Caro Stefanowi :) ale było pięknie :D

_innainaczej - 15 listopad 2014 o 16:28:33 - (1370 dni temu)

Enzo jest ciekawą postacią a z Caro mogło by być jeszcze ciekawiej :D , według mnie powinni dać sobie spokój ze Steroline .

breathless - 15 listopad 2014 o 16:26:28 - (1370 dni temu)

Tylko nie Katherine xD Okropnie mnie wkurzała, niech zostanie tam gdzie teraz jest,czyli prawdopodobnie w piekle :P

sevendays - 15 listopad 2014 o 16:22:40 - (1370 dni temu)

Stefana widzę tylko jako odnajdującego spokój z Lexi, sorry ale nie widzę innego wyjścia.

cami_angel - 15 listopad 2014 o 16:13:52 - (1370 dni temu)

Mogła by Katrina powrócić do Stefana, podobali mi się w 5 sezonie. Ona naprawdę go kochała

maga - 15 listopad 2014 o 16:05:32 - (1370 dni temu)

cami_angel, gdyby dla stefana wprowadzili nowa postac w polowie prawdopodobnie ostatniego sezonu, nie specjalnie bylabym w stanie uwierzyc w ten zwiazek, jakos tak dla mnie za malo czasu na udowodnienie wagi zwiazku.
absolutnie nie widzialam go z Caro, dopiero teraz w 6 jakos sie z tym oswoilam. zwlaszcza jak zaczali nakrecac tan "dramat" miedzy nimi. ale ciagna to za dlugo i niedorzecznie. to niedowierzanie stefana, pytania "dlaczego?" staje sie przekombinowane.

enzo i caroline tez ciekawa opcja.

sevendays - 15 listopad 2014 o 16:03:49 - (1370 dni temu)

@cami_angel hehe youtuberzy szaleją zerknij co się dzieje po 7 odcinku, ciekawe co będzie jak Delena wróci hahaha
Też jestem za Cezno !!!

maga - 15 listopad 2014 o 15:58:26 - (1370 dni temu)

nie tak zupelnie na tacy ja podal, bo jednoczesnie mieli uklad z elijah, do tego elena zwiazana byla z wujem/ojcem.

o szanowaniu decyzji nie chce pisac, bo to dla mnie w takiej sytuacji bzdura.

na tacy za to Damon wwiozl elene do grila. na smierc. niby plan b byl, ale przeciez zawsze cos moze nie wyjsc i jak zycie pokazalo, nie wyszlo ;)
tez chlop uszanowal decyzje dziewczyny i nikt sie wtedy nie liczyl z tym, ze dodatkowa osoba do uratowania, to dodatkowy wysilek i bol dla Bonny (nikt z wyjatkiem lexi, ktora w zwiazku z tym z ratunku zrezygnowala)

ja nie chce przekonywac, ze damon jest niefajny, bo bardzo go lubie i jego uklad z elena tez jest dla mnie warygodny. ale tez nie zgadzam sie na wybielanie goscia kosztem stefana.(ktory tez sporo bledow popelnil)

cami_angel - 15 listopad 2014 o 15:54:46 - (1370 dni temu)

He he ja właśnie oglądam ich najlepsze sceny(Damon&Elena) i choć widziałam je tysiące razy to za każdym razem serce drzy :-)
Co do Enzo uważam, że jest super ma coś w sobie (niewątpliwie akcent jest świetny). Mam nadzieję, że połączą go Caro, uważam że pasują do siebie. No dla Stefana też mogliby kogoś fajnego znaleźć.

socia - 15 listopad 2014 o 15:32:48 - (1370 dni temu)

Maga: ja pisałam o sytuacji w odc. 2x20. Kiedy to Klaus przyszedł po Elene ,a Stefan tak po prostu mu ją oddał jak danie na tacy. Oczywiście od razu zadzwonił po Damona, który był w trakcie realizacji swojego planu :uwolnił Caroline i Taylorai to on poszedł do Klausa. A ta akcja ofiarowania się za Jeanne wyglądała jakby facet robił sobie świetną reklamę siebie na oczach Eleny. Stanął na jakieś górze ,dbając o swoje dobre wejście żeby Elena pomyślała jaki to on świetny.Damon się jakoś nie chwalił Elenie ,że poszedł do Klausa.A co do tego przełomu między sezonem 4 i 5 to skąd oni niby mieli wiedzieć, że Stefan jest w niebezpieczeństwie jak facet powiedział że wyjeżdża na jakiś czas się zdystansować i odpocząć.

sevendays - 15 listopad 2014 o 15:31:46 - (1370 dni temu)

@breathless oczywiście piękna scena, ale czy nie byłoby fajniej gdyby Elena wspomniała np pocałunek w motelu?? albo na ganku?? :) ta scena była piękna bezsprzecznie ale nas jako widzów nie wprowadza w klimat-,-

breathless - 15 listopad 2014 o 15:24:49 - (1370 dni temu)

sevendays kiedy słyszałam,że ma być jakiś pocałunek w deszczu i nie obejrzałam jeszcze tego odcinka to właśnie też miałam nadzieję,że to się wydarzy teraz i byłam troszkę rozczarowana. Ale i tak cieszę się,że wgl jest taki moment, nawet jeśli tylko jako wspomnienie. Pięknie ukazuje miłość Eleny i Damona i obietnicę,że będzie wieczna :) Zachwyt wziął górę nad rozczarowaniem w moim przypadku ;)

sevendays - 15 listopad 2014 o 15:12:58 - (1370 dni temu)

Trochę jestem zawiedziona tym DelenaRainKiss, liczyłam, że to nie będzie wspomnienie :/

breathless - 15 listopad 2014 o 15:09:49 - (1370 dni temu)

cami_angel,delena_4_ever,_Ianowa_ cieszę się,że się ze mną zgadzacie :)) Do wszystkich,którzy są za Enzoline- JESTEM Z WAMI. Uwielbiam Enzo,jest taki czarujący(nie wspominając o jego akcencie <3) I uwielbiam Caroline. On wspaniały,ona wspaniała,a jaki z tego wniosek- muszą być razem! cami_angel wspominasz doskonałe momenty. Przez Ciebie(a raczej dzięki Tobie) koniecznie muszę wrócić teraz do moich ulubionych Delenowskich scen :D

maga - 15 listopad 2014 o 15:05:49 - (1370 dni temu)

SOCIA: "Stefan zawsze to Damonowi zostawiał czarną robotę.Jak Klaus w 2 sezonie zabrał Elenę to jaka była reakcja Stefana, oczywiście mina skrzywdzonego dziecka i biedak nie wie co robić i płacze, a Damon nie poddał się i poszedł do Klausa mimo wszystko."

cos ci sie nieco pomylilo. to stefan poszedl do klausa i chcial umrzec zamiast Jenny na co Klaus sie nie zgodzil. Damon w tym czasie umieral po ugryzieniu przez wilkolaka.

i dlatego tez Stefan, zeby ratowac brata musial wejsc w uklad z klausem i razem z nim odejsc. stac sie znowu ripperem. (dostal krew klausowa w zamian dla damona)

za co kochany brat zaraz po dojsciu do siebie rzucil sie w wir poszukiwan, a jak tylko odniosl sukces, pokazal Elenie dosc pokazna liste ofiar stefana, a nastepnie poradzil jej sobie chlopaka odpuscic. cudna podzieka za uratowanie zycia.
albo to, jak wytrwale poszukiwal brata w lozku Eleny, kiedy to stefan tkwil zatopiony w sejfie. - prawdziwa milosc ;))


o ile wole stefana i zdecydowanie zawsze bardziej bliskie bylo mi to polaczenie, to zdaje sobie sprawe, ze aktualnie byloby to absurdalne i duzo bardziej naturalna i wiarygodna jest para damon i elena.

TenShi - 15 listopad 2014 o 15:01:10 - (1370 dni temu)

Stefan w ostatnich odcinkach to najbardziej wkurzająca postać... po tym jak wydał Enzo mogliby dać mu odpocząć. Enzoline! <3

cami_angel - 15 listopad 2014 o 14:57:53 - (1370 dni temu)

Ta scena jak Elena ćwiczyła i Damon jej pokazywał ja ma zabić wampira, ona cała drżała, ta chemia była widoczna na kilometry, tyle razy oglądałam tą scenę i robię to nadal :-) właśnie muszę sobie ją wrzucić xD

cami_angel - 15 listopad 2014 o 14:53:22 - (1370 dni temu)

Enzo to fajna postać, chciałabym zobaczyć go z Caro :-) a Stefana widzę z Kat, ta scena kiedy chciała się zabić a on ją złapał, epic. Pasowali do siebie on taki stonowany a ona przeciwieństwo jak Elena i Damon.

_Ianowa_ - 15 listopad 2014 o 14:52:25 - (1370 dni temu)

Cami - podsumowałaś ! :D te momenty w sezonie były epickie <3

sevendays - 15 listopad 2014 o 14:47:56 - (1370 dni temu)

HA! Piękny odcinek :)
Elena - brawo za odwagę i determinację. Ale przypomnij już sobie plisssss
Damon - dlaczego wiedziałam, że odpuści i pójdzie się upić na cmentarz?? :D
Stefan - Stefan Stefan Stefan...nie mam nic do powiedzenia :(
Bonnie - zagranie z miśkiem extra.
Caro - moja ulubienica :) piękny cios w Stefana :) z tym że można później zwalić na wroga :)
Enzo - zazdrosny o Caro to widać :) pięknie!
Liv i Tyler - dlaczego jak ich widzę to chcę krzyczeć: IVY WRÓĆ!!! :D
Alaric - powinien pogonić tą lekareczkę, ona mnie wkurza.
Ken - zdechłbyś wreszcie :D

cami_angel - 15 listopad 2014 o 14:43:58 - (1370 dni temu)

Jak ja uwielbiałam oglądać 3 sezon, jak ona się zakochiwała w Damonie, jej oczy mówiły wszystko, ciało drżało, on to wiedział... wspaniale

cami_angel - 15 listopad 2014 o 14:40:24 - (1370 dni temu)

Łezka mi się zakręciła w oku jak powiedział n Elenie, że ma żyć swoim życiem, ale uważam że dobrze zrobił bo ile się może poniżać i latać za nią, może da to jej do myślenia i niech ona się w końcu postara, wymazanie wspomnień było beznadziejnym posunięciem.. to był bardzo ważny okres w jej życiu.

_Ianowa_ - 15 listopad 2014 o 14:34:17 - (1370 dni temu)

breathless - ot to samo myślę, o Damonie i Elenie ;) również szkoda mi cholernie Damona. Bo niektórzy mówią, że jak może dawać Elenie wolną rękę, a nikt nie zastanawia się jak facet się czuje.

delena_4_ever - 15 listopad 2014 o 14:01:14 - (1370 dni temu)

breathless popieram W 100% :)
Też na początku nie byłam jakoś szczegónie zafascynowana postacią Bonnie.Ot, mała czarownica, którą od czasu do czasu pokazją. Ale od 5 sezonu zaczęłam ją naprawdę lubić. I mam szczerą nadzieję, że ona niedługo wróci, bo nie zasługje na wieczność z Kaiem (mimo że jego postać też trochę zaczynam lubić). Bonnie poświęcała się już wystarczającą ilość razy, teraz powinna mieć swój czas, wrócić i byc szczęśliwa :) No i mam nadzieję, że Damon będzie ją szukał.
Podobnie miałam z Eleną. Nie rozumiałam, dlaczego usunęła Damona ze swoich wspomnień. Przecież mieli za sobą mnóstwo słodkich chwil, i, moim zdaniem, poszła na łatwiznę. No ale byłam pozytywnie zaskoczona, kiedy zdecydowała, że chce pamiętać i kiedy przekroczyła granicę MF. A Damonowi nie dziwię się, że trochę odpuścił. W końcu tyle razy mu mówiła,że nic nie pamięta, że w końcu stwierdził, że to nie ma sensu (mimo ze i tak chcę Delenę :-P ).
Stefan.,.. trochę mnie wkurza, ale już nie tak jak na początku sezonu. Nie rozumiem jak mógł nie widzieć, że Caro coś do niego czuje??? Przecież to było widać na odległość... I wcale nie dziwie się teraz Caroline, że jest dla niego taka zimna.
No i Enzo. Mój kochany, cudowny, najwspanialszy Enzo. Ciekawa jestem, czy cos go będzie łączyć z naszą Caro, byłoby ciekawie :-P

cami_angel - 15 listopad 2014 o 13:30:19 - (1370 dni temu)

breathless mam ,bardzo podobne zdanie do Ciebie :-) Przyznam, że Enzo i Caroline to by była fajna para. Bonn też mi była obojętna, może tak nieciekawie kierowali jej postacią, a teraz ją bardzo polubiłam :-) Damonowi też bardzo współczuję... ale bym go przytuliła ;-) Eleny za bardzo nie rozumiem, mam nadzieję że to teraz ona będzie dla odmiany zabiegała o Damona. Uwielbiam ich jako parę ale chciałabym aby poczuła to co wielokrotnie czuł Damon.

breathless - 15 listopad 2014 o 13:04:05 - (1370 dni temu)

Cześć Wszystkim! Jestem tu nowa,więc chciałam się przywitać i podzielić z Wami moimi odczuciami odnośnie tego co dzieje się ostatnio w TVD. Jest mi tak strasznie szkoda Damona.:( A zachowanie Eleny doprowadza mnie do szału!! Wymazanie wspomnień to była dla niej najłatwiejsza droga, okazała się tchórzem. Czasem po prostu trzeba żyć z bólem,a nie za wszelką cenę próbować się go pozbyć. To,że nie pamięta sporego kawałka swoje życia wcale nie jest moim zdaniem lepsze. Ja w takim wypadku nie wiedziałabym kim tak naprawdę jestem i nie umiałabym już nigdy czuć się sobą. Cieszę się,że przynajmniej podjęła jakąkolwiek próbę przywrócenia utraconych wspomnień.Szczerze,czekam aż ktoś wyeliminuje Liama z gry :P If you know what I mean^^ Pocałunek w deszczu-epickie.To jak Damon patrzy na Elenę tymi swoimi pięknymi niebieskimi oczami- epickie.To jak opowiada o ich wspólnych momentach z przeszłości-epickie. Ja osobiście nawet jakbym go nie pamiętała to od razu bym się zakochała na nowo.No ale cóż...Słowa Eleny,że widzi w nim obcą osobę,że nic do niego nie czuję itp.-KILL ME PLEASE. I wcale nie jest jej lepiej bez niego!! Szkoda mi również Caroline. Uwielbiałam ją i Stefana jako przyjaciół i liczyłam też na to,że może będzie między nimi coś więcej,ale Stefan okazał się takim dupkiem,że nie dziwię się,że Caroline jest dla niego taka oschła i zimna. Jednak kiedy oglądałam ich ostatnie wspólne sceny myślałam sobie: POCAŁUJCIE SIĘ WRESZCIE. Miałam też skromną nadzieję,że może zaiskrzy między nią a Enzo...Hello, gorgeous.Mam dosyć samotnej Caroline!! Jest wspaniała i zasługuje na miłość! Kto się ze mną zgadza?! :D Jeśli chodzi o Kaia- Bonnie ma rację- jest psychopatą,ale nie mogę poradzić nic na to,że moim zdaniem jest również uroczy ^^ Mam słabość do czarnych charakterów jak pewnie większość z Was. Myślałam,że ten sezon Pamiętników Wampirów niczym mnie nie zaskoczy,bo często jest tak,że im dalszy sezon tym bardziej wszystko jest naciągane i wieje nudą,a jednak jestem pozytywnie zaskoczona!! Dzięki temu sezonowi polubiłam Bonnie,która od początku mojej przygody z serialem była mi kompletnie obojętna. Jej relacja z Damonem- uwielbiam! Mam nadzieję,że uda jej się wrócić. Poświęcała się już tyle razy,dzięki niej ktoś zawsze mógł być szczęśliwy-teraz ona powinna być szczęśliwa. Bardzo się cieszę,że Alaric wrócił- brakowało mi go :))))

Kvampire7 - 15 listopad 2014 o 12:18:30 - (1370 dni temu)

Bonnie jednak tak szybko nie wróci jeszcze w 9 odcinku będzie po drugiej stronie "(((

McNab - 15 listopad 2014 o 11:58:44 - (1370 dni temu)

@Katherine_Queen
http://iitv.info/the-v ampire-diaries/s06e07-do-you-remember-the- first-time.html

Prosze!

Kvampire7 - 15 listopad 2014 o 11:26:16 - (1370 dni temu)

Witam wszystkich bo jest to mój pierwszy post na tej stronie :)
Na początku powiem że oglądam kilka seriali z za oceanu i tylko ten potrafi mnie tak wyprowadzić z równowagi i zdenerwować :)
Tak jestem za Delena i zawsze byłam .
Więc moim zdaniem Damon dobrze zrobił odpuszczając Elenę w tym momencie bo ile można latać za kimś i wmawiać mu miłość właściwie to żebrać o nią . A scenarzyści TVD to uwielbiają mieszać teraz Elena nie pamięta, Demon sobie odpuści zrobi kilka głupich rzeczy może wyłączy człowieczeństwo ,potem Elena sobie przypomni ale on nie będzie chciał itd...... ta ostatnia scena to fajna fakt szkoda że to tylko wspomnienie ale te słowa które wypowiada " obiecaj mi że to na zawsze" - Demon obiecuje ma spore znaczenie tak sądzę tak samo jak obiecał jej że wróci i wrócił. Jak tylko pomyślą żeby znowu Elena ze Stefanem to chyba padnę ten wątek jest dla mnie zakończony oni tylko jako przyjaciele.


Katherine_Queen - 15 listopad 2014 o 10:30:18 - (1370 dni temu)

Wszędzie napisy spóźniają co mnie niesamowicie denerwuje. Ma może ktos link do odcinka z napisami, gdzie nie spóźniają napisy?

delena@love - 15 listopad 2014 o 0:25:24 - (1371 dni temu)

Delena _4_ever całkowicie się z tobą zgadzam

delena@love - 15 listopad 2014 o 0:25:23 - (1371 dni temu)

Delena _4_ever całkowicie się z tobą zgadzam

delena_4_ever - 14 listopad 2014 o 23:49:16 - (1371 dni temu)

Reasumując, sądzę, że Elena będzie sobie przypominać wszystko po trochu, a gdy przypomni sobie scenę z wisiorkiem to wszystkie wspomnienia wrócąna swoje miejsce. Poza tym,na moje, po tym jak Elena powie Liamowi, że jest wampirem to potem on może chcieć ją zabić, a ktoś ( to już obojętne kto) zabije jego.
Dalej... Damon jest pewien, że Bonnie zyje. I w następnym odcinku powie to Elenie i razem jakoś sprawią, ze Bonnie wróci (Bonnie z tamtej strony, oni z tej).
A Stefan nie ma byćz Caro. Byli cudowni jako przyjaciele i wolałabym żeby ta [przyjaźń wróciła. Tak btw Caro moim zdaniem pasuje do Enzo, którego po odcinku kocham jeszcze bardziej, o ile to w ogóle mozliwe.
I mam nadzieję, że Alaricowi i Jo się ułoży, bo fajnie razem wyglądają :) Chociaż z drugiej strony jak Kai wróci, to może chcieć zrobić cos gorszego Jo niż tylko śledziona.
No i mogliby pokazać w końcu jakieś relacje między Eleną i Jeremym, bo tego mi w tym sezonie mało.

delena_4_ever - 14 listopad 2014 o 23:40:41 - (1371 dni temu)

@TenShi to był mój pomysł :-P Chyba sobie musimy w poniedziałek pogadać :-D

kolina - 14 listopad 2014 o 22:44:29 - (1371 dni temu)

@KingusVic, czyli jednak mi się nie wydawało ;). Specjalnie oglądałam ten moment w spowolnieniu, jednak za drugim i trzecim razem nie mogłam go znaleźć, więc pomyślałam, że jednak jej nie było, ale jak się okazuje pojawiła się. Cudnie ^^.

McNab - 14 listopad 2014 o 22:44:00 - (1371 dni temu)

Jest to mój pierwszy post, więc chciałbym się przywitać, tak jestem dorosłym facetem, który wraz z narzeczoną śledzi losy w TVD.

Mam pewną uwagę / spostrzeżenie odnośnie odcinka. Abstrachując od wszystkich wypwiedzi w stylu "delena!" itp. Chyba autorka pdsunęła nam sposób na to, jak odzyskać bon bon. Skoro jej magia była potrzebna do uwolnienia się z tego więzienia i skoro ta magia została odesłana zamknięta w misiu do terazniejszości to nasuwa się pomysł. Damon (lub i nie Damon nieważne kto) odkryje, iż ta magia jest w pluszaku. Idąc dalej poproszą / zmuszą /wykorzystają (niepotrzebne skreślić) panią "wiedzme" doktor Jo do wykorzystania tejże mocy, aby sprowadzić bonnie.

To tylko mój zamysł, który ptawdopodobnie jest tylko tworem mojej wyimaginowanej wyobrazni, jednak chciałem się tą opinią z wami podzielić.

Miłego wieczoru.

Lonlay - 14 listopad 2014 o 22:37:49 - (1371 dni temu)

Natalia : tej sceny nie było w żadnym odcinku, to jest wspomnienie Damona ;)

KingusVic - 14 listopad 2014 o 22:33:23 - (1371 dni temu)

W migawkach Eleny było wspomnienie z wisiorkiem.

Natalia - 14 listopad 2014 o 21:38:22 - (1371 dni temu)

Czy ktoś może mi wytłumaczyć o co tak właściwie chodziło w scenie z pocałunkiem w deszczu? Kiedy to niby miało być w przeszłości?

TenShi - 14 listopad 2014 o 21:20:31 - (1371 dni temu)

Damon obiecał Elenie, że będzie to na zawsze, ale Elena też nie raz powtarzała, że kocha go na wieczność i wgl. A po jego śmierci wymazała całą miłość. Kto tu nie jest fair? :)Damon pozwala jej być szczęśliwą na jej zasadach. A i tak nie chce mi sie wierzyć, że twórcy TVD pozwolą na koniec wątku Delena, oglądalność zerowa a fanki by zaciukały kołkami scenarzystów :D

SweetNatka - 14 listopad 2014 o 21:14:21 - (1371 dni temu)

Niech Bon Bon już wróci :)

try_them - 14 listopad 2014 o 20:43:28 - (1371 dni temu)

Na promo 8 odcinka pokazuja ze Elena mowi Liamowi ze jest wampirem, ja czekam tylko na to zeby sobie przypomniala wszystkie wspomnienia. Caroline i Stefan nie pasuja mi jako para:( Stelene lubialam bardzo ale niestety po tym wszystkim co Stefan wycierpial nie wyobrazam sobie by byli znowu razem wiec czekam na powrot Deleny.

*wyczytalam jeszcze ciekawe czy okaze sie to prawda ze ten facet uwieziony z Bonnie okaze sie bratem doktorki ktora spotyka sie z Alarickiem. ( stad jej rana na brzuchu i mowila ze zrobil to brat) zapowiada sie ciekawie.

anka_fanka - 14 listopad 2014 o 20:35:39 - (1371 dni temu)

Liczę na to, że między Eleną a Damonem skończy się jak między bohaterami filmu "I że cię nie opuszczę", bo obecna sytuacja w serialu bardzo mi go przypomina :)

Hope4399 - 14 listopad 2014 o 20:31:38 - (1371 dni temu)

Davina z TO, umie złamać hipnozę Pierwotnego..heh ;)

asielolo - 14 listopad 2014 o 20:27:15 - (1371 dni temu)

Albo po prostu tego nie przemyśleli

socia - 14 listopad 2014 o 20:21:59 - (1371 dni temu)

Może zależy to od wieku wampira, im stary tym więcej ma czasu :)

asielolo - 14 listopad 2014 o 20:15:45 - (1371 dni temu)

oliii Mi się wydaje, że Bonnie nie jest potrzebna do przywracania wspomnień Elenie :) Wystarczy żeby kilka razy przeszła na chwilę przez granicę i wszystko będzie wracało do niej. A odnośnie tego przechodzenia przez granicę, nie rozumiem jak to jest, że w chwili gdy ktoś z "naszych" pojawia się po drugiej stronie to spędza tam dłuższą chwilę i nic mu nie jest, a gdy ktoś typu Tripp przejdzie tam na chwilę to praktycznie od razu umiera..

_Ianowa_ - 14 listopad 2014 o 20:14:36 - (1371 dni temu)

Ja to nie odbieram jakby ją okłamał. ;> kiedy ona go nie pamięta, on jest dla Niej obcy to postawmy sie w sytuacji Damona jak on sie czuje ?
Jak w tym odc dał wolną rękę Elenie, było najlepszym dowodem miłości. Chodź ja myślę, że i tak będzie o nią walczył i mam nadzieję, że Elena też sie postara ;)

invicta_girl - 14 listopad 2014 o 20:09:13 - (1371 dni temu)

W stu procentach zgadzam sie z oliii!
Damon obiecal jej, że to co do niej czuje jest NA ZAWSZE! Jesli z niej zrezygnuje to tak jakby ją oklamał.
A swoją drogą to czemu zawsze Damon ma sie ze nią uganiac. Czy chociaz raz to ona nie moze powalczyc? Ciekawa odmiana by byla.

petrovafire - 14 listopad 2014 o 19:59:18 - (1371 dni temu)

A ja tam tęsknie za Steleną...

_Ianowa_ - 14 listopad 2014 o 19:54:44 - (1371 dni temu)

Ostatnim zdaniem idealnie podsumowałaś olii :)

oliii - 14 listopad 2014 o 19:51:57 - (1371 dni temu)

No i mam jakieś mieszane odczucia co do tego odcinka . Damon nie powinien rezygnować z Eleny, no w końcu jej to obiecał - to ma trwać zawsze, i może ona tego nie pamięta, bo wymazała wspomnienia, co było najgorszym jej błędem, najgorszym posunięciem w jej życiu, ale widać, że się stara i tego nie możemy mieć jej za złe. Teraz Damon będzie chciał przywrócić Bonie, i wydaje mi się, że ona może wspomnienia Elenie przywrócić - ale tego nie jestem pewna, to tylko hipoteza. A co do Caroline i Stefana to nie wyobrażam ich sobie razem - nie, to by było dziwne . oni powinni być przyjaciółmi, ale nie parą! To nie jest Moda na Sukces na miłość boską - ale to moje zdanie.
Mega kibicuje Damonowi, niech rozkocha w sobie Elenę od nowa. Niech tylko z niej nie rezygnuje ! <3

cami_angel - 14 listopad 2014 o 19:33:33 - (1371 dni temu)

Mam nadzieję, że tak :-) a jeśli tak będzie to super bo jak oni obydwoje znikli (niby umarli) to nikt się tym nie interesował a jak umarł Stefan to działali i myśleli wszyscy :-)

cami_angel - 14 listopad 2014 o 19:30:52 - (1371 dni temu)

tak Kai, ale te jego spodnie mnie dziś rozwaliły :-)

cami_angel - 14 listopad 2014 o 19:30:44 - (1371 dni temu)

tak Kai, ale te jego spodnie mnie dziś rozwaliły :-)

_Ianowa_ - 14 listopad 2014 o 19:30:14 - (1371 dni temu)

;) ja sie teraz zastanawiam jeszcze czy Damon zacznie coś robić w kierunku pomocy Bonnie, jak wie, że ona zyje ;>

cami_angel - 14 listopad 2014 o 19:28:39 - (1371 dni temu)

Ianowa dokładnie myślę tak samo jak ty :-)

_Ianowa_ - 14 listopad 2014 o 19:25:34 - (1371 dni temu)

masz na myśli Kai a? ja tak sceptycznie do Niego podchodzę. taki średni z Niego czarny charakter, ale jeśli masz na myśli wygląd to również podoba mi się bardziej niż ten cały Liam. Wgl wydaje mi się zarozumiały, nie potrafię go lubić, i nie tylko ze względu na to, że shipuje Delene.

cami_angel - 14 listopad 2014 o 19:20:18 - (1371 dni temu)

mi się wydaje taki lalusiowaty już lepszy i nawet bym powiedziała, że przystojny jest ten koleś (zapomniałam imienia) co jest Bony :-)

_Ianowa_ - 14 listopad 2014 o 19:18:02 - (1371 dni temu)

Myślę, że tak nie będzie. Ale za szybko nie mogli nam pokazac prawdziwej Deleny nie ma tak dobrze xD
btw. ciekawe ile jeszcze Liam będzie węszył i co z tego wyjdzie. jak ja go nie trawie ;/

cami_angel - 14 listopad 2014 o 19:15:59 - (1371 dni temu)

ale bym go przytuliła i pocieszyła he he ;-)

cami_angel - 14 listopad 2014 o 19:14:19 - (1371 dni temu)

byleby nie zrobili, że go oleję... a już nieubłagalnie zbliża się przerwa w nadawaniu...

_Ianowa_ - 14 listopad 2014 o 19:14:00 - (1371 dni temu)

Zgadzam się dziewczyny z Wami ;p To byłaby taka odmiana. Co do odcinka to też szkoda mi Damona. bardzo kocha Elene, a tym co powiedział na końcu udowadnia to, i pokazuję że liczy sie dla Niego jej szczęście. Fajnie, że były jakiekolwiek sceny Deleny.

cami_angel - 14 listopad 2014 o 19:12:17 - (1371 dni temu)

Dokładnie :-) Zawsze patrzałyśmy jak Damon o nią zabiega, był przy niej w większości sytuacji, ratował, pomagał, wspierał, jak wyłączył jej człowieczeństwo i robił wszystko aby do niej wróciło, nie opuszczał w ciężkich chwilach, może po prostu czas na nią, przyznam że popatrzę na to z miło chęcią :-)

TenShi - 14 listopad 2014 o 18:58:40 - (1371 dni temu)

Cami_angel, może w końcu się doczekamy! Elka która od nowa zakochuje się w Damonie to dobry pomysł na sezon :D

cami_angel - 14 listopad 2014 o 18:57:12 - (1371 dni temu)

Tyle czasu czekałam na realną Delene i sobie jeszcze trochę poczekam, ale chciałabym w końcu zobaczyć jak Elka zabiega o Damona mogło by być ciekawie.

TenShi - 14 listopad 2014 o 18:54:38 - (1371 dni temu)

Jest nadzieja, że Delena jednak wróci. MUSI WRÓCIĆ! Gdyby zrobili teraz (oh blee) Liam&Elena straciliby oglądalność. Btw. Damon strasznie się zmienił, nie można mu zarzucić egoizmu. Z potwora, dla Elki, stał się kimś dobrym, nie ukrywajmy, nie idealnym. Ale Elka (zanim wymazała sobie wspomnienia, idiotka) go kochała. Pocałunek w deszczu? Coś na co czekał każdy! <3 Ale jest nadzieja, że Delena wróci. Powpychać Elenę kilka razy za granicę MF i wszystko wróci. Kluczowy moment to powrót wspomnienia z wisiorkiem.

cami_angel - 14 listopad 2014 o 18:52:00 - (1371 dni temu)

dlatego tym bardziej się cieszę, że mogę tu być z takimi wariatami jak ja ;-)

cami_angel - 14 listopad 2014 o 18:51:28 - (1371 dni temu)

He he mnie też mają za wariatkę ;-)

asiaa22 - 14 listopad 2014 o 18:31:28 - (1371 dni temu)

Naprawde fajne to, ze na te stronie moge powymieniac sie uwagami z ludzmi ktorzy tez tak emocjonalnie podchodza do tego serialu bo moi znajomi maja mnie za wariatke:)))

kolina - 14 listopad 2014 o 18:30:28 - (1371 dni temu)

Dobrze by było, gdyby teraz to ona zaczęłaby za nim biegać.

cami_angel - 14 listopad 2014 o 18:20:01 - (1371 dni temu)

pewnie będzie to trwało, tylko czy Damon wyłączy człowieczeństwo, może to teraz Elena będzie się za nim uganiać.. ach to jest TVD

asiaa22 - 14 listopad 2014 o 18:16:18 - (1371 dni temu)

Wydaje mi sie ze ona moze sobie przypomni pod koniec sezonu chyba wszystko zmierza do tego ze ona ma pokochac Damona na nowo

asiaa22 - 14 listopad 2014 o 18:15:20 - (1371 dni temu)

Z tego co zrozumiałam w okresie miedzy 4 a 5 sezonem

julson1029 - 14 listopad 2014 o 18:14:16 - (1371 dni temu)

Ja po prostu popłakałam się na tej scenie z deszczem. Błagam niech ona sobie przypomni.

cami_angel - 14 listopad 2014 o 18:10:31 - (1371 dni temu)

Powiedźcie mi kiedy miała miejsce ta sytuacja w deszczu bo mi net siada i się zaćina :-( W jakim to było okresie ? dzięki z góry

cami_angel - 14 listopad 2014 o 18:10:26 - (1371 dni temu)

Powiedźcie mi kiedy miała miejsce ta sytuacja w deszczu bo mi net siada i się zaćina :-( W jakim to było okresie ? dzięki z góry

asiaa22 - 14 listopad 2014 o 18:02:11 - (1371 dni temu)

Odcinek super- nie wszystko poszlo po mojej mysli:) , ale i tak w dobrym kierunku. Kto ma jakies info co dalej?

Annie1602 - 14 listopad 2014 o 17:58:45 - (1371 dni temu)

Aaa i Bonnita :D

Annie1602 - 14 listopad 2014 o 17:57:15 - (1371 dni temu)

Ja nigdy dla Deleny nie ogladałam i dla nich ogladac nie bede. W TVD sa inne postacie Caroline, Alarick, Tyler, Matt, Stefek, Enzio, Sarah, Jo. Wszystkie lubie :D

asielolo - 14 listopad 2014 o 17:42:50 - (1371 dni temu)

Hope4399 Niech każdy mówi to co uważa za słuszne. Każdy ma swój gust i jeśli im się nie podoba serial taki jaki jest teraz to niech mówią i robią co chcą. A to, że znajdą się tacy co na siłę wciskają swoje zdanie innym to co innego. Najlepiej nie zwracać uwagi na takie sprzeczki.

asielolo - 14 listopad 2014 o 17:41:46 - (1371 dni temu)

Katherinexdd szkoda tylko, że to wspomnienie :(

asielolo - 14 listopad 2014 o 17:41:26 - (1371 dni temu)

Miałam nadzieję, że coś więcej wydarzy się w tym odcinku. Jak dla mnie nudny.. Podoba mi się to, że Elena spróbowała przywrócić sobie część wspomnień przechodząc przez granicę. Może stopniowo będzie w taki sposób je sobie przywracała? Wydaje mi się, że gdy w swojej głowie ma już część tego to może nie będzie dawało jej spokoju i będzie chciała pamiętać wszystko. Szkoda mi Damona.. Zachował się dojrzale bardzo w tym odcinku, nie był samolubny ale robi wszystko, żeby Elena była szczęśliwa i szkoda, że nie powiedział jej prawdy o wspomnieniu związanym z deszczem. Chociaż po minie Eleny mam wrażenie, że pamiętała ten moment i chciała sprawdzić co Damon zrobi dalej. Ten jej nowy chłoptaś działa mi na nerwy i mam wrażenie, że on wie więcej niż nam się wydaje. Ciekawi mnie jak to dalej będzie z Bonnie. Właściwie to dlaczego w czasie zaćmienia nie mogła zabić tamtego typka na chwilę i uciec samotnie? Zresztą równie dobrze mogłaby z nim wrócić i od razu po tym go zabić..

Katherinexdd - 14 listopad 2014 o 17:39:53 - (1371 dni temu)

Delena na koniec! <3 :**

Hope4399 - 14 listopad 2014 o 17:39:40 - (1371 dni temu)

Ale bez przesady, żeby pisać ,,Nie będę tego oglądać, jeśli tak dalej będzie'', albo żeby kłócić się o to z kim kto powinien być, nie można spokojnie ?

asielolo - 14 listopad 2014 o 17:36:23 - (1371 dni temu)

Hope4399 Denerwujące to jest czytanie tego co Ty piszesz :) Ludzie mają prawo wyrażać swoje zdanie na ten temat..

_innainaczej - 14 listopad 2014 o 17:31:32 - (1371 dni temu)

Biedny Damon strasznie mi go było żal jak Elena za każdym razem mówiła że nie pamięta :( Mam nadzieje że w końcu przywrócą jej te wspomnienia , bo jakoś nie trawie tego Liama i jeszcze ta jego dociekliwość o tamtą dziewczynę (no comment). Joe i Alarick fajnie że o nim też pomyśleli i spiknęli go z kimś :) Bonnie dlaczego oddała tą magie , i uwięziła się na zawsze nieeeeeeeeeee ! :( Jeśli nie przywrócą jej do serialu to chyba się załamie :( , jedna z najlepszych postaci powinna wrócić :( . I w końcu Stefan i Caroline . Stefan jest naprawdę głupi jeśli myśli że po tym wszystkim odzyska Caro ( jako przyjaciółkę ) ale to tak nie działa i pora żeby on też się tego nauczył . oprócz tego Enzo znowu zapunktował za zabicie Trippa kolejnej beznadziejnej postaci której dzięki Bogu nie będziemy musieli oglądać , chociaż trochę się boje że ci jego koledzy mogą przyjść po Caro :/

cami_angel - 14 listopad 2014 o 17:21:50 - (1371 dni temu)

zaczynam oglądać

Hope4399 - 14 listopad 2014 o 17:20:18 - (1371 dni temu)

Ludzie, to jest wnerwiające czytać komentarze o tym jak bardzo wam nie pasuje, by Elena i Damon byli razem. Jeśli taka decyzja reżyserów wam się nie podoba to nie oglądajcie tego serialu. Ja oglądając każdy odcinek jestem zadowolona, że coś się dzieje, chociaż, że bardzo chciałabym aby niektórzy bohaterowie byli szczęśliwi.Musi coś się dziać i wywoływać w nas napięcie i zniecierpliwienie, aby zachęcić nas do obejrzenia następnego odcinka ;))

wikaaa1 - 14 listopad 2014 o 16:54:39 - (1371 dni temu)

Kolina ja też to tak odebrałam. Ale skoro Elena powiedziała, że coś sobie przypomniała, czemu Damon odpuścił? Teraz cały sezon będą się wymieniać - ona bd chciała odzyskać wspomnienia, Damon odpuści, potem odwrotnie, i odwrotnie i tak w kółko... Mógł jej powiedzieć prawdę i byłoby z głowy ;(
Mam jednak nadzieję, że nie połączą Bonnie i Damona. Oni są świetni tacy, jak teraz - przyjaciele. Boję się, że robiąc z nich parę zepsują moje wyobrażenie o Bamonie w książce!
I teraz jeszcze te podteksty Caroline do Stefana... Ogólnie sezon dobry, ale troszkę za dużo zamieszania :D

_Damon_ - 14 listopad 2014 o 16:41:16 - (1371 dni temu)

kolina tez to tak odczulam..

kolina - 14 listopad 2014 o 16:32:21 - (1371 dni temu)

Nie wiem czy to wina bycia zbyt wielkim Delenowcem, mojej ździebko romantycznej natury, czy czegoś tam innego, ale mam wrażenie, że Elena poczuła się zawiedziona, kiedy Damon powiedział jej, że gdy rozpadł się deszcz, wrócili do domu.

Damon_Elena - 14 listopad 2014 o 15:55:26 - (1371 dni temu)

_Damon_ ta ze sceny w deszczu? Tom Odell- Another Love

amazonka1989 - 14 listopad 2014 o 15:26:05 - (1371 dni temu)

Moneta spadła na Stefana, ale Damon go wyręczył..

expression - 14 listopad 2014 o 15:13:56 - (1371 dni temu)

bandersnatch tak rzucali monetą i wypadło na Stefana, a Damon to zrobił. Także, wiesz...

bandersnatch - 14 listopad 2014 o 15:07:26 - (1371 dni temu)

@expression z tego co pamiętam to rzucili monetę i po prostu padło na Damona. Równie dobrze, gdyby moneta inaczej spadła, Stefan przemieniłby ją.

cami_angel - 14 listopad 2014 o 15:02:33 - (1371 dni temu)

Jeszcze nie oglądałam, czytam komentarze i się boję, co tam się cholerka stało :-(

_Damon_ - 14 listopad 2014 o 14:43:51 - (1371 dni temu)

wie ktos moze jak sie nazywa ostatnia piosenka? Scena deleny..

expression - 14 listopad 2014 o 14:18:15 - (1371 dni temu)

kasandra1986 Damon przemienił matkę Bonnie, żeby Stefan nie musiał tego robić, więc zrobił bratu przysługę

_Damon_ - 14 listopad 2014 o 14:17:57 - (1371 dni temu)

http://www.youtube.com/watch?v=neMMpl6GsOk
W tym zwiastunie jest wiecej pokazane, nawet rąsia Eleny wedrujaca do Damona :D

_Damon_ - 14 listopad 2014 o 13:59:07 - (1371 dni temu)

Beda nas meczyc z powrotem deleny... Raz Elka go nie pamieta, teraz Damon MOZE wylaczy czlowieczenstwo i tak do konca sezonu..

poker0 - 14 listopad 2014 o 13:56:08 - (1371 dni temu)

Jakby wyłączył człowieczeństwo a potem Elka jakims cudem by sobie przypomniala ze go kocha a on by mial ja w dupie to juz telenowela xd

kassandra1986 - 14 listopad 2014 o 13:55:58 - (1371 dni temu)

I ja naprawdę was rozumiem, że można lubić Damona jako tego złego itp., ale naprawdę nie rozumiem, jak można chcieć, żeby z tym swoim charakterem był z jakąkolwiek osobą w związku. Bo on się do związku nie nadaje, a już na pewno nie z kimś takim jak Elena. Ja od 3 sezonu widzę, że związek z nim wpływa na Elenę destrukcyjnie i staje się gorszą osobą. Nie dlatego, ze jest wampirem, ale dlatego, że Damon tak na nią działa.

_Damon_ - 14 listopad 2014 o 13:50:36 - (1371 dni temu)

SPOILER! wyczytalam w jednym komentarzu odcinka, cos co mi bardzo nie pasuje:Bonnie ma wrócić w 8 odcinku, niestety nie uda jej się zniszczyć niepamięci eleny o miłości damona i stefan pocałuje elene. A damon wyłączy człowieczeństwo bo bd mial zranione serce

kassandra1986 - 14 listopad 2014 o 13:49:20 - (1371 dni temu)

DelenaForever, naprawdę byś chciała być z facetem, który jest nieobliczalny? Przecież w 5 sezonie, jak myślał, ze Elena z nim zerwała(Katherine), co było pierwszą rzeczą, jaką zrobił? Poleciał zabić jej znajomego ze studiów, który był jej bliski i pobiegł grozić jej bratu, którego ona aktualnie ma w czterech literach, no ale to jednak jej brat, najbliższa na świecie osoba. A co zrobił Damon, jak fałszywa Elenka powiedziała, że ma spadać? No chciał sprawić, żeby ona też czuła ból, żeby też cierpiała, bo on nie może cierpieć sam!
I owszem, nie neguję, że ma on przebłyski dobrego, odpowiedzialnego zachowania (jak może nie doczytałyście, ja ogólnie lubię Damona, ale raczej wtedy gdy ma te przebłyski dobroci), no każdy w tym serialu je ma mniej lub bardziej, ale Damon chodzi o to, że nei ma skrupułów przed zabijaniem najbliższych Elenie osób lub krzywdzeniem ich. Kilka razy zabił Jeremy'ego, krzywdził Caroline, groził Bonnie, przemienił matkę Bonnie w wampira. Więcej nie pamiętam, ale to zapewne tylko dlatego, ze każdy odcinek widziałam tylko raz i po prostu nie pamiętam szczegółów. Na pewno coś jeszcze bym znalazła.
I tylko o to mi chodzi. Nie chodzi o Stefana, Klausa, Caroline itp. Chodzi o stosunek Damona do Eleny. To, ze potrafi ją skrzywdzić psychicznie tylko dlatego, że ona miała zły humor, zerwała z nim czy whatever. To nie jest miłość, a jak jest, to jakaś wyjątkowo chora.

darsii - 14 listopad 2014 o 13:40:48 - (1371 dni temu)

https://www.youtube.com/watch?v=I7H-VJrvAU A ;)

socia - 14 listopad 2014 o 12:26:21 - (1371 dni temu)

kassandra1986 jasne, bo nie ma to jak związek z takim męczydupą i hipokrytą jak Stefan.Wysłuchiwanie jego ciągłych narzekań to marzenie każdej dziewczyny.Być z kimś tak mało konkretnym i rozgarniętym życiowo to prawdziwą bajka i raj.Ja osobiście wolę Damona bo wiadomo czego można się spodziewać po jego brutalnej szczerości,a Stefan skoro ukrywał swoją przeszłości to wiadomo czy z czymś jeszcze niewyskoczy. Stefan zawsze to Damonowi zostawiał czarną robotę.Jak Klaus w 2 sezonie zabrał Elenę to jaka była reakcja Stefana, oczywiście mina skrzywdzonego dziecka i biedak nie wie co robić i płacze, a Damon nie poddał się i poszedł do Klausa mimo wszystko.

DelenaForever - 14 listopad 2014 o 12:22:53 - (1371 dni temu)

kassandra1986 Po pierwsze, Delena będzie, a właściwie już jest, bo Elena prawie się zabiła, żeby przywrócić swoje wspomnienia. Po drugie, Damon właśnie pozwolił jej odejść na końcówce odcinka, bo widział, że jest szczęśliwa (chociaż wszyscy dobrze wiemy, jak się kończy "szczęśliwe" życie wampira z człowiekiem) i wolał cierpieć patrząc na nią z innym, niż żeby była nieszczęśliwa. Po trzecie, oczywiście, że chciałabym chłopaka, który nie widzi świata poza mną, który patrzy na mnie, jakby nikt inny nie istniał, i który jest w stanie poświęcić dla mnie wszystko, nawet życie. Który się zmienił tylko po to, żeby ze mną być...

delena_4_ever - 14 listopad 2014 o 12:13:16 - (1371 dni temu)

Jak nie chce jej szczęścia? Przecież pozwolił jej prowadzić swoje nowe "lepsze" życie. I ty to nazywasz egoizmem? No nie sądzę.
Nie chcę tu rozpoczynać kolejnej kłótni, bo to i tak do niczego nie doprowadzi, ale nie mogę zgodzić się, że Damon to egoista w stosunku do Eleny...

kassandra1986 - 14 listopad 2014 o 11:58:22 - (1371 dni temu)

A ja się cieszę jak głupia. I hate Delena, Damona i Elenę osobno w miarę lubię, ale razem są okropni, fe i nie do zniesienia, a Damon to cholerny egoista. Jak tak uwielbiacie jego "cudowny" charakter to ciekawe, czy byście chciały być z kimś takim na miejscu Eleny. Z podstepnym, mściwym zabójcą, ktry nei chce waszego szczęścia, tylko swojego i nie obchodzi go, czy ty w tym wszystkim będziesz szczęśliwa, grunt ze on jest. Co, nie ma chętnych? No coś takiego...

Lexandra_11 - 14 listopad 2014 o 11:35:38 - (1371 dni temu)

Mnie tym fragmentem w zwiastunie narobili nadzieji na całkowity powrót Deleny. A podczas oglądania odcinka takie zaskoczenie, bo momentu nie ma i Deleny też nie ma.

poker0 - 14 listopad 2014 o 10:57:52 - (1371 dni temu)

Najlepsze jest to że w zwiastunie był urywek wspomnienia gdzie dawał jej ten wisiorek a w odcinku już nagle nie dali :p

buffy - 14 listopad 2014 o 10:38:57 - (1371 dni temu)

Lmao, tyle na temat okropnego 'rain kiss' https://twitter.com/wesliac/status/5330781 04412266496 & https://twitter.com/nolawerewolves/status/ 532974622719741952

immortal - 14 listopad 2014 o 9:16:50 - (1371 dni temu)

A nie mowilam ze nie odzyska tego ktore zawazylo na zakochaniu sie?

ulalala70 - 14 listopad 2014 o 7:28:00 - (1372 dni temu)

Problem w tym, że w tych błyskach nie było najważniejszego wspomnienia, czyli podarowania naszyjnika :( myślałam, że Elena już w tym odcinku odzyska wszystko, ale zapowiada się nieciekawie. Może te wspomnienia, jak będą jej wracać, to będą się jej śnić, co jest bardzo prawdopodobne, ale ciągle będzie brakować jej tego jednego.

_Damon_ - 14 listopad 2014 o 7:06:16 - (1372 dni temu)

Cudowna scena w deszczu...<3

GoneGirl - 14 listopad 2014 o 4:56:52 - (1372 dni temu)

Boże to było magiczne <3 I niech mi ktoś po tym odcinku jeszcze piśnie o jakimś powrocie Steleny, albo o jakimś zapychaczu Liamie. Teraz tylko czekać na oficjalny powrót (oby go zbytnio nie przeciągali) <3

horned_angel - 14 listopad 2014 o 3:49:37 - (1372 dni temu)

Dobranoc

horned_angel - 14 listopad 2014 o 3:48:49 - (1372 dni temu)

Lexandra_11 Ja też! Ale i tak na końcu będzie Delena ;)

horned_angel - 14 listopad 2014 o 3:45:43 - (1372 dni temu)

_Salvatore_ To nie tak że Oni nie wiedzą czego my pragniemy, doskonale wiedzą, tylko nas trzymają! :D

horned_angel - 14 listopad 2014 o 3:39:52 - (1372 dni temu)

OMG rain kiss!!!! <3 fygbiyuguig :D Nasze modlitwy zostały wysłuchane!

Lexandra_11 - 14 listopad 2014 o 3:06:04 - (1372 dni temu)

Po tym odcinku jeszcze bardziej pragnę śmierci tego zapychacza, który lata za Eleną.

Damon_Elena - 14 listopad 2014 o 3:04:29 - (1372 dni temu)

Myślałam,że ta scena będzie w kolejnym odcinku. Błagam, niech Elena przypomni sobie co czuje do Damona!

kolina - 14 listopad 2014 o 3:04:12 - (1372 dni temu)

Częściowo. O ile krótkie urywki można tak nazwać.

_Salvatore_ - 14 listopad 2014 o 3:03:41 - (1372 dni temu)

Nie sądziłam że jednak napiszą scenariusz z tym pocałunkiem :O

levittouxv - 14 listopad 2014 o 3:01:56 - (1372 dni temu)

Ta scena z pocałunkiem w deszczy była niesamowita. Pięknie po prostu. Damon rzeczywiście myślał, że Bonnie tam umarła w tej jaskini. Teraz ma pewność, że jest cała i zdrowa.

horned_angel - 14 listopad 2014 o 2:59:01 - (1372 dni temu)

Ja też, Enzo jest boski :D I co, wróciły jej wspomnienia?

kolina - 14 listopad 2014 o 2:50:46 - (1372 dni temu)

Mam wrażenie, że Eleny pomysł zadziałał ;).

kolina - 14 listopad 2014 o 2:42:39 - (1372 dni temu)

O ile to możliwe od dziś kocham Enzo jeszcze bardziej.

horned_angel - 14 listopad 2014 o 2:39:51 - (1372 dni temu)

Tripp baj baj :P

_Salvatore_ - 14 listopad 2014 o 2:38:56 - (1372 dni temu)

Haha, skąd ja wiedziałam że Enzo go przemieni? xD

levittouxv - 14 listopad 2014 o 2:38:25 - (1372 dni temu)

kolejna reklama w ciągu 5 minut od ostatniej reklamy.

horned_angel - 14 listopad 2014 o 2:33:38 - (1372 dni temu)

Kai psychol >_<

levittouxv - 14 listopad 2014 o 2:32:43 - (1372 dni temu)

Nie wierzę, że dopiero minęło 30 minut od rozpoczęcia, a już były 3 reklamy. By the way.. witam serdecznie wszystkich obecnych :)

horned_angel - 14 listopad 2014 o 2:32:10 - (1372 dni temu)

ich te spojrzenia na siebie <3 Ona nadal go kocha :)

Villandra - 14 listopad 2014 o 2:30:21 - (1372 dni temu)

Witajcie,
Jestem tu nowa i to mój pierwszy komentarz. Zarejestrowałam się, żeby móc wyrazić swoją opinię o Elenie i jej relacjach z braćmi Salvatore. Spróbuję być obiektywna (chociaż nie oszukujmy się, punkt widzenia zawsze zależy od punktu siedzenia i całkowita obiektywność nie istnieje :) ).
Sporo ludzi pisało, że Elena i Stefan to miłość romantyczna, a Elena i Damon to miłość dojrzała, która wiele przeszła. W sumie coś w tym jest.
Jednak myślę, że te zmiany spowodowane są przede wszystkim radykalną zmianą, jaka zaszła w Elenie po przemianie w wampira. Elena jako człowiek to przede wszystkim młodziutka i delikatna dziewczyna o romantycznym usposobieniu, poszukująca szlachetnego księcia, który będzie ją bronił i wspierał jej decyzje. Taki właśnie był Stefan. Zawsze ją szanował i akceptował jej wybory, choć nie zawsze się z nimi zgadzał. Wspierał ją i rozumiał. Tworzyli piękny duet i bez wątpienia Stefan był jej pierwszą miłością.
Jednak Elena - Wampir to zupełnie inna osoba. Myślę, że scenarzyści (przynajmniej początkowo) całkiem nieźle pokazali tą zmianę jej charakteru. Elena przestała być romantyczną duszyczką, delikatną, kruchą i niewinną. Stała się potworem, którym nigdy nie chciała być (pamiętajmy, że nienawidziła i chyba nadal nienawidzi swojego wampiryzmu). Taka Elena potrzebowała u swego boku innego partnera. Już nie księcia w lśniącej zbroi, ale mężczyzny z krwi i kości, który pokazałby jej zalety nowego życia i nauczył się nim cieszyć. Stefan niestety tego nie potrafił. Sam to przyznał w jednym z pierwszych odcinków 5 sezonu. I de facto to on z nią zerwał (a nawet powiedziałabym pchnął ją w ramiona brata, prosząc by ją odnalazł, kiedy próbowała popełnić samobójstwo, bo wiedział, że on nie będzie w stanie ją od tego odciągnąć). Damon jest całkowitym przeciwieństwem Stefana. I pamiętajmy, że podobnie jak Elena, nie chciał być wampirem i też długo siebie nienawidził. Jest impulsywny, agresywny i nie liczy się z niczyją opinią (no może poza Eleny, ale też w ograniczonym zakresie). W zasadzie kiepski z niego materiał na ukochanego, ale ma w sobie coś, czego Stefan nie miał. Mianowicie zbawienny wpływ na Elenę -Wampira. Specyficzną umiejętność dotarcia do niej. O chemii nie będę pisała. To widać na kilometr. Na początku nawet myślałam, że ten związek właśnie na owej chemii będzie się opierał, bo nasi kochankowie co rusz wskakiwali sobie do łóżka. Ale się pomyliłam. O dziwo to naprawdę silne i dojrzałe uczucie, oparte na długiej i pełnej wybojów drodze Damona do zdobycia serca Eleny. Tak naprawdę Elena bardziej zmieniła Damona niż on ją. Spowodowała, że ten drań zaczął przejawiać ludzkie emocje i uczucia (wciąż kuleje na tym polu ale to zawsze coś). Natomiast ona mogła się rozwinąć i z dziewczynki stać się kobietą ( i bynajmniej nie seks mam tu na myśli). Rzadziej trzeba ją ratować, a zdarza się, że to ona kogoś uratuje. Nadal jest emocjonalna, ale jakoś tak bardziej radzi sobie z uczuciami (wpadki z wymazaniem wspomnień nie liczę, bo to deux ex machina scenarzystów i kompletnie nie pasuje do jej wizerunku budowanego przez 5 sezonów). Poza tym te wszystkie wspomnienia dają do myślenia. Człowiek uzmysławia sobie jak takie drobne gesty i uczynki, które Damon zrobił w przeszłości dla Eleny kiełkowały w niej, by w końcu rozkwitnąć uczuciem silniejszym niż dziewczęce zauroczenie.
Na koniec jeszcze jednak kwestia. Odnoszę wrażenie, że Stefan odpuścił sobie Elenę. Niby ubolewał, gdy dowiedział się o jej romansie z Damonem, ale w ogóle nie próbował o nią walczyć. Za to chciał na powrót uczynić ją człowiekiem. Zupełnie jakby wiedział, że dopóki jest wampirem, nie będzie potrafił jej kochać tak jak przedtem. Jest więc równie winny rozpadowi tego związku jak Elena (a może nawet bardziej, bo jako doświadczony wampir, powinien przy niej być, a nie wyręczać się bratem). To tyle....
Pozdrawiam

horned_angel - 14 listopad 2014 o 2:18:57 - (1372 dni temu)

Helloł :) 10 min spóźnienia,bo komputer robił update i musiał się zrestartować >_<

Adria - 14 listopad 2014 o 0:35:32 - (1372 dni temu)

Mam nadzieję na dużo Kaia i Bonnie.
"Tragiczna przeszłość" Jo to ofc życie bez śledziony po rozrywkowym braciszku Kaiu? ;p

Lexandra_11 - 14 listopad 2014 o 0:21:29 - (1372 dni temu)

Ja wizję mam tylko jedną... Żeby ktoś (w tym momencie nie interesuje mnie, która postać tego dokona) jak najszybciej pozbył się tego chwilowego lalusia uganiającego się za Elką. Jeśli ktoś by to zrobił to jak dla mnie, mogliby ciągnąć ten temat z brakiem wspomnień do końca sezonu. :D Byleby nie musieć na niego patrzeć. xD

Evella - 14 listopad 2014 o 0:06:57 - (1372 dni temu)

Mam nadzieję, że w tym odcinku wyklaruje się jakiś główny, ciekawy wątek bo na razie lawirują pomiędzy nudą, a nudziarstwem.

Katherine_Queen - 13 listopad 2014 o 23:37:40 - (1372 dni temu)

Czyżby Bonnie wróciła?

SweetNatka - 13 listopad 2014 o 22:52:53 - (1372 dni temu)

Bonie jest taka śliczna *,*

immortal - 13 listopad 2014 o 21:56:15 - (1372 dni temu)

Czekamy ¦
Oby nasze wizje się spełniły!

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: