Spoilery! Crossover TVD i Originals w drodze

Mia       0

Najnowsze spoilery dotyczące crossover'a miedzy Vampire Diaries i The Originals, a także Deleny dostarczył portal E!online.SandraTT: Czy w tym sezonie będzie jakiś Crossover TVD i Originals?

Tak! Mogę potwierdzić, że już jeden został nakręcony, ale nie mogę jeszcze zdradzić żadnych szczegółów. Jakieś teorie, domysły?

Delenas Royalty: Coś związanego z Deleną. Proszę?!

Masz! Nie mogę ci dokładnie powiedzieć kiedy ta dwójka znów będzie razem, ale mogę zdradzić, gdzie błądzi serce i umysł Damona po powrocie serialu na antenę. A raczej szefowa Vampire Diaries Julie Plec może ci to powiedzieć. Mi powiedziała: "Szczególnym celem Damona będzie powrót do Eleny i swojego brata, ale to nie ułatwia ucieczki z tajemniczego miejsca, w którym obecnie jest więziony". Czy słowa "szczególny cel" kiedykolwiek brzmiały tak seksownie? Wątpię! W każdym razie wygląda na to, że jego myśli zdecydowanie błądzą wokół Deleny.

Tagi: 6 sezon, the originals, 2 sezon, crossover, tvd
Kategoria: VampireDiaries > Spoilery

Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (0)
Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się.
© Copyright 2014-2022 VampireDiaries.pl
Do góry - Pełna wersja serwisu
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.